Şimdi Ara

Lig'de en az gol yiyen takım galatasaray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu da demek oluyor ki galatasarayın savunması lig için yeterli. neden 1. sırada değil sorusuna ise atak&hücum organızasyonunda sıkıntısından dolayıdır. ayrıca gs nin hala stoper aramasına anlam veremiyorum. gelelim bjk nin yaptığı stoper trasnferine. ucuz yollu stoper arayışımızda alınabilecek iyi ayrıca hızlı bir oyuncu aldık. sürekli savunmanın yavaşlıllılılılıığından yakınıyorduk ama asıl rahatsız olunan konu ise bu oyuncuyu gs'dan almış olmamız. bunları yavaş yavaş her takım taraftarının aşacağını düşünüyorum. sivok dany herhangi birinin sakatlığında değiştir bu ikiliyi alternatifin çok escude,ersan,necip,pedro ama artık as oyuncun belli en azından bjk artık savunmada rahat olur.

• hocam galatasarayın az gol yemesinde musleranın payı büyük. Defansın engelleyemediği çok gol var, yediğimiz goller büyük ölçüde defans hatasından kaynaklanıyor. Defans aramamızı ben buna bağlıyorum.
  • Lider ile büyük gol farkı var ayrıca izlediğime göre birçok kez hucumdan geri dönüyorsunuz.
  • muslera'nin tek başına kurtardığı mac kadar senin takımının galibiyeti yok. ki önündeki takoz stoperlere rağmen. birakta az gol yesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hucum yollarinda gerçekten baya bi sikinti var, hele burak bir ara gol sikintisi gecmisti o ara gol bile atamiyorduk, butun takim gol icin burakin eline bakiyor

• muslera olmasa en çok gol yiyen olurduk.
  • Ujfalusi den sonra takımda bir türlü stoper sorunu çözüme kavuşmadı. Dany, Chedjou, Gökhan ve Semih yani 4 sabit isim ile bir türlü olmuyordu. Semih'in yanına kimi koyarsak o elemanların bariz hataları yüzünden gol yiyorduk, defansıp engelleyemeyip sadece musleranın çıkardağı çok gol pozisyonu var. Musleranın ilk geldiği sezon 16-17 maçta gol yemeyip daha ilk sezondan rekorlara imza attığını unutmayalım. Dany Beşiktaş'a hayırlı olsun, hızlı bir stoper takviyesi oldu. Maddi gücünüzün yetebildiği kadar transfer yapmakla en doğrusunu Beşiktaş yapıyor. Bizim başkanda para bol olacak ki, Ranocchia ile anlaşılmış danynin yerine. Pazartesi günü İstanbul'da olacak eleman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

muslera olmasa en çok gol yiyen olurduk.

+1
  • Unutmayın ki Galatasaray maçında 3-0 hükmen yenildik. Bu şekilde 20 gol yemiş oluyoruz Galatasaray ise 17. Eğer o maç 1-2 bitseydi Galatasaray 18 biz de 19 gol yemiş olacaktık.

Üstelik bizim yediğimiz gollerin çoğunluğu rehavete kapıldıktan sonra yenilen goller.

Bu da demekki bizim savunmamız lig için yeterli.
  • Ligde en çok gol atan takım Fenerbahçe , madem Holmeni de alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Unutmayın ki Galatasaray maçında 3-0 hükmen yenildik. Bu şekilde 20 gol yemiş oluyoruz Galatasaray ise 17. Eğer o maç 1-2 bitseydi Galatasaray 18 biz de 19 gol yemiş olacaktık.

Üstelik bizim yediğimiz gollerin çoğunluğu rehavete kapıldıktan sonra yenilen goller.

Mantık belki doğru olabilir ancak stoperlere sadece savunma gözüyl bakma artık kalecilerde bile sadece iyi kaleci olması yeterli değil oyun zekası topu oyuna iyi sokması vb vb önemli. Stoperler için çok daha önemli ayrıca şu an pedor ve ersan kaldı sadece sivok bu seoznun son 3-4 hafasına anca yetişir form ve sakatlık olarak. EE necip in stoperle alakası olmadığınıda gördük + ersan da pedro da hız anlamında yeterli değil topu oyuna sokabilen rakibi önde karşılayabilen bir stoper şarttı sezon sonuna kadar iyi bir alternetif oldu Dany kim ne derse desin ha ama işin manevi yönüne diyeceğim bişey yok gerçekten de pek hoş olmadı gsden topçu almak

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Ligde en çok gol atan takım Fenerbahçe , madem Holmeni de alalım.

Hemen alalım nasıl olsa kramponlarını alıp gelecekmiş, evini değiştirmeyecek, çocuklarının okulu değişmeyecek. 10 numara transfermiş.

Artık Ntvspora bizimkiler bağlanıp Xavi gibi anlatır Holmeni.

• quote:

Orijinalden alıntı: EminJJan

quote:

Unutmayın ki Galatasaray maçında 3-0 hükmen yenildik. Bu şekilde 20 gol yemiş oluyoruz Galatasaray ise 17. Eğer o maç 1-2 bitseydi Galatasaray 18 biz de 19 gol yemiş olacaktık.

Mantık belki doğru olabilir ancak stoperlere sadece savunma gözüyl bakma artık kalecilerde bile sadece iyi kaleci olması yeterli değil oyun zekası topu oyuna iyi sokması vb vb önemli. Stoperler için çok daha önemli ayrıca şu an pedor ve ersan kaldı sadece sivok bu seoznun son 3-4 hafasına anca yetişir form ve sakatlık olarak. EE necip in stoperle alakası olmadığınıda gördük + ersan da pedro da hız anlamında yeterli değil topu oyuna sokabilen rakibi önde karşılayabilen bir stoper şarttı sezon sonuna kadar iyi bir alternetif oldu Dany kim ne derse desin ha ama işin manevi yönüne diyeceğim bişey yok gerçekten de pek hoş olmadı gsden topçu almak

Mantık doğru falan değil. Arkadaş Gs en az gol yemiş stoperleri çok iyi tarzında bir yorumda bulunmuş. Ben de hemen hemen aynı sayıda gol yediğimizi belirttim. Ama biz stoper arıyoruz. Yani bu işin sayılarla ölçüleyemeceğini söylüyorum zaten ben, Dany iyidir kötüdür değil.

• muslera faktöriyel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EminJJan

quote:

Mantık doğru falan değil. Arkadaş Gs en az gol yemiş stoperleri çok iyi tarzında bir yorumda bulunmuş. Ben de hemen hemen aynı sayıda gol yediğimizi belirttim. Ama biz stoper arıyoruz. Yani bu işin sayılarla ölçüleyemeceğini söylüyorum zaten ben, Dany iyidir kötüdür değil.

mantık doğru derken senin mesajını kastettim hocam

• Beşiktaş forumunda gs yi övüyorlar bu ne saçmalıktır

• Bunu diyen adam Net GS maclarını izlemiyordur, galatasaray kalesine gelen her top tehlikeli oluyor.
    Kalede muslera değilde Volkan olsaydı şuan en cok gol yiyen takımlardan biri olurduk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.