Şimdi Ara

Lian li ye ne oldu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar lian li kasa almak için sitelere girdiğimde full tower kasalarının hiçbiryerde olmadığını görüyorum. ne oldu bilgisi olan varmı? elimde cooler master sniper kasa var ve full tower bir kasayla değiştirmek istiyorum. takas etmek isteyen olursa bana pm atsın lütfen.

• ben de senin gibiyim. lian li ne yazık ki artık ülkemize getirilmiyor. yoksa düşünmüyor değilim şöyle yeni modellerden bir lian li almayı ama ne yazık ki yok işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

ben de senin gibiyim. lian li ne yazık ki artık ülkemize getirilmiyor. yoksa düşünmüyor değilim şöyle yeni modellerden bir lian li almayı ama ne yazık ki yok işte.
    bende Armorsuit P80 almayi dusunuyordum ama digitaltrend le gorusmemde bundan sonra lian li urunlerini getirmiyeceklerini soylediler. Urunler yurt disinda da pahali burdaki fiyat politikasiyla kimseye satamadi. bir urunden de %100 kar etme %50 et
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

bende Armorsuit P80 almayi dusunuyordum ama digitaltrend le gorusmemde bundan sonra lian li urunlerini getirmiyeceklerini soylediler. Urunler yurt disinda da pahali burdaki fiyat politikasiyla kimseye satamadi. bir urunden de %100 kar etme %50 et

Alıntıları Göster
    x1000 bulsam havada kaparım herhalde.. ya da x2000f falan bulsam. hiç olmadı x900 olsa....
  • quote:

x1000 bulsam havada kaparım herhalde.. ya da x2000f falan bulsam. hiç olmadı x900 olsa....

Alıntıları Göster
    İthalatçılar çok kar edip hemde çok satacakları ürünleri getiriyorlar.Yüksek kaliteli ve pahalı ürünleri getirmiyorlar arkadaşın sorduğu gibi ülkemizdeki fiyat politikası gibi bir cevap veriyorlar.Arkadaş her getirdiğiniz üründen kat ve kat kar etmek zorunda mısınız, makul karlarla mal satılamaz mı? Satılır elbet ama işlerine gelmiyor, iki üç katına mal satmayı alışkanlık haline getirmişler.Bu zihniyet değişmediği sürece biz sadece bize sunulanla yetineceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vdtkc

İthalatçılar çok kar edip hemde çok satacakları ürünleri getiriyorlar.Yüksek kaliteli ve pahalı ürünleri getirmiyorlar arkadaşın sorduğu gibi ülkemizdeki fiyat politikası gibi bir cevap veriyorlar.Arkadaş her getirdiğiniz üründen kat ve kat kar etmek zorunda mısınız, makul karlarla mal satılamaz mı? Satılır elbet ama işlerine gelmiyor, iki üç katına mal satmayı alışkanlık haline getirmişler.Bu zihniyet değişmediği sürece biz sadece bize sunulanla yetineceğiz.

Alıntıları Göster
    TR de 650-700 tl olan kasayi gittim yurt disindan ayni fiyata aldim sirf burdaki firsat duskunlerine para kazandirmamak icin. ama elimde her zaman boyle firsat olmuyor.

• quote:

TR de 650-700 tl olan kasayi gittim yurt disindan ayni fiyata aldim sirf burdaki firsat duskunlerine para kazandirmamak icin. ama elimde her zaman boyle firsat olmuyor.

Tam anlıyamadım kusura bakmayın. Aynı fiyatsa buradakiler nasıl fırsat düşkünü olmuş oluyor ve aynı fiyata aldıktan sonra dışarıdan binbir eziyetle getirmenin mantığı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMFİBİ

quote:

Tam anlıyamadım kusura bakmayın. Aynı fiyatsa buradakiler nasıl fırsat düşkünü olmuş oluyor ve aynı fiyata aldıktan sonra dışarıdan binbir eziyetle getirmenin mantığı nedir?

Alıntıları Göster
    disaridan binbir eziyetle getirmedim. yurt disina ciktigimda gezerken almak istedigim kasayi gordum. Corsait Obsidian 800D TR de de fiyati bu aralarda yurt disindan 630 tl ye aldim. Eksen bilgisyarda 750-800 tl arasindaydi.

• quote:

disaridan binbir eziyetle getirmedim. yurt disina ciktigimda gezerken almak istedigim kasayi gordum. Corsait Obsidian 800D TR de de fiyati bu aralarda yurt disindan 630 tl ye aldim. Eksen bilgisyarda 750-800 tl arasindaydi.

Alıntıları Göster
    zamanında alan aldı yani (: kendimiz yapıcaz artık ne yapalım (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

zamanında alan aldı yani (: kendimiz yapıcaz artık ne yapalım (:

Alıntıları Göster
    Susoğutmalı kasamı satmayı düşünüyorum imzama tıklayıp kasamı görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

iyide burasi 2. el bolumu degilki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Alıntıları Göster
    ........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myozcan -- 19 Mart 2012; 0:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myozcan

........................................

