Şimdi Ara

LIFE IS STRANGE TRUE COLORS TÜRKÇE YAMA YAPIMI(ÜCRETSİZ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
5.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gameolog ekibi ile başladığım çeviri bitmiştir. Test aşamasındadır. Göz atmak isteyen arkadaşlar için linki koyuyorum. Tekrardan destekleyen herkese teşekkürler.

https://forum.donanimhaber.com/life-is-strange-true-colors-turkce-cevirisi-bitti-testte--150521360

Arkadaşlar merhaba oyunu şuan halihazırda oynamaktayım ve çeviriyi tek başıma yapabileceğimi düşünüyorum. Eğer yaparsam ücretsiz olucak ama bir problemim var. Oyunun metinlerine nerden girebileceğimi bilmiyorum. Demem o ki metinlere girmemde yardımcı olabilicek veya metinleri açıp bana gönderebilicek biri varsa ben bu işi yapmaya hazırım. Neden gönüllüsün derseniz İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Ve mezun olduğumda CV 'mde yaptığım projelerin yer almasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre57575757 -- 20 Eylül 2021; 21:44:46 >

• gameolog.net olarak başladık yamaya istersen gel discord'a

LIFE IS STRANGE TRUE COLORS TÜRKÇE YAMA YAPIMI(ÜCRETSİZ)discord
    Join the Gameolog.net Discord Server!
    https://discord.com/invite/SAPWzf2Rgk
  • Başarılar. Bekliyorum...

• Beklemedeyim. Şimdiden kolay gelsin.

• Daha ortada bir şey yok. Mübarek konu oyunun ana sayfası heyecanıyla açılmış.

• ortada baya bir şey var yama çıktığında görürsünüz

1. Bölümü bitirdim sayılır.

Çeviri için gerçekten zaman ayırıp yardım edecek olan varsa bana mail atabilirler.

diğer oyunları da oynayan konuya hakim olanlar tercih sebebi olacaktır.

çevirisi gayet akıcı ve hızlı ilerliyor ancak çok fazla diyalog var yardım eden olursa daha hızlı ilerleyebiliriz ayrı ayrı yapılacağına birleşip yapmak mantıklı olur.

Ancak kimse yardım etmese de çeviriyi bitireceğim.

• Kolay gelsin hocam umarım yardımcı olan çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maverick1525

1. Bölümü bitirdim sayılır.

Çeviri için gerçekten zaman ayırıp yardım edecek olan varsa bana mail atabilirler.

diğer oyunları da oynayan konuya hakim olanlar tercih sebebi olacaktır.

çevirisi gayet akıcı ve hızlı ilerliyor ancak çok fazla diyalog var yardım eden olursa daha hızlı ilerleyebiliriz ayrı ayrı yapılacağına birleşip yapmak mantıklı olur.

Ancak kimse yardım etmese de çeviriyi bitireceğim.

kardeşim gel bizim dcye birlikte bu proje dahil daha çok proje yapabiliriz seninle de.

LIFE IS STRANGE TRUE COLORS TÜRKÇE YAMA YAPIMI(ÜCRETSİZ)discord
    Join the Gameolog.net Discord Server!
    https://discord.com/invite/SAPWzf2Rgk

• gardaş hangi programdan yapıyosun dosyaları nerden buldun söylersen beraber yapabiliriz

• Hocam Discord grubuna girdim, yamayla ilgili en ufak bir emare bulamadım. Ya da bilmiyorum bana denk gelmedi. Ne bir yüzdelik ne bir çeviri durumu ne bir başlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

Hocam Discord grubuna girdim, yamayla ilgili en ufak bir emare bulamadım. Ya da bilmiyorum bana denk gelmedi. Ne bir yüzdelik ne bir çeviri durumu ne bir başlık...

Son düzlüğe girmiş bulunmaktayız, 1-2 gğne çeviri biterse birkaç güne de test aşamasının biteceğini öngörüyoruz. En geç 1 haftaya çıkmış olur. O kadar süreceğini de sanmıyoruz. Beklemede kalın.

• Destekleyen arkadaşlara çok teşekkürler. Gameolog.net ekibine katıldım birlikte yapıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre57575757

Son düzlüğe girmiş bulunmaktayız, 1-2 gğne çeviri biterse birkaç güne de test aşamasının biteceğini öngörüyoruz. En geç 1 haftaya çıkmış olur. O kadar süreceğini de sanmıyoruz. Beklemede kalın.

Alıntıları Göster

Tekrar elinize sağlık hocam. Bekliyoruz

• Elinize sağlık hem burdan hemde discord dan takip ediyoruz ve sabırla bekliyoruz..

• emre57575757 E kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar bu yamanın xboxda kullanılabilecek versiyonu var mıdır? Soru çok saçma oladabilir

• Yama çıktı mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.