Şimdi Ara

Lider çıkma ihtimalimiz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Lider çıkma ihtimalimiz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    970 Mesaj

Kiev'den 3 gün önce Fener deplasmanına çıkıyoruz. O maç bizi çok yıpratır. Ha son maça kalırsa istediğimizi alırız Tolga yok bu sefer.

Kötü Napoli'yi bulmuşken içeride yenmemiz şart. Bizden 2 gün önce Juve deplasmanına çıkacaklar. Kiev deplasmanına rahat gitmemiz lazım. Devrenin sonlarına doğru sakatlık vs. çok kötü olur.
    |
    |
    Bahsedilenler: Papa Het , Mr. Salvatore
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    Helal olsun beşiktaşa. her ne kadar bjk yenilecek diye eve tivibu bağlattıysamda yüzümü her seferinde kara çıkardınız. Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.