Şimdi Ara

LG ve Bosch Çamaşır Makineleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu içerisinde sordum fakat kimse farketmedi. Bende konu açayım dedim :)

Ablama 8kg'lık 1500-2000TL arası çamaşır makinesi bakıyorum. 2000'e çok yaklaşmasını istemiyor. Kendisi uzun süredir beyaz eşyaları ile sorun yaşadığı için sorunsuz ve uzun süre başı ağrımadan kullanabileceği bir şey arıyoruz.

Forumdaki çamaşır makinesi başlıklarının çoğunu inceledim. LG ve Bosch markaları herkes tarafından beğeniliyor sanırım. Bulduğum modeller aşağıda.

LG F1402FDS5
    Bosch WAS20763TR
    Bosch WAS24763TR

Eğer 2000TL'ye yaklaşabilirse de aşağıdaki modelleri buldum.

LG F1443KDS7
    Bosch WAS28840TR

Bu modeller arasından siz hangilerini önerirsiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Tabiki Bosch WAS20763TR lg bu işi ögrenene kadar daha çok zaman geçer.

çamaşır makinesinde

1.MİELE
    2.GORENJE
    3.BOSCH

gerisi teferruattır.
  • 20763 modelini öneririm.

Bu modelin 24763 ile arasındaki tek fark deviri.

20763-1000 devir
    24763-1200 devir.

Aralarında 150-200 TL civarı bir fark var.

Tavsiyem 20763 olur.

Bende evde bu modeli kullanıyorum.
  • Bosch alman malı olması malzeme kalitesi ve sağlamlığı ile daha önde..ben 2 senedir 24763 ün Siemens olan versiyonunu(12s762) kullanıyorum çok memnunum.
  • Tavsiyeleriniz üzerine bugün tekcarsi.com'dan Bosch WAS20763TR model çamaşır makinesini sipariş ettik.

Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xelon

Tavsiyeleriniz üzerine bugün tekcarsi.com'dan Bosch WAS20763TR model çamaşır makinesini sipariş ettik.

Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler

kaça aldınız acaba? ürün ulaştı mı elinize herhangi bir sıkıntı varmı?
  • Kargo dahil 1542TL'ye geldi. Cuma günü öğleden sonra vermiştim siparişi Cumartesi öğlen İzmir'e ulaşmış. Sordum kolide falan hiçbir sorun yokmuş. Bugün de servisten gelip makineyi kuracaklarmış

Sipariş vermeden önce ne zaman göndereceklerine dair bilgi almıştım. Kendileri sipariş sonrası hemen kargoya verileceğini söylemişlerdi. Ki öyle de oldu.

Tekcarsi'dan bu ikinci alışverişim. İlkinde ürün stoğa uzun süre girmediği için siparişi iptal etmiştim. İlk günden itibaren istediğiniz an ürünü iptal edelim dediler. Kesinlikle çok ilgilier. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xelon

Kargo dahil 1542TL'ye geldi. Cuma günü öğleden sonra vermiştim siparişi Cumartesi öğlen İzmir'e ulaşmış. Sordum kolide falan hiçbir sorun yokmuş. Bugün de servisten gelip makineyi kuracaklarmış

Sipariş vermeden önce ne zaman göndereceklerine dair bilgi almıştım. Kendileri sipariş sonrası hemen kargoya verileceğini söylemişlerdi. Ki öyle de oldu.

Tekcarsi'dan bu ikinci alışverişim. İlkinde ürün stoğa uzun süre girmediği için siparişi iptal etmiştim. İlk günden itibaren istediğiniz an ürünü iptal edelim dediler. Kesinlikle çok ilgilier. Kesinlikle tavsiye ederim.

Güzell.. Sevindim adına.. Bende İstanbul içindeyim 1502 tl 12 taksit Axess veriyorlar, kargo kendilerine ait. Sanırım alacağım.

• bosch çamaşır mak ve buzdolabı kullanan birisi olarak bir daha bosch almam

çamaşır mak. çok fazla kırıştırma yapıyor + çamaşırlarda deformasyon (özellikle gömlek kollarında) yapıyor.
    bu yüzden çalışır durumda makinem varken başka makine arayışındayım. LG almayı düşünüyorum. miele nin kazanı çok iyi. ama fiyatı çok pahalı. 20 sene kullanma ömrü veriyor ama bir anda 4500 tl falan vermek çok geliyor.
  • Evet arkadaşlar Bosh WAS20763TR an itibariyle gelmiştir. Bu şekilde geldi. Şimdilik hiçbir sorun yok. Makine gayet güzel görünüyor:) umarım memnun kalırım.

LG ve Bosch Çamaşır Makineleri?
  • Hayırlı olsun, bence de çok güzel duruyor.
  • @FLuaRiX
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 1502TL /12 fiyata aldınız galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

@FLuaRiX
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 1502TL /12 fiyata aldınız galiba..

Teşekkür ederim. 1500/12 aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.