Şimdi Ara

Lig Atlayacağimiz Duo Araniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ilk 10 maci daha atmadim. Gecen sene toplamda 20-25 ranked falan atmisimdir sadece. Zaten yerleştirmelerde elektrik gitmisti falan. Bronz 1 bitirdim. Simdi oyunlari 24-9 olsam bile tasiyamadigim oluyor. İstediğin kadar feedlen kasıl maclar genelde 3v7 şeklinde geciyor cunku. yaş 21. +16 yaş ile girebiliriz lane fark etmez

• Hocam sunu unutmayin oyun kule alinarak bitirilir kille degil ayrica killerinin yarisini takimina versen ve biraz da defansif item alirsan kazanma oranin artar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elphir

Hocam sunu unutmayin oyun kule alinarak bitirilir kille degil ayrica killerinin yarisini takimina versen ve biraz da defansif item alirsan kazanma oranin artar diye düşünüyorum.

hocam skordan kıll salmıyormusum gıbı anlasılmıs haklısınız da o en yuskek aldıgım skordu sadece belırtmek ıcın onu yazdım. dedıklerınızın de farkında olarak oynuyorum ama nafile :( tek olmuyor. az once synda ıdım laneden 2-0 ayrılıp roamlara basladım. trıstananın dk 20de farmı 86ydı ve 2-16 mı ne bıtırdı
  • konumu inceleyebilirsin tam aradığın şey
    https://forum.donanimhaber.com/lig-atlamak-istiyormusun--123254062
  • yıne oyun attık yıne aynı olay :(
  • varsa bronz hesap pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

varsa bronz hesap pm.

atıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.