Şimdi Ara

LG w2486l-pf monitör aldım, Sizce iy mi ettim???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün Vatan bilgisayardan 550 TL ye lg w2486l-pf monitör aldım. Sizce nasıl bir monitördür? Bu monitörü daha çok oyun ve PS3 için aldım. Vatan da ayrıca Samsung un XL2370 modelini de gördüm ama onun fiyatı bana biraz çok geldi, indirimi ile falan 708TL. Görevliler Samsung u çok övdüler. Sizce Samsung u mu alsaydım? Aradaki 160 TL farka değer mi?

Bana yardımcı olursanız sevinrim. [;)

• bence gayet iyi yapmışşsın ekranıda büyük samsungdan
    kötü denilirse ne yapacaksın almışssın artık tadını çıkart derim
  • ben kullanıyoum. almış olduğun monitör süper ötesi bir monitör. kullan ve renkledeki canlılığı led' in gücünü gör
  • Donanimhaber forumda normalde turuncu olan arkaplan hardal sarısı çıkıyor mu sizde de? Renk ayarlarını nasıl yaptınız acaba?
    Renk sorunları dışında monitor harika...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTtr

Donanimhaber forumda normalde turuncu olan arkaplan hardal sarısı çıkıyor mu sizde de? Renk ayarlarını nasıl yaptınız acaba?
    Renk sorunları dışında monitor harika...

NVidia Control Panel masaüstü renlerinin içinde RENK TONLARI kısmı var.Ben bu kısmı ben LG W2486L led monitörüm donanımhaberin arka turuncu rengini hardal sarısı gösterdiği için 0'dan 353'e çıkardım ve turuncu renk elde ettim.bu kadar kolay nvidia için. bi de monitör ayarlarında gamma 0 dan -50 yaptım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.