Şimdi Ara

Life is Strange 2 Bölüm 1 Türkçe Yama Çalışması (ÇEVİRİYİ DEVRALMAK İSTEYEN İÇERİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme (28.10.2018): Çevirinin 1/3'ü tamamlandı. (İlk 1 saatlik bölüm.) Beklediğimden çok daha uzun sürüyor. Çok fazla detay ve gereksiz monolog ve diyalog var. Bu ay içinde tamamlayamayabilirim. Elimden geldiğince hızlı devam etmeye çalışıyorum.
  • bence ekip olarak çevirin ya da bir ekiple ortaklasa calısın 1.ci oyun uzundu siz episodeyi bitirene kadar 2-3 episode gelir :D
  • Kardeşim ha gayret oyunu almak ve oynamak için Türkçe yama bekliyordum ilaç gibi geldin bitirince bi haber edersin bize buradan kolay gelsin :D
  • !!!Çeviriyi devralmak isteyen arkadaşlar varsa mesaj atabilir!!!

Bu oyunu çevirmek bana biraz işkence gibi geldi. Önceden de yazdığım gibi aşırı gereksiz şeyler var. Oynanış süresini artırmak için yapılmış gibi. Ben bitiremeyeceğim. Yamayı bu haliyle oynamak isteyen arkadaşlar da ilk mesajda kurulum talimatlarını ve linkleri bulabilirler.
  • Hiç şaşırtmadın belliydi böyle bişey yapacağın zaten 2-3 kişi haricinde adam gibi çeviri yapan adam kalmadı madem bitirmeyeceksin ne diye çeviriye başladın sanki bana AAA oyun çeviriyoda gereksiz şeyler var diye bide kendini avutuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Hiç şaşırtmadın belliydi böyle bişey yapacağın zaten 2-3 kişi haricinde adam gibi çeviri yapan adam kalmadı madem bitirmeyeceksin ne diye çeviriye başladın sanki bana AAA oyun çeviriyoda gereksiz şeyler var diye bide kendini avutuyo
    Adam akıllı yorum yapacaksan yap. Yoksa sus! Kendin çevirmek istiyorsan veriyorum. Ama çeviremeyeceksen o zaman çevirenlere laf etmeyeceksin!
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Böyle bir çıkışta bulunmanızın doğru olduğunu düşünmüyorum. Her ne olursa olsun çevirmenin kararına saygı duymanız gerek bence. Neticede ortada gönüllü bir iş var ve karşılığında da bir şey beklenmiyor. Ayrıca oyunun AAA kalitesinde bir oyun olduğunu da belirtirim.
  • Rica ediyorum böyle şahısları dikkate almayınız. Bırakalım bu çeviriyi de o bahsettiği "2-3 kişi" yapsın.
  • Çeviriyi devam ettirmek isteyen arkadaşlara oyunu da aile paylaşımı ile temin edebilirim. Yani oyuna sahip olmanıza gerek yok çeviriyi devam ettirmek için.
  • Elimde sürpriz bir RPG oyun çevirisi olmasaydı çevirmeyi isterdim. Eğer 2 hafta içinde devralacak çıkmazsa ben devralabilirim.
  • Eline emeğine sağlık kardeşim boş adamları takmaya değmez boşver
  • Merak ettim kaç satır bu çeviri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Merak ettim kaç satır bu çeviri?
    5500 civarı.
  • 5K diye tahmin etmiştim bende.
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben a way out oyununu tek başıma çevirdim 10 bin satır civarıydı oyun 6-8 saatlikti bence bu bölüm 1 için 5 bin satır gerçekten fazla çeviren arkadaşa hak veriyorum hiç bir oyunu translate etmediysen bunu anlayamazsın yapabiliyorsan kendin yap bu oyunlarda ki ingilizce senin okullarda gördüğün ingilizceden çok farklı bilesin.

Oyunun dil dosyasına bakayım benimde çok fazla vaktim olmuyor ama belki çevirebilirim tabi vakit bulursam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz WhyNot Çeviri olarak bu yamayı devralmaya hazırız. Eğer bizimle dil dosyaları paylaşılırsa hazırlıklara başlayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

Biz WhyNot Çeviri olarak bu yamayı devralmaya hazırız. Eğer bizimle dil dosyaları paylaşılırsa hazırlıklara başlayabiliriz
    bağış toplamak için yapacaksanız hiç girişmeyin bence 5 günde bitirdiginiz çevirdiginiz yama 3 gündür test aşamasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider633 -- 3 Kasım 2018; 18:28:55 >
  • Beyler biri çevirsin de oynayalım yav :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider633

bağış toplamak için yapacaksanız hiç girişmeyin bence 5 günde bitirdiginiz çevirdiginiz yama 3 gündür test aşamasında

Alıntıları Göster
    Hangi oyun 5 günde bitti de 3 gündür teste? Bir oyunu çevirkem 8 gün mü sizin için?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.