Şimdi Ara

LIFEMAXX LM24507 Full HD Mini Uydu Alici Yazilimi & Türksat 4A (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
36.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki V-PID ve A-PID nereden girebiliriz. TP eklerken sadece frekans, sembol ve polarite girilebiliyor. PID girmeyi bulamadım bir türlü. 4 sefer arattım değişkilik olmadı sadece haberturk şifreli buldu.
  • gokmenoz G kullanıcısına yanıt
    V-PID ve A-PID giremiyoruz. Gerek yok. Otomatik buluyor zaten. Habertürkte maç vardır. Şifreyi girmeniz gerek. Konudaki İlk mesajı dikkatli okuyun. Videoyu izleyin. 11844 iptal videodaki. Onun yerine 12380 MHz frekansi, Dikey V-polarizasyon, 27500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 12 Ekim 2014; 23:41:41 >
  • Sorunu anladım galiba bende 12380, V, 27500 TPsi üzerinde iken sinyal hiç yok. O TPde Disec değiştirip sinyal bulup tarattığımda Arap kanalları çıkıyor. Büyük ihtimal benim sorunum sinyalden. İlgin için teşekkür derim.
  • gokmenoz G kullanıcısına yanıt
    TP'yi silip Türksat listesine tekrar ekle. Yabancı uyduya eklenmiştir yanlışlıkla. Bende de bir kere aynı şey olmuştu. Disec değiştir. Deneye yanıla bul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bilgiler için teşekkür ederim. İlk mesaja ekleyeceğim bu mesajını.

LIFEMAXX_0x73E0_APPL_V00000033_M73E0_(20130611).wcs bu Lifemax 24512'ye de uydu mu?

Lifemax 24512 cihazı bende emanet. Arkadaş LED tv alırsa verecem ona. Bende bir köşede duruyor. 1-2 sefer çıkarıp deneme yaptım. Türksat 4A kanallarını falan ayarladım sadece. Yazılım yükseltme yapmadım. Yayınladığınız videodan takip ettim. Menüler birebir aynı. Kumanda falan da aynı zaten.
  • Service ID (SID) (Ekstra. Index)

TRT HD 2968

Zaman zaman değişiyor sanırım. Şu an 2968.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11958 çözülmüyor. Boşuna uğraşmayın. Trt haber şu an şifreli. Onun yerine 11054 Trt haber hd ya da 11096 trt haberi izleyin. 3 kanalda da aynı yayın var. 11054 ve 11096 şifresizler.

• Çok yararlı bilgiler vermişsiniz, emeğinize sağlık
  • Kardesim servis id numarasini yazmayi akil eden ender insanlardansin sayende trthd kanalinin biss sifresini çözebildim tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Güle güle izle...
  • ustalar,
    uydudan güncelleme frekansi ile ilgili bir sorum olacakti.
    eger yeni bir güncelleme gelirse bu varolan frekans 12015 H 27500 üzerindenmi olacak, yoksa güncelleme frekansi degistimi?
    degistiyse paylasabilirmisiniz?
    cevaplariniz icin simdiden tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turet1

ustalar,
    uydudan güncelleme frekansi ile ilgili bir sorum olacakti.
    eger yeni bir güncelleme gelirse bu varolan frekans 12015 H 27500 üzerindenmi olacak, yoksa güncelleme frekansi degistimi?
    degistiyse paylasabilirmisiniz?
    cevaplariniz icin simdiden tesekkürler

12423 MHz H 30000
  • Ben LIFEMAXX ile yolları ayırdım arkadaşlar. Yeni bir yazılım çıkarsa yine bu konudan duyururum belki. Kısmetse.

Ben duyuramazsam siz duyurursunuz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 9 Kasım 2014; 23:42:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Ben LIFEMAXX ile yolları ayırdım arkadaşlar. Yeni bir yazılım çıkarsa yine bu konudan duyururum belki. Kısmetse.

Ben duyuramazsam siz duyurursunuz artık.

merhabalar.

öncelikle teşekkürler böyle bir konu hazırladığınız için..

yukarda bahsettiğiniz gibi bütün işlemleri yapıyorum fakat bir türlü çözemiyorum kanalları..çalışan bir bisskeyiniz varsa elinizde bir taensini paylaşırmısınız..

Star tv hd için dendeim ama bir türlü olmadı..dha feed in de frekansı değişmiş o da olmadı..samanyolu hd tv ninde bissini bulamadım..

LIFEMAXX LM24507 Full HD Mini Uydu Alici Yazilimi & Türksat 4A

lifemaxx ile yolları ayırdık demişsiniz elinde başla çalışan biss key olan varsa o da ekleyebilir..

teşekkürler..

• Toshiba_A200 T kullanıcısına yanıt
    Star tv hd ve Samanyolu hd biss şifre ile çözülemez. Digi digi digiturkler, mutlu mesut aileler hesabı.

Dha'ya bakacağım.

• Selamlar.
    Aynı uydu alıcıdan bende de var ilk 4a geçişinde ayarlama yapmıştım her şey iyi güzeldi.Lakin apartmanda oluşan anten arızasına bana geç bildirdikleri için tüm ayarları resetledim.
    Fabrika ayarlarına geri döndüm vs. Antendeki arıza giderilince tekrar girdim frekansları ama 70 taneden fazla kanal bulamıyorum.Daha önceki 11844 v 2222 frekanslarda 400 kanal çıkarken bunu tekrar girdiğimde sinyal bile bulamıyor.
    Yeni 12380 frekansında ise sadece 70 kanal bulabiliyorum.Sizce sorunum nedir.

@e-Militarist Hocam biraz ''armut piş ağzıma düş gibi'' olacak ama bu uyduda kullanıcı ayarlarının yedeğini alınabiliyor.Bu yedeği alıp paylaşsanız yanlış yaptığımız noktalar ortadan kalkar diye düşünüyorum.
  • kenist kullanıcısına yanıt
    Ayarlar yedeklenebiliyor ama tekrar geri yüklenemiyor cihaza.

Menü / Kurulum / LNB tipi universal / 10600/9750 / On / Otomatik / 1.0 / A

A yı B yapın, olmazsa C yapın. Kurcalayın o bölümü işte.

• benım bı sorum olucak acaba ntv spor hd yı normal uydu cıhazından ızleyebılıyormuyuz ?
    ntv sporu ızlıyrm normal bı sekılde hd acılmıyor bunu bıss ıle acabılıyormuyuz ? yoksa sadece dsmarttamı acılıyor
  • bluster_a B kullanıcısına yanıt
    İzleyemiyoruz. Açamıyoruz.

• Any chance for newly established channel's service ID TRT HD World?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.