Şimdi Ara

Life is Strange: Before the Storm (31 Ağustos 2017) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef üstteki dedikodular doğru çıktı,Prequel olacakmış oyun.Neyse artık ilk oyundaki hissiyatları tekrar yaşatabilmesini ümit etmekten başka çare yok
  • 3 episode için dünya para istemişler. Hikaye çok ilgimi çekmedi yapımcı da değişmiş sırf Life is Strange isminden dolayı oynarım ama şu anlık satın almayı düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life Is Strange Before the Storm: Gameplay Demo - IGN Live: E3 2017
  • Life Is Strange: Before the Storm First Gameplay [E3 2017]
  • asıl konu burasıymış, buraya da yapıştırayım

Oynanış videosunu izledim, çok sıkıcıydı. geliştiricisi ve chloenin seslendirmeni de değişmiş, benim pek bir beklentim kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ses nedir öyle ya
  • Life is Strange: Before the Storm - Deluxe Edition Trailer

• Before the Storm Gamescom Çıkış Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Before the Storm Gamescom Çıkış Fragmanı

İlk oyuna olan hevesim buna yok niyeyse, sanırım 3 episodeunda çıkmasını bekleyip öyle alacağım oyunu.

• PC sürümünde Denuvo var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relapse91

PC sürümünde Denuvo var.

Oyunu denediniz mi?

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    Yok denemedim zaten çıkmadı oyun daha.Yapımcı kendi açıkladı Steam sayfasında.

http://steamcommunity.com/games/554620/announcements/detail/1442696667796870458
  • Malum ortamlardan edinip oynadım 1 saat kadar. Kötü değil. İlk oyun kadar güzel bir şey beklemiyorsanız gayet oynanabilir. Tek eksik yanı geleceği tahmin edebiliyor oluşunuz fakat yapımcılar geçmişlerini karanlık yapmıştık dmeişti. Merak ettiren tek şey bu.
  • Episode 2 geçtiğimiz günlerde çıktı bildiğiniz üzere. Episode 1'i önceden oynamıştım. Acaba Episode 1'in save dosyasını aktarıp Episode 2'den nasıl başlayabilirim?
  • Before the Storm Episode 3 Teaser

• Life is Strange: Before the Storm Ep 3 Trailer

• Before the Storm Complete Season Trailer

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

İlk oyunu çok beğenen biri olarak bence gereksiz olmuş Prequel yapmak yani olayların öncesini anlatacak olmaları.Genel olarak bu konsepti sevmem zaten,devamında ne olacağını bildiğim bir şeyin öncesini görmek çok ilgimi çekmez.Zaten Chloe'i çok fazla sevmemiştim,kimseyi umursamayan ergen tripli sinir bozucu bir tipti.Sadece Max'e çok üzülmüştüm hep oynarken.Şimdi Chloe bir de ana karakter olursa benim için baştan eksi puan demek.Hayır bir de oynanışın en önemli unsuru olan zamanı geriye alma olayını bu sefer nasıl uygulayacaklar eğer bu tema ve baş karakter olursa ? Neyse umarım yanlış bilgi çıkar şu son haberler

Oyun çıkmadan önce bunları yazmıştım,üç bölümü de bitirdikten sonra diyebilirim ki maalesef haklı çıktım.İlk oyunu çok çok beğenen,uzun süre etkisinde kalan biri olarak Before The Storm'u oynarken artık bitse de gitsek havasındaydım.Hikaye çok yavan ve boş,resmen yapılmış olmak için yapılmış ve yazılmış.İlk oyunun en güçlü yanları gizem unsuru,rewind yani zamanı geriye alma,müzikleri ve ana karakteriydi.Bunda zaten Max'in tırnağı edecek bir karakter yok.Ayrıca hiçbir gizem yok,istediğini yap seç gör sonucunda ne olacağını ilk oyundan biliyoruz zaten.Ayrıca Rachel'ın aile olayları çok sıkıcı ve gereksiz geldi bana.Rewind desen o da yok hatta hiçbir fantastik ya da doğaüstü olay yok ve bu da oynanışı oldukça sıradanlaştırıyor.Müzikler yine başarılı ama ilk oyun kadar iyiydi diyemem.İlk oyunla çok az bağlantı var ve oyunun sonu ek sahne hariç çok basit.Chloe ilk oyundaki Max,Rachel da ilk oyundaki Chloe karakter olarak.İlk oyunda Max ile kendimizi hiç umursamayıp şımarık,başına buyruk Chloe için her şeyi yapan çekingen kız idik,bunda da Chloe ile kendimizi hiç umursamayıp şımarık,başına buyruk Rachel için her şeyi yapan çekingen kızı oynuyoruz ama Max-Chloe ilişkisi eğlenceliyken,içi doluyken ve derin bir geçmişe sahipken Chloe-Rachel ilişkisi patadanak oluyor ve çok yüzeysel anlatılıyor.Ayrıca animasyonlar ve mimikler ilk oyundan bile kötü.

Bir hayal kırıklığım da Rachel'ı tam anlatmamış olmaları oldu.Ne oldu da Rachel Chloe'den kopup Frank ve Jefferson ile yakınlaştı öğrenemedik ki Rachel ile ilgili herhalde pek çok kişinin en çok merak ettiği şey buydu,annesinin kim olduğu ya da babasının ne meslekle uğraştığı falan değil.

Sonuç olarak beklentilerim düşük olsa da büyük hayal kırıklığı oldu benim için.İlk oyuna 10 üzerinden 9 verecek olursam buna 6,5 veririm.Chloe'yi aşırı seviyorsanız ve müzikleri ve atmosferi çok özlediyseniz bir şans verilebilir ama beklentilerinizi oldukça düşük tutun derim çünkü ilk oyunu başarılı ve vurucu yapan neredeyse hiçbir unsur Before The Storm'da yok

• Life is Strange: Before the Storm - Farewell - Çıkış Fragmanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.