Şimdi Ara

LİG TV ÇÖZEN RECEİVER VAR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar eski bir arkadaşım evinde lig tv ve şampiyonlar ligi maçlarını aldığı bir receiver sayesinde internet yardımıyla izlediğini söylemişti bende bu sezon maçları bu yöntemle izlemek istiyorum, sadece maç değil nat geo gibi kanallarıda izleyebilmek için ne yapmalıyım anlayan biri yardımcı olursa sevinirim. (50 mbps fiber internet kullanıcısıyım)

• Herkes enayi de bir tek sen mi zekisin. Öyle bişey olsa herkes yapar. (Varsa pm gel )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle birsey var tabi lise yillarimda ag isletmenligi bolumunden mezunum sinifin caliskani olarak bolum ogretmenim baska bir ogretmenin yardima ihtiyaci oldugu icin beni gonderdi hocanin evine gittik bana dedi bu kablo koptu bana jack yaparmisin tabi hocam dedim ama yanlis anlamazsaniz bilgisayarin zaten baglantisi var neden kablo yapiyorum dedim gel dedi salona gectik bi uydu alicisi gosterdi bak dedi ben burdan kacak lig tv felan izliyorum oglan kabloyu kopartti dedi adam akilli beyler daha sonra arastirdim saglam internet baglantisi gerekiyor yoksa donarak izlersiniz anlami kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi back2back -- 16 Eylül 2016; 1:09:03 >
  • Koca koca yazmış bide aslan

• Dreambox diye bisey var arastir amcam kullaniyodu onu

• berbatine kullanıcısına yanıt
    50Mbps fiber internete o kadar para vereceğine git Lig tv al
  • asertyu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Legal değil ama android işletim sistemli bir uydu alıcısı alıp "kodi" uygulamasını kurun. Nette kodi için güncel listeler var. İndirip ayarlarsanız hepsini izleyebilirsiniz. Android telefon ve tabletlerde de çalışıyor

• Bu tip çalışan receiver lar var takıyorsun internet kablosunu digitürkteki tüm kanallar vardı eskiden şimdi durum nasıl bilmiorum çeşitli yerlerden aylık ücretle üyelik alıyorsun ücretsiz olanları da var ama çok kaliteli değil üyeliği giriyorsun daha sonra lig tv yi açtıgında alet internetten gelen kırılmış kodu giriyordu sende izliyordun adı neydi tam hatırlaıyorum dreambox mı deniyordu öyle birşey di sanırsam
  • Önceden mantık internetin hızına bağlı olarak çalışmıyordu. Ligtv şifreleme si internet vasıtası ile çözülüp uydu üzerinden görüntü alınabiliyordu dreambox gibi sonrasında Ligtv şifreleme sistemini değiştirdi bu işlerin hepsi birden patladı. Şimdi ise iptv yaygın bunu ise bir Server üzerinde Ligtv yayını var ve Servere bağlanarak video yayını anlık olarak indiriyorsunuz (streaming). Bunun içinde hızlı internet gerekiyor dolayısıyla. İki yöntemi de kullanmadım ondan pm ile bilgi istemeyin lütfen. Yanlız iptv ler son zamanlar da çok yaygınlaştı. Zaten internet üzerinden maç yayını yapan siteler de bu iptv üyeliğindeki yayını veriyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.