Şimdi Ara

Life is Strange [PS4/PS3 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
9.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zugu

Harikaydı gerçekten.bu oyunun hakettiği değeri görmemesi üzücü.

PC bölümünde ilgi daha yüksek oyuna + satış rakamları dünya genelinde iyi gidiyor fan kitlesi oluştu oyunun. Tr da evet hakettiği ilgiyi göremedi.

Witcher 3 ve Fallout 4 ü saymazsak life is strange ve everybodys gone to the rapture bence yıla damga vuran oyunlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber umarım arayı fazla soğutmadan, 2016'nın başlarında başlar yine ekim gibi noktalarız 2. Sezonu.

• Son bölüm enfesti. film tadındaydı. her sahnesi özenle hazırlanmış baya emek olduğu ortada. oyunun çok farklı bir havası var. ilk bölüme başladığımda bu nasıl oyun kızlar için ergenler için diye düşünürken 5.bölümü bitirdikten sonra bu oyun kesinlikle sanat eseri. Deniz fenerine giderken yaşadıklarımız tek tek gözümüzün önüne geldiği yer enfesti. Jefferson'ın pskopat çıkması baya klişe oldu şaşırmadım. Son seçime gelirsek tabii ki şehrin yok olmasını seçtim yaşamakta ölmekte ekip işidir evlat.

oyunun sonuna bu müzik ne giderdi be. ver müzüğü

• Güzel haber.

• bu oyuna başlamak istiyorum da bilgisyara mı indirsem playstation'a mı alsam nerden daha güzel oynanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Sezon 2 yolda

http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Life_is_Strange_2_Gelistiricisi_Dontnod_Tarafindan_Onaylandi-81601.htm

Harika oldu bu

• 2.sezon nasıl olacak acaba hangi hikayeden gidecekler.

• Oyunun kutulu sürümü duyuruldu. İçinde Soundtrack albümü ve 32 sayfalık artbook varmış. Fiyatı da 35€ olarak listelemişler. PS4'e geçtiğimde arşiv olayına hiç bulaşmayacağım demiştim ama bu oyun için bir istisna yaparım.

• Beni etkileyen ender oyunlardan biri olan Life Is Strange, oynadığım en iyi oyunlar listemde üst sıralarda bulunuyor. Bu sabah bitirdim, halen etkisinden çıkamadım diyebilirim.

Trophy konusuna gelince ise, Platin Trophy sadece oyunu bitirmenizi ve her bölümde 10 adet fotoğraf çekilebilen nesneyi çekmenizi istiyor. Oyunu bitirdikten sonra Bölümleri Collectible Mod ile oynayarak 2-3 saatte tüm fotoğrafları çekebilirsiniz. Toplam 16 saatte hem Platin Kupa kazanıp hem de harika bir oyunu hafızanıza kazıyabilirsiniz.

Life Is Strange Platin Kupa Rehberi (Oyunu bitirmeden açmayın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkan1905 -- 20 Kasım 2015; 20:00:36 >

• Sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Us psn'de 10 dolar su anda.p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Us Psn'de 10 Dolar. Almaya değer mi beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle değer.

• Oynamayan herkesin kaybı büyük. Atmosfer, karakterler, hikaye hepsi birbirinden efsane. Kesinlikle hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan. Gönüllerin GOTY si oldu diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Oynamayan herkesin kaybı büyük. Atmosfer, karakterler, hikaye hepsi birbirinden efsane. Kesinlikle hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan. Gönüllerin GOTY si oldu diyebilirim.

Tamam ya tamam, alıyoruz biz de bugün- yarın hemen
  • demosunu oynadım fena değil gibi grafikler ve kurgu zayıf gerçide.. kutulusu 179 spotta limited edition 1 bölümmü vardır içinde? psn de. 10$ nasıl bu kadar fark var acaba limiteda çıkıcak tüm bölümler öi dahil yoksa

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Kurgusu zayif degil demo nasil bilmiyorum ama aldanma. Bu arada kutulu versiyonda tum bolumler var fakat digital cok daha ucuza bulursun.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Limited Edition'ın içinde art book, soundtrack albümü falan da var. Fiyat farkı o yüzden.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.