Alıntıları Göster
    gecen sene hemen hemen butun modelleri vardi ulkemizde ama bundan sonra olmiyacak heralde.
  • quote:

gecen sene hemen hemen butun modelleri vardi ulkemizde ama bundan sonra olmiyacak heralde.

Alıntıları Göster
    forumun 2. el bölümünde bazı modeller var ama eski modeller. benim gördüğüm p80 vardı bi ara onu da ben kullanamam, ön tarafı komple kapalı.
  • bende p80 i aylar sonra gormustum arayıp sordugumda satıldı demişti. Daha sonra 800d aldım. Su an bir tane daha 800d alıcam. Arkadas istiyor.
  • quote:

bende p80 i aylar sonra gormustum arayıp sordugumda satıldı demişti. Daha sonra 800d aldım. Su an bir tane daha 800d alıcam. Arkadas istiyor.
    corsair ler bana göre tamamen su soğutma kasası. Onun için benim ilgimi çekmiyor. bi de cubitek var, onun da kasaları fena değil.. ya da benim de bi ara çok istediğim yapmayı ama tamamen duygusal olarak yapamadığım...

Lian li ye ne oldu ?

bu kasa var..

• quote:

corsair ler bana göre tamamen su soğutma kasası. Onun için benim ilgimi çekmiyor. bi de cubitek var, onun da kasaları fena değil.. ya da benim de bi ara çok istediğim yapmayı ama tamamen duygusal olarak yapamadığım...

Lian li ye ne oldu ?

bu kasa var..

Alıntıları Göster
    bu kasada guzelmis alinda fanlarin hepsi 120mm mi. oyleyse 2 tane 480 1 tane 360mm radiator rahat takilir

• quote:

bu kasada guzelmis alinda fanlarin hepsi 120mm mi. oyleyse 2 tane 480 1 tane 360mm radiator rahat takilir

Alıntıları Göster
    evet hepsi 120 lik ve iki parçanın birleşmesi sonucu ortaya çıkmış. alt ve üst kısım ayrı olarak alınıp bu kasa yapılabiliyor.
  • quote:

evet hepsi 120 lik ve iki parçanın birleşmesi sonucu ortaya çıkmış. alt ve üst kısım ayrı olarak alınıp bu kasa yapılabiliyor.

Alıntıları Göster
    Lian Li gibi üreticilerin bi tarafı havadadır. İstediğiniz modeli seçip getiremezsiniz. 100 adet şundan, 50 de şundan alacaksın diye abuk sabuk modelleride arada zorla kakalarlar. Bir konteynırdan az mal vermezler. Bu çok ciddi bir tutar eder. Parayı peşin alırlar ama malın gelmesi en az bir ay sürer. Yol masrafı, gümrük vergisi KDV si peşin ödenir. Gümrükte kaybolanı, ezileni, kontrol için açılırken ambalajı paramparça olanı direk zarardır. Malı satacak olan bayi suya sabuna dokunmadan en az %15-20 kar ister. Ciddi rakamları peşin ödeyip malı getirirsiniz, size üç kuruş kar kalır ve gelen malın tamamını satmak aylar sürer. Hangi enayi bu işe para bağlar? Üreticisinin, gümrükçüsünün, bayisinin, son kullanıcısının nazını çekip kanser olacağınıza gidip repo falan yapın çok daha kazançlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 7 Haziran 2011; 10:28:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

Lian Li gibi üreticilerin bi tarafı havadadır. İstediğiniz modeli seçip getiremezsiniz. 100 adet şundan, 50 de şundan alacaksın diye abuk sabuk modelleride arada zorla kakalarlar. Bir konteynırdan az mal vermezler. Bu çok ciddi bir tutar eder. Parayı peşin alırlar ama malın gelmesi en az bir ay sürer. Yol masrafı, gümrük vergisi KDV si peşin ödenir. Gümrükte kaybolanı, ezileni, kontrol için açılırken ambalajı paramparça olanı direk zarardır. Malı satacak olan bayi suya sabuna dokunmadan en az %15-20 kar ister. Ciddi rakamları peşin ödeyip malı getirirsiniz, size üç kuruş kar kalır ve gelen malın tamamını satmak aylar sürer. Hangi enayi bu işe para bağlar? Üreticisinin, gümrükçüsünün, bayisinin, son kullanıcısının nazını çekip kanser olacağınıza gidip repo falan yapın çok daha kazançlı olur.

evet gerçekten de hoş bi durum değil.. biz de çok afedersiniz ağzı açık ayran budalası gibi mal mal bakarız yurtdışındaki incelemelerine, youtube daki videolarına.. hep ezilen, mağdur olan son kullanıcı.. temjin 11 e 700 lira gibi bir bütçe ayırmıştım zamanında işte biriktirip alırım diyordum. ne yalan söyleyeyim. ana bi çıktı piyasaya 550 dolar... dedim bu kasa buraya gelmez, ama geldi. 1300 lira...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.