Şimdi Ara

Lig Sistemi ile ilgili ağlama konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok merak ediyorum. Bu lig sistemi insanı delirtmek için mi ayarlanmış?
    Ben zar zor oyun kazanıyorum 2 puan geliyor. 87 puandan 97 puana çıkana kadar 5 maç kazanıyorum. Hadi eyvallah. Ama bir maç kaybediyorum 20 puan gidiyor. Bu ne şimdi?
    Bir mağlubiyet 10 galibiyete mi eşit? Böyle sistem mi olur? Ne saçma bir şeydir bu? Ne zamandır aynı ligde sürünüp duruyorum. 95 puana geliyorum kazanınca 2 puan yenilince -15 puan. Nerede adalet? Nerede sistem? Ne bu? Üst üste 30 tane maç kazanırsak mı lig atlicaz?

Yemin ediyorum kafayı yiyecem.

• Evet 30 mac kazanman lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun kardaşım.
  • hangi lig ?
  • aynı lig içerisinde 100den fazla mac attıysan çok düşük puanlar gelmeye baslıyor kazanırken nedendir bilinmez...
  • Gizli elonu çok düşürmüş olabilirsin bana gold 1 den plat a geçerken az gelmeye başlamıştı oda 87 puan civarındayken aha dedim 1 maç kazanınca seriye katılacağım derken 3 maç kazanmam gerekti fakat şuan gayet güzel geliyor.
  • Birde benim dikkat ettiğim birşey var eğer duo girersen daha az geliyor tek attığında ise daha çok geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

Birde benim dikkat ettiğim birşey var eğer duo girersen daha az geliyor tek attığında ise daha çok geliyor.

Duo giriyorum, 20 20 geliyor kaptan. Neyin kafası bu.

Duo girdiğin adam senden aşağıdaysa dediğin şey doğru, ona bir şey demem de, aynı/yakın ligdeki adamla duo girersen hiç bir şey değişmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbugraozer

Çok merak ediyorum. Bu lig sistemi insanı delirtmek için mi ayarlanmış?
    Ben zar zor oyun kazanıyorum 2 puan geliyor. 87 puandan 97 puana çıkana kadar 5 maç kazanıyorum. Hadi eyvallah. Ama bir maç kaybediyorum 20 puan gidiyor. Bu ne şimdi?
    Bir mağlubiyet 10 galibiyete mi eşit? Böyle sistem mi olur? Ne saçma bir şeydir bu? Ne zamandır aynı ligde sürünüp duruyorum. 95 puana geliyorum kazanınca 2 puan yenilince -15 puan. Nerede adalet? Nerede sistem? Ne bu? Üst üste 30 tane maç kazanırsak mı lig atlicaz?

Yemin ediyorum kafayı yiyecem.

Patient Summoner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

Birde benim dikkat ettiğim birşey var eğer duo girersen daha az geliyor tek attığında ise daha çok geliyor.

Duo giriyorum, 20 20 geliyor kaptan. Neyin kafası bu.

Duo girdiğin adam senden aşağıdaysa dediğin şey doğru, ona bir şey demem de, aynı/yakın ligdeki adamla duo girersen hiç bir şey değişmiyor.

Üslubuna bakarak cevap vermeye bile değmez ama belirteyim : Zaten kastettiğim şeyde oydu. Adam belki duo giriyordur ve aralarında lig farkı vardır tabi anlamadın.
  • Arkadaşlar konu canlıyken bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum . Ben ligte 2-3 maç attım diyelim puanım 30 oldu tamam buraya kadar normal ama ben bir daha ranked maç oynamadığım zaman puanım direk 0 oluyor alt ligten benim lige gelenler yüzünden mi böyle oluyor bilmiyorum ama bi arkadaşımda yaklaşık 1 aydır ranked oynamıyor onun puan ı ise sürekli sabit biri bunu açıklarsa çok sevinirim
  • 1 maçtan 25 puan geliyor kaybedince 15 12 felan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: steeby

Arkadaşlar konu canlıyken bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum . Ben ligte 2-3 maç attım diyelim puanım 30 oldu tamam buraya kadar normal ama ben bir daha ranked maç oynamadığım zaman puanım direk 0 oluyor alt ligten benim lige gelenler yüzünden mi böyle oluyor bilmiyorum ama bi arkadaşımda yaklaşık 1 aydır ranked oynamıyor onun puan ı ise sürekli sabit biri bunu açıklarsa çok sevinirim

28 gün girmeyince düşüyor. Ama 28 den emin değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.