Şimdi Ara

lig tv derbi bedava paketi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/40585/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/PlayOff-Paketi

play off maçlarını satın alıyorsun derbi bedava fena değil gibi sadece paylaştım , yoksa lig tv den nefret ederim

• Fiyatı çok fazla.Onun yerine 2 aylık galatasaray paketi alırım daha mantıklı.
  • Play of a 120 TL fiyat biçmişler. Ne içiyor bunların yöneticileri. Hangi derbi webten sağlıklı aktardılar ki?
  • Hiç bir paket almıyorum bir eksikliğinide çekmedim.Adamlar bize en çok zarar veren kurum oldular bir de paketlerini alıp onlara para mı kazandıracağım?
  • bizden uzak fenere yakın olsunlar. para mara vermem bu ligtv ve digiturk platformuna. play off muş. bi off olun yakamızdan
  • Bu ne arkadaş 120 tl ye playoff mu olur Alırsam şerefsizim
  • Kesinlikle alınmaz. İyi sömürüyorlar.
  • İlla izlemek isteyenler alabilir tabiki ama bu tip paketleri almayı düşünenlere tavsiyem sezon başı alacaksınız, şuan tabiki pahalı olur.

Ben sezon başı tüm sezonu 169 a aldım düşünün 34 hafta lig + 6 hafta playoff u yani toplam 40 hafta maçı yuvarlak hesap 170 tl ye aldım.Şuan ise sadece playoff 120 :)
  • derbi webden izlenmez arkadas çok fazla kasma yasanıyor
  • 120 tl nedir ya ? Galatasaray'ın 6 maçını en kral mekanda izlesem o kadar para çıkmaz cebimden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

120 tl nedir ya ? Galatasaray'ın 6 maçını en kral mekanda izlesem o kadar para çıkmaz cebimden.

ama tüm maçlar izleniyor o fiyata sanırım tek gs maçları değil.
  • 120 lira mı

yanlış bilmiyorsam play-off ta ev'de 3 maç oynanacak.Bizim stadda migrosa gitsem 3 maç en fazla 200 lira tutar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

120 lira mı

yanlış bilmiyorsam play-off ta ev'de 3 maç oynanacak.Bizim stadda migrosa gitsem 3 maç en fazla 200 lira tutar :)

hahaha. aynen ya 120 lira fiyat mı olur. dediğin gibi 120 lira oraya verileceğine staddan maç izlenir :)
  • Fenerbahçe - Galatasaray macını tek mac olarak (lig tv) satın almanın bedeli ise 48 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

120 tl nedir ya ? Galatasaray'ın 6 maçını en kral mekanda izlesem o kadar para çıkmaz cebimden.

Ha pardon görmemişim onu.

Yahu birader şaka mı yapıyorsun ? Hadi en kral olmasın, bütün play-off maçlarını dışarıda izlesem o kadar para çıkmaz cebimden. 12 tane maç var, maç başı 10 lira verilir mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Yahu birader şaka mı yapıyorsun ? Hadi en kral olmasın, bütün play-off maçlarını dışarıda izlesem o kadar para çıkmaz cebimden. 12 tane maç var, maç başı 10 lira verilir mi ?

biliyorum değmez ben tek gs maçları sandığın için yazdım onu hocam
  • quote:

quote:

quote:

maksat farklı bunu alır evinde 3-5 kişi izlersin , tabiki tek kişi mantığıyla bakarsak haklısın.alan kişi bunun hesabını yapar zaten.yoksa sezon sonu diye pahalı kendi içinde bile kıyas yaptım yukarda, deli pahalı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinevizyon da Beşiktaş maçını 5 e Fener maçını da 7 ye felan izlerim herhalde. nah alırlar o parayı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

quote:

quote:

maksat farklı bunu alır evinde 3-5 kişi izlersin , tabiki tek kişi mantığıyla bakarsak haklısın.alan kişi bunun hesabını yapar zaten.yoksa sezon sonu diye pahalı kendi içinde bile kıyas yaptım yukarda, deli pahalı :)

Hocam onu geçtim, derbiler zaten izlenilmiyor ki webtv'de. Çamur gibi görüntüyle, hiç görüntü yok arasında gidip geliyor.
  • adamlar deli para kazaniyor ya.3 tane mac seyretcem diye tum lig paketinin ucretini istiyorlar.almayın sakına arkadaslar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.