Şimdi Ara

lifemax hd uydu alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
28.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bim aktuel urunlere bakarken boyle bir uydu alicisi getirdiklerini gordum. Bu konulara biraz yabanciyim bilgi sahibi olanlar degerli bilgilerini paylasirsa sevinirim nasil alinabilir mi is gorur mu,? Fiyat gozume uygun geldi ama.

Uydu alicisi linktedir
    http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/hd-uydu.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: aemfiel

Arkadaslar merhaba bim aktuel urunlere bakarken boyle bir uydu alicisi getirdiklerini gordum. Bu konulara biraz yabanciyim bilgi sahibi olanlar degerli bilgilerini paylasirsa sevinirim nasil alinabilir mi is gorur mu,? Fiyat gozume uygun geldi ama.

Selamlar,

Dünde böyle bir başlık açılmıştı sanırım. Konu başlığı şikayete maruz kaldığı için kaldırmak
    zoruda kaldık.

Bu başlığın yayının devam edebilmesi için, reklam içeriklerini kaldırıyorum.

Cihaza gelince, ALI çipsetli olduğu için SD/HD görüntü kalitesi vasat olacaktır.

Saygılar, sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Arkadaslar merhaba bim aktuel urunlere bakarken boyle bir uydu alicisi getirdiklerini gordum. Bu konulara biraz yabanciyim bilgi sahibi olanlar degerli bilgilerini paylasirsa sevinirim nasil alinabilir mi is gorur mu,? Fiyat gozume uygun geldi ama.

Selamlar,

Dünde böyle bir başlık açılmıştı sanırım. Konu başlığı şikayete maruz kaldığı için kaldırmak
    zoruda kaldık.

Cihaza gelince, ALI çipsetli olduğu için SD/HD görüntü kalitesi vasat olacaktır.

Saygılar, sevgiler.

Anladim muhtemelen 150 tl icin gereksiz olacaktir. Eger goruntu kalitesinde bir gelisme olmayacaksa tamamen ihtiyac disi kalacaktir. O zaman biraz daha beklemekte fayda var, tekrardan yorumunuz icin tesekkurler.

• quote:

quote:

Selamlar,

zoruda kaldık.

Saygılar, sevgiler.

serkan bey baska bir forumda birisi cihaz için(Bellek le ram'i karıştıranlar var cihazın 256 mb ram 16 mb flash bellegi var. muhtemelen işlemcisi STi 7111, piyasada sti işlemcilerden başka 16 mb bellekli işlemci yok. sunny 14100 le özellikleri aynı)bunu demiş işlemcisinin ali olduğu kesinmi acaba.bilgiyi nereden aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer

quote:

quote:

Selamlar,

zoruda kaldık.

Saygılar, sevgiler.

serkan bey baska bir forumda birisi cihaz için(Bellek le ram'i karıştıranlar var cihazın 256 mb ram 16 mb flash bellegi var. muhtemelen işlemcisi STi 7111, piyasada sti işlemcilerden başka 16 mb bellekli işlemci yok. sunny 14100 le özellikleri aynı)bunu demiş işlemcisinin ali olduğu kesinmi acaba.bilgiyi nereden aldınız

Bana ulaşan bilgiler o yöndeydi... Yani MSN görüşmesi ile elde etmiştim.

Bahsettiğiniz forumun link'ini özel mesaj kanalı ile ulaştırabilirmisiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

zoruda kaldık.

Saygılar, sevgiler.

Bana ulaşan bilgiler o yöndeydi... Yani MSN görüşmesi ile elde etmiştim.

Bahsettiğiniz forumun link'ini özel mesaj kanalı ile ulaştırabilirmisiniz.

Alıntıları Göster
    pm atamadım size ama google la lifemaxx hd uydu yazıp aratınca açılan sayfada ikinci konu.benide haberdar ederseniz sevinirim

• quote:

pm atamadım size ama google la lifemaxx hd uydu yazıp aratınca açılan sayfada ikinci
    konu.benide haberdar ederseniz sevinirim

Gördüm.

Muhtemelen demiş ve muhtemel olma dayanağınızda, STi çipset'lilerin 16 MB: flash bellek
    kullanması ile açıklamış.

