Şimdi Ara

LG wifi dongle an-wf100 bilgisayarda kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AN-WF100 adaptörünü bilgisayarda kullanma ihtiyacı duydum. Fakat konu ile ilgili kaynak bulmakta zorlandım. Neyse sorunumu çözdüm sizlerle paylaşmak istedim.

www.belkin.com sitesinden Double N+ USB Adapter F6D6050 v1 - Drivers (UK) sürücüsünü ****.

LG wifi an-wf100 adaptörünü kullanacağımız bilgisayarın usb portuna takalım,

Aygıt yöneticisinden cihazı bulup özelliklerden sürücüvü güncelleştir seçeneğini tıklayalım,

Sürücü yazılımı için bilgisayarı tara seçeneğini tıklayalım,

Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver seçeneğini tıklayalım ,

Ağ bağdaştırıcılarını seçelim,

Disketi var seçeneğini tıklayıp, xp sürücülerini seçelim daha sonra Belkin Double N+ seçelim ve işlem tamam. Win 7 de çalışıyor.

• bende araştırdım bulamadım şimdi yazdıklarını okuyunca umutlandım ama win8 kullanıyorum ona yazılım aynı sitede varmıdır diye araştırıyorum bulamadım ama eline sağlık paylaşım için Sağol
  • http://cache-www.belkin.com/support/dl/f6d6050_v1_drivers_v1.02.zip

aynen levent arkadaşın dediği gibi hemen hemen aynı yolu kullandım,

arkadaşlar win7 32bit için şöyle kurdum driveri indirip klasöre açtım , aygıt yöneticisinden yüklü olmayanı buldum ve sürücü yolunu gösterdim olmadı el ile yükledim (bilgisayarı aygıt sürücüsünden yüklememe izinver) ağ bağdaştırıcısını seçtim , sürücü klasöründen vista seçip .inf uzantılı dosyayı seçtim ileri yaptım ve yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 28 Ağustos 2016; 10:33:04 >
  • cihaz boşa çıkmıştı, tarifiniz sayesinde kullanıyorum şimdi çok teşekkürler.
  • Ben de bu cihazdan arıyorum, kullanmadığınız varsa satın alabilirim veya nerden bulacağım yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muteki no Seigi M kullanıcısına yanıt
    2 sene evvel letgo üzerinden sattım.
  • Muteki no Seigi M kullanıcısına yanıt
    2.el ilan platformlarında bazen oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows 10 64 bit için bir sürücü var mıdır arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.