Şimdi Ara

LG V30 Tanıtıldı: Snapdragon 835, 6 inç P-OLED Ekran, Hi-Fi Quad DAC (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
3
Favori
10.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    970 çok güç tüketiyor 4k batarya var ama note 8 den i8+ dan iyi değil. v30 tasarım olarak daha güzel, ayrıca v30 da dolby hdr ekran bo ses sertifikası gibi ekstra özellikler var. lg ödevine iyi çalışmış mate 10 da da yapay zeka ve kamera ön planda ama benim için v30 un sundukları daha tatmin edici.
  • Bende bugün mate 10 PRO batarya testi izledim note 8 daha uzun pil ömrü verdi. V30 karşında note 8 in pili daha kötüydü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.dijitaller.com/lg-v30-oled-ekraninda-sorun-var/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon mükemmel ona laf yok ama kimse lg gibi kronik sorunlu markaya 4000 4500 lira para bağlamaz. Ya ucuza çıkaracaksın ya da garanti vereceksin

• Türkiye satışı hala yok
  • 845 li teller tanitildi lg den ses yok..

• Ciddi ciddi almayı düşünüyordum ama LG işi çok uzattı. İğrenç bir satış stratejisi var. Ayrıca ışık sızması haberleri bile çıktı şimdiden. Daha almadan soğumaya başladım..

• Telefon satı?a çıkmadan eskidi zaten. 5 ay önceden telefon mu tanıtılır... Şimdi en az 4000 tl de para isterlerse tam olur zaten, sıvamı? olurlar.

• amazon.com'da bile yok telefon henüz. Çıkacak ta Türkiye'ye gelecekte, klasik LG olduğu için fiyatının düşmesi için 1-2 ay da olsa bekleyeceksin de..

Çıkışı bu kadar uzatılan bir telefon görmedim. Hevesli olanların da hevesinin kırıldığını düşünüyorum.

Bravo LG Ben caydım artık almaktan. Maksimum 3.100-3.200 TL ye canavar gibi S8 alırım geçerim.
  • Kasım sonu aralık başı gelecekmiş diyor lg bey..

• Henüz avrupa ülkelerinde bile satışı yok, çok ilginç, marka da LG olunca insanın aklına binbir şey geliyor, çok ciddi bir sıkıntı mı oldu da bu iş yılan hikayesine döndü anlamadım. Gerçi LG öyle kronik sorunlardan korkacak, cihazı geri çekecek bir marka değil ama...
  • LG türkiye bunu kaça satar düşünmek bile istemiyorum.

LG V30 Tanıtıldı: Snapdragon 835, 6 inç P-OLED Ekran, Hi-Fi Quad DAC
  • Cevap veriyorum.. 3600 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 5 Kasım 2017; 16:43:8 >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Mevcut kurla 3200-3300 arasi yapar.ulkemizdeki vergi bindirimleri! goz onune alininca 4000 altinda cikmasi heralde bir basari olacaktir

• güzel telefon ama sorunlu olduktan sonra neye yarar birde yanlara ince çerçeve koymuşlar 1000 liralık q6 ile neredeyse aynı tasarım. ayrıca ses olayında fazla beklentiye girmeyin maliyeti arttıracağından kaliteli dac koymaz bunlar zaten plus daha pahalı olacak ve daha iyi ses kalitesi buradan anlaşılıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

güzel telefon ama sorunlu olduktan sonra neye yarar birde yanlara ince çerçeve koymuşlar 1000 liralık q6 ile neredeyse aynı tasarım. ayrıca ses olayında fazla beklentiye girmeyin maliyeti arttıracağından kaliteli dac koymaz bunlar zaten plus daha pahalı olacak ve daha iyi ses kalitesi buradan anlaşılıyor zaten

Plus’ın kore pazarı için çıkacağı yazıyordu bir yerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

güzel telefon ama sorunlu olduktan sonra neye yarar birde yanlara ince çerçeve koymuşlar 1000 liralık q6 ile neredeyse aynı tasarım. ayrıca ses olayında fazla beklentiye girmeyin maliyeti arttıracağından kaliteli dac koymaz bunlar zaten plus daha pahalı olacak ve daha iyi ses kalitesi buradan anlaşılıyor zaten

Plus’ın kore pazarı için çıkacağı yazıyordu bir yerde..

Plus olanın sadece hafıza kapasitesi daha fazla. Başka hiçbir farkı yok diye izledim ben bir videoda.

Bence o da gelir.

• LG gösteriyor ama vermiyor, sene bitmesine az kaldı.
  • Telefondan herkes ümidi kesmiş anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal_sefa

Telefondan herkes ümidi kesmiş anlaşılan.

Benim tüm hevrsim kaçtı...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.