Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ggreyhame

Before the Storm malum ortamlara düşmüş.

Nereden duyuyorsunuz ben daha yeni görüyorum :)
  • Türkçe alt yazı çalışmasına dair bir haber var mı yeni oyun için
  • Şu oyun aklıma geldikçe üzülüyorum.
  • Before The Storm Episode - 2

İlk bölüme göre biraz daha sakin olmuş gibi. Müzikler yine harikaydı fakat dinlediğim müzikler çıkınca eskisi gibi etkilemedi İlk serideki atmosfer korunmuş, yabancı hissettirmiyor. O bakımdan güzel ama bölümler kısa. Yine de heyecanla oynuyoruz. Teşekkürler Deck Nine.
  • 4. bölümde 13 yaşındaki haline gittiğinde Chloe'yi nasıl kurtarabilirim? William gidince geri sarmamı istiyor oyun sürekli.

Yani şu şekil çıkmıyor oyun bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

4. bölümde 13 yaşındaki haline gittiğinde Chloe'yi nasıl kurtarabilirim? William gidince geri sarmamı istiyor oyun sürekli.

Yani şu şekil çıkmıyor oyun bende

4.bölümün başında mısınız yoksa biraz oynadınız mı? Bunu bilmeden cevap verirsem spoiler olabilir

• tahminimce bu video sizin ilerinizde, ilk kez mi foto içine girdiniz?

çünkü ilk kezse kurtarmanız gereken kişi farklı

• Ben mi yanlış yazdım acaba 3. Bölüm mü oluyor? Hani Frank'in karavanına giriyoruz sonra Chloe Max'i kampüse bırakıyor ve Max odada fotoğrafa bakarken sesler duyuyor. Buradan bahsediyorum. 13 yaşındaki haline gidiyorum ve Chloe'yi kurtaramıyorum. William ışığa doğru gidince oyunu geri sardırıyor.

Öncesindeki seçimlerim mesela Chloe'yi öpmedim, David ile tartışmada Chloe'yi seçtim, David'in silahını Chloe'ye geri verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 22 Aralık 2017; 9:06:50 >
  • Hocam orada kurtarmanız gereken william, geçmişte yaşanmış bir olayı değiştirerek. Tekrar bir bakın olmadı ayrıntısını yazarım

• Kayser kullanıcısına yanıt
    Kurtarman gerek derken başka senaryo yok mu yani? Aslında aklıma şöyle bir senaryo geliyor ama olur mu olmaz mı bilemiyorum: geçmiş değişince vortex üyesi oluyoruz ve Kate'in başına geleni öğrenip tekrar önceki zamana dönüp birşeyleri ortaya çıkartabilir miyim diyorum.

• quote:

Ben mi yanlış yazdım acaba 3. Bölüm mü oluyor? Hani Frank'in karavanına giriyoruz sonra Chloe Max'i kampüse bırakıyor ve Max odada fotoğrafa bakarken sesler duyuyor. Buradan bahsediyorum. 13 yaşındaki haline gidiyorum ve Chloe'yi kurtaramıyorum. William ışığa doğru gidince oyunu geri sardırıyor.

Öncesindeki seçimlerim mesela Chloe'yi öpmedim, David ile tartışmada Chloe'yi seçtim, David'in silahını Chloe'ye geri verdim.

Önceki seçimlerde bağımsız bir durum bu
    Max geçmişe gidiyor sonra gitmişken William'ı kurtarmak istiyor orada yapmanız gereken anahtarı saklamak yanlış hatırlamıyorsam suya atmak falan lazımdı yoksa bir aletle William anahtarı titretip buluyordu. William araba yerine taksi/otobüs ile gidiyor ve normalde o gün ölmesi gerekirken ölmüyor yanlış hatırlamıyorsam bu 3.bölüm sonlarıydı. 4.bölüm başı diye hatırladım ondan başta mısınız diye sormuştum ama daha William'ı kurtarmadıysanız 3.bölümdesiniz kurtardıktan sonra Max, William ve Chloe'yi ziyarete gidiyor orada da 3.bölüm bitiyor ama fena bitiyor.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    İşte ilk oynadığımda William'ı kurtarayım belki Chloe daha düzgün biri haline gelir diye düşündüm ama bölüm sonunda Chloe'yi görünce bir garip oldum. Biraz duygusal biri olduğum için oyun bile olsa oradaki diyaloglar hüzünlendirdi beni.

• quote:

İşte ilk oynadığımda William'ı kurtarayım belki Chloe daha düzgün biri haline gelir diye düşündüm ama bölüm sonunda Chloe'yi görünce bir garip oldum. Biraz duygusal biri olduğum için oyun bile olsa oradaki diyaloglar hüzünlendirdi beni.

4.bölüm aşırı duygusaldı hüzünlenmeyen bu oyunu oynamasın Hele Chloe'nin o sözleri
  • Şuana kadar oynadığım/izlediğim oyunlardan en iyi hikayesi olandır.

Buna benzer oyun var mı?

Bir de bu yapımcının başka güzel oynu var mı?

Oyunun müzikleri için: https://www.youtube.com/playlist?list=PL_R-HEkdIz8b_3DVmQNfMoU_6b3QDJSdX

Son seçim anının her karesini hatırlıyorum

Edit: spoileri göster tuşunu nasıl yapıyoruz?

Edit2: En sevdiğim oyun müzikleri

Hepsini yazmak zor geldi, kısacası oyunda sevmediğim bir şarkı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 25 Aralık 2017; 22:19:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyunun mobil uygulaması varmış

Not: oyunun kendisi değil

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.narvii.amino.x175314882

Edit:http://aminoapps.com/p/2nzafk kendi profilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 27 Aralık 2017; 20:6:20 >

• Oyunu bu sene keşfetmiş olmanın pişmanlığını yaşıyorum. Mükemmel oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutfak Artisti

Oyunu bu sene keşfetmiş olmanın pişmanlığını yaşıyorum. Mükemmel oyun

hocam ingilizce mi oynadınız yoksa türkçe yama ile mi?
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Türkçe yama oynadım ama episode 2 de yama bozuktu galiba yarısı İngilizceydi :)

• Arkadaşlar uyanın 2. oyun geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Gerçekten oyunu oynayıp da tartışacak kişilerin az sayıda olması çok kötü bir durum. Before the Storm gerçekten çok etkileyiciydi, ilk oyunu aratmadı. DeviantArt'ta AmberPrice'a bakıp hüzünlenme zamanı artık. Farewell bölümüne hiç değinmiyorum bile.

Reddit'te Rachel'ın herkesi manipüle ettiği, kötü bir kişi olduğu sıkça tartışılmış. Ben Rachel'ın öyle bir kişi olmadığını düşünüyorum ama bu kadar ilişkiden sonra Rachel nasıl Chloe'yi bıraktı gitti, buna da anlam veremiyorum. Mark Jefferson ile yatması, Dark Room'da bulunması, özellikle Nathan tarafından aşırı doz alınarak öldürülmesi hiç mantıklı gelmiyor.Neler oldu da Rachel bu duruma düştü, bunu merak etmemek elde değil. Reddit'te biyolojik annesi gibi olduğu yani hiçbir şeyden hiçbir zaman tatmin olmadığı için Chloe'yi bıraktığı söyleniyor, elimdeki tek bilgi bu sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 1 Eylül 2018; 18:53:42 >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.