Şimdi Ara

Life İs Feudal Forest Village Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forest Village Evet arkadaşlar oyunun %99 kısmını oynanabilir şekilde Türkçeleştirdim.

v1.1.6719 sürümüdür eski veya yeni sürümlerde çalışmayabilir yedeğinizi alın !

Forest Village Türkçe Yama v2.0 İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSherlock -- 28 Eylül 2019; 13:57:2 >

• uzun saatler harcadığım bir oyun elinize sağlık.
  • Beğendiğim nadir oyunlardan birisidir. Ellerine sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu oyun çok güzel teşekkürler çevirdiğin için
  • Öncelikle elinize sağlık... Yamanın diğer %50 kısmı Rusça oluyor? İngilizce olsa çözeceğiz ama bu haliyle anlayamıyorum, oyun v6719
  • Absrm A kullanıcısına yanıt
    önce v1.0 yükle üstüne v1.1 indirip üzerine yükle. Çevrilmesi gereken yerleri belirtirsen elimden geleni yaparım
  • Çevirinin %99 bitmiş halde atacağım hızlı bir şekilde bazı hatalar olabilir bu hataları belirtirseniz güzel bir çeviri olur teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSherlock

önce v1.0 yükle üstüne v1.1 indirip üzerine yükle. Çevrilmesi gereken yerleri belirtirsen elimden geleni yaparım
    Öncekini öyle yapmıştım ama birçok yer bozuktu, tekrar kurup dikkat çeken yerleri spoiler içinde ekran alıntısı ile veririm.

Edit: Tekrar indirdim ve kurdum, sonuçlardan bazıları alıntıda.Oyun içinde daha fazla rusça mevcut...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absrm -- 27 Eylül 2019; 23:57:26 >

• Çevirinin %99 kısmı bitmiştir tamamen Türkçe oldu diyebiliriz anlam hataları yada yanlış çeviriler olabilir Rusçadan çevrilmiştir. İyi oyunlar
  • Eline sağlık... Şimdiye kadar yabancı terim görmedim ama baya yanlışlar var Mezarlık için kilise denilmiş, geç kış yerine son kış olması daha iyi olurdu.
    Tüketim malzemesi denilmiş ama erzak olması gerekirdi, tüketim malzemesi geneli temsil eder, sadece yiyecek bittiğinde bu kelime kullanılamaz
  • Emeğine Sağlık kardeşim çevirinin ne kadar yorucu olduğunu bilirim. Çok teşekkürler.
  • Merhaba, Rusça'dan çeviri yaptığın için mod eklendiğinde, modlar rusça gözüküyordu. Senin çevirini ingilizceye aktardım dostum. Çok test etme imkanım olmadı ama oyun çalışıyor oynanıyor.
    Yine de oyunun kurulu olduğu klasördeki cfg.pak dosyasının yedeğini alın.
    Yama linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniFesto_ -- 11 Mart 2020; 12:28:38 >
  • Merhaba steam ile uyumlu mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.