Şimdi Ara

lig tv 539 tl tl 100 tl yalıspor çeki ve 25 tl puan hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
4
Favori
6.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lj.23

Kurulum yapıldı bana da arkadaşlar saati saatine not aldım, alacaklara rehber olsun.

Dün saat 16:51de siparişi n11 üzerinden oluşturdum.
    16:55de onaylandı ve aynı an cep telefonuma 100 liralık çek kodu geldi (daha kullanmadım sorun var mı bilmiyorum çekte)
    18:00da digitürk mesaj attı servis yönlendirildi diye
    19:00da servis randevu için aradı.
    Bugün saat 13:55 servis elemanı eve geldi kurulumu yaptı, 90lık çanak+20m kablo fiyatı 60 lira her fazladan metre kablo 1 lira. Şuan hd paket ile kanalları izliyorum, online işlemlerden kontrol ettim paketler eksiksiz tanımlı. Velhasıl güzel bir fırsat oldu.

Ekleme:ürün kargoya verildi diye de mail gelmiş sanıyorum faturayı kargoyla yollamışlar, servis üyelik sözleşmesi bıraktı sadece.

KURULUM:
    Kampanya kapsamında Giriş + Şampiyonlar Paketi + HD 3 Ağustos 2017 tarihine kadar taahhüt verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi yada bireysel Digiturk anten olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak ödenebilir.

10 lira fazladan almış çakallar . bana da aksi bi dayı geldi.5. katın çatısında tartıştık. adam çok baştan savma iş yaptı . ayrıca her ilave kablodan da 2 tl para aldı çakal . görünüşte gerçekten çok küçük tutarlar ama enayi yerine konmak kanıma dokunuyor.

• Peki bir soru daha sorayım. Ben az önce digitürk ü aradım aynı paketten onlar da bahsetti. Belgesel paketi alırsam yıllık tek sefere mahsus 50 tl ödemem gerektiğini söyledi. Ben bu paketi buradan alsam yine aynı fiyata bu belgesel paketini ekleyebilir miyim? Bir de yayınlar eutelsat mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut üyeliğim 14 Ağustosta bitiyor. Onu iptal edip
    http://urun.n11.com/uydu-alicisi/yali-spor-a-ozel-odeme-sayfasidir-P123150564 bu paketi alacağım. Mevcut pakette Turksat üzerinden izliyordum. Bu paketi alsam HD eklettirebilir miyim? Ya da Eutelsat olanı alınca çanak işi nasıl oluyor bende Turksat çanağı var zaten ekstra bu çanağı mı alacağım birde bilen bir arkadaş açıklayabilir mi?
  • Yalıspor alt limit var mı??

Bir de eski üyeler kullanabiliyor mu bu kampanyayı?? Üyeliğim 3 eylül de bitecek gerçi.

• Beyler HD pakette Şampiyonlar dışında hangi kanalları izleyebiliyoruz ? Yerel ve Belgesel kanalları varmı ? Tam listeyi nereden öğrenebilirim ? HD 'yi Turksattan izleyebilirmiyim ? İlla çanak almaya gerek varmı ? Boşta duran çanağım var ? Kurulum ücreti alıyorlarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 2 Ağustos 2016; 18:03:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

quote:

Kurulum yapıldı bana da arkadaşlar saati saatine not aldım, alacaklara rehber olsun.

16:55de onaylandı ve aynı an cep telefonuma 100 liralık çek kodu geldi (daha kullanmadım sorun var mı bilmiyorum çekte)
    Bugün saat 13:55 servis elemanı eve geldi kurulumu yaptı, 90lık çanak+20m kablo fiyatı 60 lira her fazladan metre kablo 1 lira. Şuan hd paket ile kanalları izliyorum, online işlemlerden kontrol ettim paketler eksiksiz tanımlı. Velhasıl güzel bir fırsat oldu.

Ekleme:ürün kargoya verildi diye de mail gelmiş sanıyorum faturayı kargoyla yollamışlar, servis üyelik sözleşmesi bıraktı sadece.

KURULUM:
    Kampanya kapsamında Giriş + Şampiyonlar Paketi + HD 3 Ağustos 2017 tarihine kadar taahhüt verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi yada bireysel Digiturk anten olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak ödenebilir.

10 lira fazladan almış çakallar . bana da aksi bi dayı geldi.5. katın çatısında tartıştık. adam çok baştan savma iş yaptı . ayrıca her ilave kablodan da 2 tl para aldı çakal . görünüşte gerçekten çok küçük tutarlar ama enayi yerine konmak kanıma dokunuyor.