Hemen çürütelim. Goldmaster 1010/3030 HD sersisinde ST40 serisi (STi tabanlı) işlemci
    kullanılmış olup, flash bellek kapsitesi 4 MB.tır.

Çürütmesine anında çürüttükte, işlemciler ile flash bellek arasında ilinti yok ki !?

Herneyse... Bu tip sorulara, " Bir deli kuyuya taş atar, kırk akıllı çıkaramaz." denir.

Bahsettiğiniz "İsmi Lazım Değil Forum"daki üyede yukarıdaki nitelemeye uyuyor.

Saygılar, sevgiler.

• quote:

quote:

pm atamadım size ama google la lifemaxx hd uydu yazıp aratınca açılan sayfada ikinci
    konu.benide haberdar ederseniz sevinirim

Gördüm.

Muhtemelen demiş ve muhtemel olma dayanağınızda, STi çipset'lilerin 16 MB: flash bellek
    kullanması ile açıklamış.

Hemen çürütelim. Goldmaster 1010/3030 HD sersisinde ST40 serisi (STi tabanlı) işlemci
    kullanılmış olup, flash bellek kapsitesi 4 MB.tır.

Çürütmesine anında çürüttükte, işlemciler ile flash bellek arasında ilinti yok ki !?

Herneyse... Bu tip sorulara, " Bir deli kuyuya taş atar, kırk akıllı çıkaramaz." denir.

Bahsettiğiniz "İsmi Lazım Değil Forum"daki üyede yukarıdaki nitelemeye uyuyor.

Saygılar, sevgiler.

Alıntıları Göster
    belki alanlar olursa içini acar burada paylasırlar yada kılavuzunda yazıyorsa görürüz .bakalım alanlar olursa paylassın lütfen

• quote:

belki alanlar olursa içini acar burada paylasırlar yada kılavuzunda yazıyorsa
    görürüz .bakalım alanlar olursa paylassın lütfen

Yani iyi olur... Klavuzunda yazmaz genelde bu tip ayrıntıdaki bilgiler.

Alan arkadaşlar cihazın içini gösteren fotoğrafları buradan paylaşırlarsa memnun oluruz.
  • quote:

quote:

belki alanlar olursa içini acar burada paylasırlar yada kılavuzunda yazıyorsa
    görürüz .bakalım alanlar olursa paylassın lütfen

Yani iyi olur... Klavuzunda yazmaz genelde bu tip ayrıntıdaki bilgiler.

Alan arkadaşlar cihazın içini gösteren fotoğrafları buradan paylaşırlarsa memnun oluruz.

Alıntıları Göster
    aldım, içini açtım .sharp tuner ali m3602+m3501 çipleri var.ramin üzerinde hynix hy5du121622dtp yazıyo.pek anlamam ama internetten araştırınca 512mb 400 mhz ddr olduğu kanaatine vardım.rom un üzerine kağıt etiket yapıştırılmış , 11040933 zb005119 yazıyo.alet menüde dolaşırken takılmalar oluyor , bir de yine dh de başka bir bu cihazla ilgili başlıkta mkv oynattığı söylenmiş.mkv denemedim ama divx kodek desteklenmiyor diyo,divx leri oynatmayıp mkv yi nasıl oynatıyo anlamadım.iade etme olasılığım yüksek divx oynatmazsa...

• quote:

belki alanlar olursa içini acar burada paylasırlar yada kılavuzunda yazıyorsa görürüz .bakalım alanlar olursa paylassın lütfen

quote:

Orijinalden alıntı: dr apocalypse

aldım, içini açtım .sharp tuner ali m3602+m3501 çipleri var.ramin üzerinde hynix hy5du121622dtp yazıyo.pek anlamam ama internetten araştırınca 512mb 400 mhz ddr olduğu kanaatine vardım.rom un üzerine kağıt etiket yapıştırılmış , 11040933 zb005119 yazıyo.alet menüde dolaşırken takılmalar oluyor , bir de yine dh de başka bir bu cihazla ilgili başlıkta mkv oynattığı söylenmiş.mkv denemedim ama divx kodek desteklenmiyor diyo,divx leri oynatmayıp mkv yi nasıl oynatıyo anlamadım.iade etme olasılığım yüksek divx oynatmazsa...

