Şimdi Ara

LG V40'ın kod adı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2018'in ilk çeyreğini geride bıraktık ve geçen yılki LG V30'un yükseltilmiş versiyonu olan LG V30S modelini saymazsak LG henüz bir amiral gemisi telefon çıkarmamış durumda. LG G7 ThinQ'in yakında piyasaya sürülebileceğine dair söylentiler duyduk, ancak henüz netleşen bir tarih yok.

Ayrıca Bkz.Apple'ın A12 yonga seti %20 daha hızlı ve %40 daha verimli olabilir
    Güney Koreli şirket LG G7 ThinQ'i resmi olarak duyurmasa bile LG V40 üzerinde çalışmalara başlamış gibi görünüyor. Ya da en azından sızıntılarıyla tanıdığımız Evan Blas'ın tweet'ine göre LG V40'ın “Storm” (Fırtına) kod adıyla geliştirileceğini söyleyebiliriz.

İkinci ekranın geri dönüşü zor

Şu an için LG V40'ın ne gibi teknik özellikler sunacağı bilinmiyor. En son Qualcomm Snapdragon yonga setiyle gelme ihtimali var. Ayrıca LG'nin telefondaki yapay zeka (AI) özelliklerini ön plana çıkarmak için yine ThinQ markasını kullanabileceği söyleniyor.

Bildiğiniz gibi şirket geçen yılki LG V30'da ikinci ekranı ortadan kaldırmıştı. Dolayısıyla 2018'de bunun geri dönmesi pek mümkün görünmüyor. Her halükarda şu an spekülasyonlar üzerine konuştuğumuzu unutmamak gerekir. Önümüzdeki aylarda şirketin yol haritasıyla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmayı umuyoruz.

• buda çöp olacak bence, artık adam akıllı yenilik sunamıyorlar.

• çöp + çöp plus
    V serisi böle bişi değil, 2. ekranı ile ün salmş bi cihazı standart bi cihaza çevirmek nedir

• işte öyle ama lg fazla satış yapamıyor. o yüzden de rüzgar ne tarafa eserse o tarafa gidiyor. flex serisi vardı bitti. g5 modüler yapıdaydı vazgeçtiler. çok satış yapsalar piyasaya yön verebilir belki ama bu satışla piyasaya yön veremeyince piyasada ne varsa onu uyguluyor.
  • 2.ekran hiç bir artısı yoktu LG bunu fark edip kaldırdı

2.ekranda ben bunu bunu yapıyorum dersen dinlerim

Bide gidip V serisi cihaz aldınız mı yoksa atıp tutuyor musunuz ?
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    G2 sonra çokta iyi cihazlar çıkaramadılar

Kullanıcılar çok sorun yaşadı vs
  • LG ne yapacağını şaşırdı! Tasarımın güzel. Koy adam gibi kamera ve yanmayan bir ekran başka bir şey yapmana gererk yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG markası beni korkutuyor , yoksa telefon tasarımları güzel
  • Telefonculara soruyoruz lg satmıyoruz diyolar ne durumuma düştü:S

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

2.ekran hiç bir artısı yoktu LG bunu fark edip kaldırdı

2.ekranda ben bunu bunu yapıyorum dersen dinlerim

Bide gidip V serisi cihaz aldınız mı yoksa atıp tutuyor musunuz ?
    Almayı planlıyorum ama artık tereddütteym 2 yıldır lg g4 kullanıcısıyım.
    lg v20 almayı düşünüyordum ama serinin şu halini görünce başka cihaz bakmayı düşünüyorum artık mate 10 falan
  • Kaç tane LG aldınız G2 den sonra da bu kadar gömüyorsunuz bu firmayı ?

Aynı şeyleri 50000 sefer yazmaktan bıkmadınız mı ?

G3 G4 G5 sorunlu anladık. G6 G7 thinq V10 V20 V30 V35 çıktı. V40 çıkıyor hala aynı şeyler yazılıp çiziliyor LG için.

V20 V30 V35 i alın kullanın o zaman eleştirirsiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.