Hocam 65lik çanak fiyatı 50 lira, bize 90lık çanak takıldı, özellikle sordum onu. Getiren arkadaş 65lik takıyorum dedi ama metreyle çapını ölçtüm 90a yakın çıktı. Kablo içinse metre başı 1 lira aldı bizden, ilden ile değişir mi diyeceğim ama bunlar yetkili servis, fiyatları sabit olmalı. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayet edin en azından hediye paket falan almaya çalışın.

Ekleme:çanak çapı tam nasıl ölçülür bilmiyorum ama eğer bize de 65lik takıldıysa bende şikayet ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 2 Ağustos 2016; 19:02:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen sezon kadrolarının yanında bu yılki kadrolar tırt. Bu yıl küçük takımların yılı olabilir. Bu kısır sezon için para vermek istemem. Şahsi fikrimdir.
  • SD olarak alırsak iç kurulum veya dış kurulum ücreti ödeyecek miyiz acaba mevcutta zaten turksat için çanak anten kurulumumuz var alan arkadaşlarda ücret ödeyen oldu mu?

Edit : Satıcı ile iletişime geçtim sd kurulumda herhangi bir ücret alınmıyormuş bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 3 Ağustos 2016; 0:03:33 >
  • Eutelsat mı yayın uydusu turksat mı? İlanda turksat diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Yalıspor alt limit var mı??

Bir de eski üyeler kullanabiliyor mu bu kampanyayı?? Üyeliğim 3 eylül de bitecek gerçi.

Aynı şeyi merak ediyorum. Üyeliğim 3 eylülde bitiyor. Bunu kullanabilirmiyim?
  • N11 üzerinden aldım, üyelik kurulum talebim, " UFUK ELEKTRONİK" - Bahçelievler - 0212 441 7373 bu ilgili yere aktarıldı.
    Yetki eve geldi ve "Çanağa 1 adet splitter ve güçlendirici takacağım bunun için 140 tl ödemeniz var. yaklaşık 20 mt kabloda var ama onun içi ödeme almayız 140 tl verin yeter" demesi ile kafamdan aşağıya kaynar sular indi.

Ya kardeşim sıfır çanak kursanız bile maliyet 50 tl yazıyor 140 tl nedir dememe rağmen kabul etmedi ve evimden yolladım.

Müşteri hizmetlerini arayıp teknik servis için şikayet oluşturdum.

Bekliyorum çözülmesini yoksa iade edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: illiustr

Hocam 520 tl
    250/40 kod verdi onu 20 ye sattim. 50 bonus verdi.
    Bir de yalispordan 100 tl lik kod ( kendin kullanmaz satarsan 50 ye alanlar var forumda )

Yani 400 tl gibi bi rakama geliyor kodlari satarsan.

hocam 500-999 TL'ye 25 TL bonus veriyor diyor kampanya linkinde size nasıl 50 TL verdiler? başka bir kampanya mı var?
  • Bonus’a özel; 1-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında, n11.com'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL n11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL n11 bonus kampanyası yapılacaktır.

Kampanyaya Bonus Flaş uygulamasıyla katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL n11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL n11 bonus yüklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 2 Ağustos 2016; 23:22:50 >
  • quote:

Sende Turksat yokmuydu niye çanak montajı yaptırdın.

• Bende şimdi sd olarak aldım digiplay fln ile uğraşmaktansa hafta sonları bu cihazı kullanırım diye düşündüm fiyat da çek ile makul ayrıca n11 çeki de geldi iyi fırsat paylaşan arkadaşa teşekkürler :)
  • 3 eylülde benimde üyeliğim bitiyor
    üyeliğini iptal edip kurulum yaptıran varmı
    aslında fiyat 10 numara
    daha iyi bir secenek sunmazlarsa bunu alacağım
  • Ödeme yaptım ama yalispordan cek falan gelmedi henüz

• Benhttp://urun.n11.com/uydu-alicisi/yali-spor-a-ozel-odeme-sayfasidir-P123539489
    ürününü aldım.
    Fakat ne arayan oldu ne soran pazar akşam aldım.Fakat hala digiturkten aranmadım.
    Babaoğlu teknoloji fatura göndermiş arıyorum telefonları açmıyorlar.
    Babaoğlu teknolojiden alıp bağlanan var mı acaba?
  • mr.metal61 M kullanıcısına yanıt
    buhar mı oldu yoksa?
  • Şimdi aradılar Babaoğlundan kayıt oluşturmuşlar bi aksaklık olmuş sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.