Şimdi Ara

LIFEMAXX LM24507 Full HD Mini Uydu Alici Yazilimi & Türksat 4A (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
36.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tivibu Ramazan HD ve Tivibu Ramazan SD şifresizler.

11880 H 20000 2/3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 senedir yazlığımda bu cihazı kullanıyorum. İki sorunum var. Nadir olsa da donarak kendini yeniden başlatıyor ve diğeri de bu sezon yeni çıkan bir sorun olarak kanal taramasının ardından sıralama yapıyorum fakat priz anahtarından kapattıktan belli bir süre sonra cihaz kendini fabrika ayarlarına döndürüyor. Birinci sorun evveliyattan beri olan problem onun önemi yok lakin ikincisi yani fabrika ayarlarına dönme durumu sıkıntı zira her defasında kanal aratıp sıralama yapmak yorucu açıkçası. Cihazın garantisi haliyle bitmiş durumda. Bu sorunu yazılım güncelleyerek çözebilir miyim? Sistem bilgisinde son güncelleme 2013 tarihinde diye yazıyor. Otomatik yapmış olmalı. Ayrıca uydudan güncelleme seçeneğinde 'yazılım yok' diyor. Güncellemeyi manuel yapmak zorundayım. Bir önceki sayfada güncelleme linkleri verilmiş. Bu yazılım linkleri güncel midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

4 senedir yazlığımda bu cihazı kullanıyorum. İki sorunum var. Nadir olsa da donarak kendini yeniden başlatıyor ve diğeri de bu sezon yeni çıkan bir sorun olarak kanal taramasının ardından sıralama yapıyorum fakat priz anahtarından kapattıktan belli bir süre sonra cihaz kendini fabrika ayarlarına döndürüyor. Birinci sorun evveliyattan beri olan problem onun önemi yok lakin ikincisi yani fabrika ayarlarına dönme durumu sıkıntı zira her defasında kanal aratıp sıralama yapmak yorucu açıkçası. Cihazın garantisi haliyle bitmiş durumda. Bu sorunu yazılım güncelleyerek çözebilir miyim? Sistem bilgisinde son güncelleme 2013 tarihinde diye yazıyor. Otomatik yapmış olmalı. Ayrıca uydudan güncelleme seçeneğinde 'yazılım yok' diyor. Güncellemeyi manuel yapmak zorundayım. Bir önceki sayfada güncelleme linkleri verilmiş. Bu yazılım linkleri güncel midir?

Uydunun fişini çekmeyin. Uydu açık kalsın, televizyonu kapatın yeterli.

Uydu cihazı çöktüğünde eski haline dönmek için, kanal sıralamasını yaptıktan sonra, menü, kurulum, sistem kurtarma, kullanıcı bilgilerini kaydet. Bunu ayda 1 yapın.

Televizyonu açtığınızda cihazın çöktüğünü gördüğünüzde, menü, kurulum, sistem kurtarma, KULLANICI BİLGİLERİNİ GERİ YÜKLE.

ŞİFRE dört sıfır. 0000

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Son çökme öncesi kullanıcı bilgilerini kaydetmiştim fakat cihaz fabrika ayarlarına döndüğünden dolayı hafızasını da siliyor. Uydu cihazını fişten çekmeme seçeneğini deneyeceğim. Değinmediğinize göre yazılım güncelleme işi sorunuma çözüm olmaz sanıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Son çökme öncesi kullanıcı bilgilerini kaydetmiştim fakat cihaz fabrika ayarlarına döndüğünden dolayı hafızasını da siliyor. Uydu cihazını fişten çekmeme seçeneğini deneyeceğim. Değinmediğinize göre yazılım güncelleme işi sorunuma çözüm olmaz sanıyorum?

Şu an son yazılım o yazılım. Güncellemenizden bir zarar gelmez. Deneyin. Bu arada bahsettiğiniz sorun kronik bir sorun gibi. Çözümü, kumandadan cihazı kapatmamak ve fişi çekmemek. Bırakın açık kalsın televizyon kapalıyken.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Tivibu Ramazan HD ve Tivibu Ramazan SD şifresizler.

11880 H 20000 2/3

hocam optik bağladığım ses sistemim var 5.1 sesleri alamıyorum çözümü var mı raw yaptım olmadı 2013 güncellemesi yüklü. başka ne yapabilirim
  • Selamlar. Ben yeniden bir temiz kurulum yapmak amacıyla herşeyi sildim fabrika ayarlarına döndüm. Ardından videodaki gibi adımları takip edip yaptım. Orada yazılı 2 tp yide girip arama yaptım hiçbir kanal bulamadı. Öylece kaldım. El ile 3-4 başka frekans arayıp bulup girdim 2-3 kanal geldi ama istediğim kanalların hiçbiri gelmedi.

Kanalların frekanslarını usb ye atıp oradan tvye yüklemenin bir yolu yok mu ? Ne yapmalıyım ?
  • Dostlar uydu alicisinin fisini prize takinca sadece 1 isik yaniyor. Kumandadan power tusuna basinca da uydudan cinlama sesine benzer bir ses geliyor. Sanki bozuk kristal sesi gibi. Uydu en nihayetinde acilmiyor yani ne yapmak gerekir. Basina boyle bir durum gelen var mi?

• Arkadaşlar Bunlnarın ayarlı nasıl yapılıyor bu frekanslar nerelere giriliyor Hangi Freanksı kulnıcam TURKSAT geçmiş 4A ya benimde halen 2A/3A yazıyor? LNB tipi ? LNB Frekans1 ? Frekans2? LNB gucu DiseqC ? Motor ? bunları ne yapmam lazım benim çıldırıcam altı üstü bir türsat izleyelim dedim Skart la çalışan dandık kulmnadası bozuk cihazlar çalışıyor 2 Tane Cihazım var biri bu lifemax lm24507 Diğeri de HDMI full HD akiwa mini ikisinide çözemedim çalıştıramıyorum 1 kanal bile çekmiyor lütfen yardım.
  • dostum, şu lifemaxx taki çınlama sesi bizim cihazdada oluyordu fakat çalışıyordu. şuan ise sadece TRT kanalları ve birkaç yabancı udyu kanalı çekiyor. diğer kanalların hepsine sinyal yok yazıyor. sen çözebildin mi senin cihazdaki sorunu?
  • Şu cihazın kumandasını satan var mıdır, hiçbir yerde bulamıyorum
  • Fevkelade1i kullanıcısına yanıt
    http://www.anatech.com.tr/tc.asp?ktid=6

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, müşteri hizmetleri olur da aramalara cevap verirse sipariş ederiz artık.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.