Teknik bilgiler için teşekkürler.

• quote:

mümkünse cihazın iç yapısının resmini ve menü resimlerini paylaşırmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorybicer -- 28 Ekim 2011; 21:59:43 >
  • quote:

quote:

mümkünse cihazın iç yapısının resmini ve menü resimlerini paylaşırmısınız

Alıntıları Göster
    gerisingeri kutusuna koydum,yarın iade edicem 1 saat kullandım , cihaz dandikötesi. yazılımdan mıdır donanımdan mı bilmem kumanda tuşlarını bile canı isteyince algılıyo , menüdeki takılmaları geçtim kumandayı bile takmıyo alet . divx,xvid oynatmıyo,mkv denedim oynattı , projeksiyona bağladım hdmi ile görüntü güzel ama cihaz berbat. usb den rs232 den güncelleme varmış neye yarar , yazılım desteği yok ve olmayacak.bim nerden buldu bunu anlamadım , muhtemelen alan 4 kişiden üçü iade edecek...

• quote:

gerisingeri kutusuna koydum,yarın iade edicem 1 saat kullandım , cihaz dandikötesi. yazılımdan mıdır donanımdan mı bilmem kumanda tuşlarını bile canı isteyince algılıyo , menüdeki takılmaları geçtim kumandayı bile takmıyo alet . divx,xvid oynatmıyo,mkv denedim oynattı , projeksiyona bağladım hdmi ile görüntü güzel ama cihaz berbat. usb den rs232 den güncelleme varmış neye yarar , yazılım desteği yok ve olmayacak.bim nerden buldu bunu anlamadım , muhtemelen alan 4 kişiden üçü iade edecek...

Alıntıları Göster
    dr apocalypse verdiğin bilgiler için teşekkürler. Bende alınabilir mi diye düşünüyodum vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hector81

dr apocalypse verdiğin bilgiler için teşekkürler. Bende alınabilir mi diye düşünüyodum vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    Bende aldım bu uydu alıcsından iyi çalışıyodu ama durup dururken ses gitti , gelmiyo.. sesi nasıl geri getirebileceğimi bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psionic

Bende aldım bu uydu alıcsından iyi çalışıyodu ama durup dururken ses gitti , gelmiyo.. sesi nasıl geri getirebileceğimi bilen varmı ?

Alıntıları Göster
    Ürünün emu kodu 8282
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Ürünün emu kodu 8282

Alıntıları Göster
    evet malesef bende aldım ve hiç ama hiç memnun değilim. bırakın öyle teknik özelliklerini aletin kumandası bile düzgün çalışmıyor. ve kumandası hiç çekmiyor. bunun yanında az önce BENİMKİNİN DE SESİ GİTTİ !!! zaten daha önce BİM e söyledim. onlarda herkesten bu ve buna enzer şikayetler aldık. istemiyorsanız ürünü geri iade alabiliriz dediler. Zaten BİMin en sevdiğim yanı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.macrohard

evet malesef bende aldım ve hiç ama hiç memnun değilim. bırakın öyle teknik özelliklerini aletin kumandası bile düzgün çalışmıyor. ve kumandası hiç çekmiyor. bunun yanında az önce BENİMKİNİN DE SESİ GİTTİ !!! zaten daha önce BİM e söyledim. onlarda herkesten bu ve buna enzer şikayetler aldık. istemiyorsanız ürünü geri iade alabiliriz dediler. Zaten BİMin en sevdiğim yanı bu.

Alıntıları Göster
    Ben kullanıyorum. Mkv oynatıyor ama divx oynatmıyor. divx kodeclerini nasıl yükleyebiliriz acaba?

• quote:

Cihazı kapatın ve fişten çıkarın. Sonra tekrar takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedeefendi_

quote:

Cihazı kapatın ve fişten çıkarın. Sonra tekrar takın.

Alıntıları Göster
    75 TL vermeye değer mi bu cihaz arkadaşlar? Bulunduğum yerdeki BİM'de bu fiyata satılıyor ve bir kaç kutu var ellerinde...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.