Şimdi Ara

Lifecell yeni operatör mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reklamlarda gördüm bol internet veriyor yeni operatör mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni operator degil

Turkcell in sozde int.bol bir paketi :)

• Telefonla ilgili herşey lifecell ile internet bağlantısı üzerinden yapılıyor başka espirisi yok şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman diyim kanmayın.. Adamlar alt yapısını doğru düzgün oluşturmadan çıkarmış.. Rezil oldum bugünden beri.. Hiçbir paket doğru çalışmıyor. Tv plus diyorlar 30 gb bip veriyolar. Arıyorum aktivasyon süreci devam ediyor diyorlar. Allah belanı versin Turkcell...

• Bu paketi almayın paranıza yazık

• Vodafone pass paketlerinin yerli versiyonu olmuş. 50 gb diyorlar ama sana 5 gb internet veriyorlar, sınırsız facebook ve twitter paketi de 2 gb
  • - 9 gb normal internet

-15 gb tv+ için internet

- 2 gb facebook, twitter için internet

-geri kalan bip,fizy,vs işime yaramaz..

-100 dk. konuşma

-100 sms

60 tl.

9 gb internete net üzerinden no taşıma ile başvuruda 4 ay 2 gb daha veriyo, öneri ile gelene 6 ayda 1 gb ek internet veriyo.

yani;

- ilk 4 ay 12 gb internet

- sonraki 2 ay 10 gb internet

- son 6 ay 9 gb internet kullanım hakkın oluyo

-100 dk. az yetmez ise 12 tl. ye 250 dk. ek veriyo

-350 dk. idare eder benim için

konuşmayı aşarsan toplam 72 tl. ye geliyo hepsi..

karar veremedim geçsem mi geçmesem mi diye, istanbulun göbeğinde oturuyorz ama turkcell den başkası stabil değil bölgede..

lifecell haricinde turkcell de önerebileceğiniz paketler varsa buyrun ne önerirsiniz??

• Bende gecsemmi acaba bu faturalı icin deilmi tt kullaniyorum internet benim icn onemli evde net yok gece işime gelir tv plus merak ediyorum 15 gb iyi gibi tabi çok yermi orası ayrı mesele benim tatmin edermi 60 lira fiyat oda çokmuş

• Ben Lifecell tarifeye geçtim, (Yıllık Lifecell Super 50 GB 49 TL olan paket) 2 gündür kullanıyorum.

BiP'den Her Yöne aramalarda geçerli 1000 dk güzel, ses akıcı sorun yok. BiP'den BiP'e sınırsız görüşme var. Bugün BiP'den görüntülü görüşme yaptım. BiP'de geçerli 30 GB tanımlamışlar ordan harcadı. Sınırsız mı değil mi soru işareti?

Turkcell TV Plus 15 GB o da iyi. + Ek Spor Paketi aldım (5 TL) Premier Lig için.

fizy'e gelirsek 15 GB diyor ama Müzik veya Video'da netten harcamıyo + Ek olarak Premium da aldım (4 TL) ne kadar şarkı dinlersen ay sonu o kadar internet hediye ediyor.

Dergilik 8 GB okuyan birisi olarak Gazetelerim, Dergilerim cebimde Hürriyet gazetesini de gündüz indirirsen ücretsiz, diğer gazeteler, dergiler ücretsiz.

Lifebox 50 GB üyelik veriyo + 10 GB interneti içinde fotoğraf ve videolarına yer açabiliyorsun.

Facebook, Twitter 2 GB veriyo, eksik yanı instagram ve YouTube'da olsaydı güzel olurdu.

internet çekmediği yerde 100 dk 100 sms veriyo iyi hoş.

12 aylık kullanım boyunca 2 GB her ay hediye o da iyi. Yani uygulamalarda geçerli 50 GB + istediğin gibi harcamak için 7 GB internet veriyo. Zaten Salla Kazan'dan haftalık 1 GB internet hediyesi de geliyo bunu saymıyorum.

Genel olarak iyi ben sevdim kullanıyorum, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim_85 -- 27 Ekim 2017; 23:34:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.