Şimdi Ara

LG V30 Tanıtıldı: Snapdragon 835, 6 inç P-OLED Ekran, Hi-Fi Quad DAC (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
3
Favori
10.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firmadan açıklama duyan varmı çıkış tarihi?
  • Yalan oldu bu cihaz belki de son zamanlarda LG nin en iyi cihazıydı. Neredeyse S845 li cihazlar tanıtılacak ama hala v30 piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık tek çıkış noktası satışa sürüldüğü zaman hediye ve fiyatıyla cezbetmesi başka türlü samsung alıyor işin kaymağını... bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg desteğe 1 haftayı geçti satışa çıkarmayı mı unuttunuz ne zaman çıkacak Tr de diye yazdım. çok yakın zamanda bilmem ney diye cevap yazmışlardı. nette de 25 ocak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerturk -- 12 Aralık 2017; 22:46:27 >
  • 25 ocak mı? zahmet etmesin ya boşuna LG..

• Telefonu bekleyen çok az sayıda insan var onları da vazgeçirmek üzereler.

Telefon çok güzel olmasına rağmen benim için eksikleri yok değil!

Üst düzey android telefonlar artık 6 GB ram kullanırken V30 da ne yazık ki 4 gb ram var. Pil 3700 veya 3500 civarı olmalıydı ve benim çok sevdiğim kumanda özelliği yok.

Sanırım bilerek doğru düzgün bir cihaz yapmıyorlar.

• Biz beklentiyi yüksek tutuyoruz ama note 7 patladığında bile lg piyasada gerekli atakları yapamadı. Şimdi karşısında note 8 var, mate 10 pro var işi zor.

• Mate Pro yu hafıza kart girişi yok tercih etmem.
    MATE10 da TR girişi yok

NOTE8 de güzel ama oda kasa uzun geliyor bana
    V30 daha ideal kasa duruyor, oda kaçırtmazsa beni
  • ön kamerası dandik bununda
  • 4 gb ram şu an gayet yeterlidir diye düşünüyorum. pil konusunda çok sorun çıkacağını performans açısından sanmıyorum ama mate pro da 4000mah var az değil. ön kamerası fiyasko niye 8 mp falan değil anlayamıyorum :) herşey sadece kağıt üstündekiler gibi değil note 8 tuğla gibi hiç ilgimi çekmiyor. lg çift tıklama ile açılışı arayüz falan diğerlerine göre bana daha hoş geliyor. always on display iyi geliştirilmiş... ses açısından dac var . fiyatı uygun olarak piyasaya sürmezlerse tam.bir fiyasko olacak ... mate pro da 4400 etmez çok pahalı. ekranı bana çok canlı gelmedi albenisi şu anlık tam yok v30 görmeden alınmaz...

• LG artık mobilde bitti. G4'teki bootloop ve ghost screen sorunlarında sessiz kalmaları sonları oldu. Sadece Türkiye'de değil yurtdışındada LG'nin yüzüne bakan yok.
  • üstelik aynı hataları g5 v10 v20 ve g6 da yaptılar.Şuan g6 forumunda sarı ekran soruları başladı.

g2 sarı ekran

g3 kasa çatlaması

g4 bootloop

g5 te kronik gps ghost screen azda olsa bootloop.

v10 da kronik bootloop ghost screen.

v20 de ghost screen.

g6 sarı ekran ve şimdilik azda olsa ghost screen görüldü.

adamların içinde rakip firmalara çalışan casus mühendisler var sanki.Aynı hataları tekrar tekrar yapmaları saçmalık.

• İşin en ironik tarafıda tüm telefonlarında ekran sararması, ghost screen gibi sorunlar olan LG'nin, Samsung'tan sonra dünyanın 2. en büyük panel üreticisi olması.

LG'den televizyon harici bir şey alınmaz.
  • tvleri de dandik hocam akrabalarda web os lu tvleri var ikide birde film izlerken hazıfa doldu deyip atıyor takılılıyor vs. benim vestel tv nin paneli vestel bulutlanma ışık sızması ne ararsanı var.

yatak odasına haftasonları koca gün istirahat için sunny nin axen markasını aldım paneli çin malı scot gibi bişi inanın zerre ışık sızması bulutlanma yok.Tabi görüntü sadece hd olduğuna on numara değil ama salonda 2000 liralık tv var sorunlu yatak odasındaki 500 liralık tv de sorun yok.

lg yenilikçi ancak kalite anlamında bizim mallardan fazlasıyla kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

üstelik aynı hataları g5 v10 v20 ve g6 da yaptılar.Şuan g6 forumunda sarı ekran soruları başladı.

g2 sarı ekran

g3 kasa çatlaması

g4 bootloop

g5 te kronik gps ghost screen azda olsa bootloop.

v10 da kronik bootloop ghost screen.

v20 de ghost screen.

g6 sarı ekran ve şimdilik azda olsa ghost screen görüldü.

adamların içinde rakip firmalara çalışan casus mühendisler var sanki.Aynı hataları tekrar tekrar yapmaları saçmalık.

Bu LGnin mühendisleri ne yiyip ne içiyor böyle. Bir ekran sorunu 4-5 senedir nasıl çözülemez hadi çözemedin beceremedin hala niye inatla sorunlu ekran takıyorsun. Birde sen dünyanın en büyük ekran üretici firmalarından birisin. G4 bootloop faciasıysa tam bir rezillik. Bu telefona sorunu çözüpte nasıl revize bir anakart çıkarılamıyor. Birde aynı bootloop sorunu g4ten sonra çıkan 3 modelde daha var.

Şaka gibi firma bu LG. Ghost screeni görüyor hala her telefonunda aynı sorunlu ekranı kullanıyor, bootloopu görüyor hala her telefonunda aynı anakart hatasıyla üretim yapılıyor. Bu kadar vurdumduymaz olunurmu? Sanki tşk geçiyorlar

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    v30 da oled kullandılarda sanırsam oda sıkıntılıymış renk dengesizliği varmış önceki sayfalarda paylaşılmıştı.Yazık yani oysaki telefonları teknolojileri yazılımları çok güzel hoş değişik hızlı ama...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice gömdünüz cihazı
    fiat düşük gelsin diye

Adamlar yola çıkardıysa kargoyu geri çağırsınlar.
    TR ye girmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

İyice gömdünüz cihazı
    fiat düşük gelsin diye

Adamlar yola çıkardıysa kargoyu geri çağırsınlar.
    TR ye girmeden

Amerikada 2 alana 1 bedava şeklinde satılıyormuş ekşide yazana göre. Lg bu telefonu getirene kadar s845li telefonlar piyasaya girer mi7 gelir lg avucunu yalar. Bu arada v30la aynı ekranı kullanan google pixel 2 xlın ekranında sorun çıkmış. V30 gelince ilk ay aynı olaylar patlak verecektir muhtemelen. Lg ekran yapmayı bırakıp patates soyacağı falan yapsın

Buyrun lg v30 ile samsung s8 ekran karşılaştırması:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 14 Aralık 2017; 0:8:47 >

• 4 gb ram şimdilik yeterli ama 2 sene sonra kasmaya başlayacak. Ben telefon aldığım zaman uzun süre kullanırım. 6 inç ekrana huawei 4000 mah batarya sığdırabiliyorsa lg den en azından 3500 pil olmalıydı. Bende mate 10 pro da ekranı daha genel olarak ön kısmını beğenmedim. Ekranı düz ve yeterli parlaklık yok.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.