Şimdi Ara

LG ve Motorola'dan Android Wear işletim sistemli ilk saatler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google'ın Android Wear işletim sistemini duyurmasından sonra LG ve Motorola'dan Android Wear'lı ilk saat modellerinin duyurusu geldi. LG tarafında G Watch, Motorola tarafında ise Moto 360 olarak adlandırılan modellerin detaylarına bakacak olursak;

LG G Watch:

Android Wear işletim sistemiyle piyasaya çıkacak ilk cihaz olarak duyurulan G Watch; siyah renkli, kare ve sade bir tasarımla karşımıza çıkmakta. Diğer renk veya malzeme biçimleri hakkında detayları belirtmeyen LG, saatin geliştiricilere daha rahat ulaşması için Nexus cihazları gibi düşük bir fiyatta çıkacağını açıklamış durumda. Yayınlanan görselde de göründüğü gibi "OK, Google" sesli komut desteğine sahip saatin piyasaya çıkış tarihi olarak bir netlik olmasa da bu yılın bir sonraki çeyreği iddia edilmekte.

Motorola Moto 360:

LG'nin G Watch'un duyurusunu yapmasından kısa süre sonra Android Wear işletim sistemi taşıyan cihazlar ailesine katılan Motorola, Moto 360 ile daha modern ve yenilikçi bir tasarıma gitmiş durumda. Farklı stil ve deri yada metal gibi kayış seçeneklerinin bulunacağı saatte LG G Watch'da olduğu gibi Google Now desteği ve "OK, Google" sesli komutu yer almakta. Fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan saatin piyasaya çıkış tarihi Motorola tarafından Amerika için 2014 yazı olarak belirtilmekte. Moto 360'ın dizayn sürecine ilişkin videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rust in Peace -- 19 Mart 2014; 1:54:51 >

• Motorola şarj konusunda hep en iyisini yaptı. B seferde bekliyoruz 1 hafta 3-4 gün gitse yeter. Çok iyi tasarıma sahip.
  • motorola'nın saati çok daha estetik duruyor.
    ancak diktörgen tipi standart ekran yerine daire kullanmak sıkıntı yaratabilir.

uygun fiyattan çıkarsa bir moto 360 alırım.
  • önce moto 360 tanıtıldı yanlışınız var gizmodo'da öyle diyordu ayrıca daha lg sayfa bile hazırlamadı motorola her şeyini koydu siteye
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Aslında ikisi de aynı dakikalarda duyuruldu, Engadget gibi kaynaklar ilk önce G Watch'u duyurdular ama cümlede anlam sorunu olmuş piyasaya sürülecek ilk Android Wear tabanlı akıllı saat olucak G Watch
  • Motorola aura geldi aklıma . Güzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Motorola aura geldi aklıma . Güzel olmuş

aura nın 2. elini bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Motorola aura geldi aklıma . Güzel olmuş

Bunlar saglikli olma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarj sıkıntısı olmasa güzel aslında.

• Güzel ama sagliklumi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.