Şimdi Ara

Lifecell kullananlar buraya lütfen (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
12
Favori
73.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

1 ay içinde operatör değişitip türkcelle gelince indirimli kampanlardan yararlanılıyor mu

Alıntıları Göster
    Yararlaniliyor.30 gün diğer oepratörde durup geri dönmeniz yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    30 gün bekleme zorunluluğu var mı? Ben yok diye biliyorum. Başka bir operatöre geçtikten sonra, hemen Turkcell'e geri dönülüp ₺39'sından devam edilebilir diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

30 gün bekleme zorunluluğu var mı? Ben yok diye biliyorum. Başka bir operatöre geçtikten sonra, hemen Turkcell'e geri dönülüp ₺39'sından devam edilebilir diye biliyorum.
    Valla denemedim ama bütün kampanya koşullarindan en azindan faturasiz kampanyalarda detaylarda son 30 gün içinde turkcellden numarasini tasimamis olmak yaziyor.o yüzden hep diger operatörde 30 gün durup öyle dönerim turkcelle.

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Valla denemedim ama bütün kampanya koşullarindan en azindan faturasiz kampanyalarda detaylarda son 30 gün içinde turkcellden numarasini tasimamis olmak yaziyor.o yüzden hep diger operatörde 30 gün durup öyle dönerim turkcelle.

Alıntıları Göster
    Faturasızda olabilir, faturalıda böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Faturasızda olabilir, faturalıda böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Evet şimdi baktım faturalıda böyle bir şey yokmuş dediğiniz gibi demek ki sadece faturasızda geçerli bu olay.

• Arkadaşlar lifecell 5gb pakete geçmek istiyorum türk telekomdan. Ne dersiniz çekim kalitesi turkcell den kötü diyorlar lifecell için. Sizin tecrübeleriniz nelerdir.
    Fizzy ve tv de herhangi bir ek ücret ödemeden hangi hizmetleri alabileceğim? fizzy de şarkılar ücretli oluyor sadece radyo ücretsiz diyorlar doğru mudur?
    ayrıca tv de ücretsiz film kanalı falan var mıdır yoksa sadece yerli tv kanalları mı var?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    Lifecell = Turkcell

Cekim konusunda neden fark olsun. Lifecelli bi tarife gibi dusunun. Sorun yasamazsiniz.

Fizy de ise sarkilarin bir kismi dinleniyor bir kismi ise premium uyelik istiyor. Ben genellikle turkce sarkilar dinliyorum onlar da sorun yok. Uzun yolda turkcell kesintisiz cektigi icin fizy acik oluyor bazen radyo uygulamasından dinlediğim radyoyu aciorum ordan dinliyorum. Fizyden radyo icin yine premium olmaniz lazim. Radyo cok az internet yiyor ben tr radios kullaniyorum. Saatlerce kullansan 100 200 mb ya yiyo ya yemiyor. Uzun yolda radyolar cekmedigi icin aciyorum radyoyu bluetooth ile arabaya bagliyorum. Sorunsuz kesintisiz dinliyorum.

Tv de ise giris paket var. Ulusal kanallari izliyosunuz ben de bein connect oldugu icin hic kurma geregi duymadim.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aydınlatıcı cevaplar oldu
  • Lifecell'in 5 GB'lik tarifesi 44 TL olmuş. Birkaç ayda 10 TL zam yapmış oldular. Haziranda taahhüdüm bitiyor. Bu paraları vermem. Gider Türk Telekom kullanırım, Vodafone kullanırım daha iyi.

• Lifecell Hoş Geldin 5GB tarifesi faturasız 35 tl....bende ınternetten basvurdum ama 4 gundur arayan soran olmayınca bende turk telekom sarı tarıfe ıcın basvurdum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. şuan telekoma 39 tl veriyorum faturasız hat kullanıyorum.10 gb internet 1000 dk ve 1000 sms.. Turkcell de bu fiyata yakın faturalı yada faturasız tarifeler var mı acaba?
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Faturalı tarifeler için tıklayın .

Faturasız tarifeler için tıklayın.

• Lifecell firsat 9 gb tarifesindeyim. Yaani ve feys-twitter icin 2 gb hak veriyor bu tarife.

Ben sali sabahi gectim turk telekomdan. Instada feyste tarayici da bi suru yerde geziyorum 9 gb lik filan butuk haklarim duruyor saadece yaani paketindeki 2 gb hakkimdan dusuyor bu normal mi niye boyle oluyor?

• Çekim ve internet konusunda Turkcell'e göre bir sıkıntı yaşanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enza

Çekim ve internet konusunda Turkcell'e göre bir sıkıntı yaşanıyor mu?
    Bende hiçbir sıkıntı yok.. yer:İst Eyüp

• quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Bende hiçbir sıkıntı yok.. yer:İst Eyüp

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Lifecell uygulama desteği sebebiyle avantajlı duruyor.
  • Valla arkadaşlar bende bi bahtsızlık olabilir.ilk turkcelde platinyum müşteri idim müşteri temsilcisinin gereksiz ve boş konuşmalarından dolayı hattı konturluya çevirdim dursun diye eski hat sonuçta,aradılar ettiler 40 defa, bu sefer sorun olmaz diye lifecell 9 gb tarifeye 59 tl diye geçiş yaptım 10 gün kullandım bir mesaj faturanız 84 tl olarak kesilecektir diyor.
    Aradım müşteri hizmetlerini yıllık sözleşme yapmamışsınız dedi hanımefendi dedim ben deli değilim durduk yerde 30 tl fazla fatura ödeyeyim sözleşmeyi yapan arkadaşın anlatımı sorunlu dedim ama birşey değişmedi yapacak birşey yok dedi hmüşteri hizmetleri bende yine mecburen hattı iptal etmek zorunda kaldım. Kısaca turkcellde ekmek yok anlaşılan bana
  • geçen ay lifecell hoşgeldin 5gb tarifesine geçtim, internetten geçiş sağladığım için 4 ay boyunca 2gb hediyede kazandım.

sorunum şu ki ilk ay tv+ ve fizy için gb gelirken bu ay ne hediye gb geldi ne de üyeliğim duruyor. durumu çözemedim , face ve twitter , dergilik ve bip hediyelerim yine geldi.

aynı durumu yaşayan var mıdır?
  • losthell kullanıcısına yanıt
    Temmuz ayında ben de o tarifeye internet üzerinden başvuru yapıp ilk 4 ay için 8 GB hediye kazandım. Temmuz, ağustos, eylül ve bu ay 2 GB eklendi. Lifebox, Fizy gibi uygulamalarda da sıkıntı yok, hepsinin uygulamaya özel internet kullanım hakkı hesap kesim tarihinde yükleniyor. TV+'ın internet kullanım hakkı biraz değişik. Hesap kesim tarihiyle pek ilgisi yok. Numara taşıdığınız, yeni hat aldığınız ya da tarifeye geçiş yaptığınız gün hangi günse, her ay aynı gün tekrardan TV+ için 5 GB internet kullanım hakkı ediniyorsunuz.

En iyisi müşteri hizmetleriyle görüşmeniz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.