Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tidal flac kullanıyor. Flac dosyalar kayıpsız ses dosyalarının yerden tasarruf etmek için sıkıştırılmış halleridir. Yani CD standardı olan 1411kbps'lik dosyalar sıkıştırılınca 700-800kbps gibi Flac dosyalara dönüştürülür. Dinleme sırasında ise kayıpsız olarak dinleyebilmeniz için tekrar 1411kbps'ye dönüştürülür. Winrar'daki durum gibi yani. Bu dönüşüm de telefonu çok daha fazla yorar tabii ki ve doğal olarak daha fazla pil harcatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 17 Eylül 2019; 0:25:44 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya yansın değişiriz 100tl ye ekran yanarsa başka tel alalım daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilk Pie güncellemesini de beğenmiştim bende bug falan hiç bir sorun olmamıştı fakat yeni güncellemeyle birlikte resmen telefon akıyor. Boşta ram 900mb 1gb civarlarındaydı şu an 1.65 1.70gb arasında gidiyor. Telefonu alalı 1 sene olacak, ilk günkü haline döndü neredeyse. Şu sidelight olayı da çok iyiymiş. Bataryadan çok yemezse kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Güzel olmuş bence. Sürekli AOD kullanıyorum ve böyle bir değişiklik de hoş. Sabit olsa ekrandan çok bataryayı yakar :)

Bu arada AOD kapalı olsa da çalışıyor, ondan bağımsız bir şey zaten.

Şu şekilde (1:50'den sonra):
    Bu yapılan G7 de varmı ?
    Android 9 var bende ama böyle birşey bulamadım

Türkçe olarak nerede?

• Konu hayırlı olsun beyler

@VYC Majoris evet hocam ilk Pie sürümünde de vardı bu. Biri ana konuya yazmıştı aslında ama herkesin gözünden kaçmış sanırım. O zamandan beri kullanıyorum güzel bi özellik

@Eliteforce İlk Pie sürümünde de var hocam. Ayarlara girip arama yerine Sidelight yazınca geliyor önünüze

@Wolverine55 yok hocam sabit değil ekranda dönüyor, döndüğü için rahatça fark ediliyor zaten

@Ghaneli G7 de var mı bilmiyorum ama ayarlara girip üstteki arama çubuğuna sidelight veya kısa bildirimler yazıp bir şey gelcek mi diye bakın hocam

• Pie sürümündeydim. OTA dan V30c geldi ama boyutu lg bridge deki gibi 3 gb değil, 461 mb. Müsait olunca güncellemeyi lg bridgeden deniycem 3 gb olanı kurmak istiyorum

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 17 Eylül 2019; 6:26:24 >
  • Selamlar, yeni konu hayırlı huzurlu ve uzun ömürlü olsun. Birkaç gündür foruma girecek zaman bulamıyordum, bugün görünce sevindim.

Bildiğim ve işe yaradığını düşündüğüm birkaç şeyi birkaç gün içinde eklerim. Sevgiler herkese.

Önceki pie'da olmasına rağmen çoğu kişi yeni farketmiş bunu Ben pie çıktığından bu yana kullanıyorum şöyle bir avantajı var mesela telefon masada dururken mesaj gelince önceden kendini pek belli etmiyordu AOD ekranında ufacık beyaz bir simge beliriyordu farkedebilirsen anında görüyordum. Bunda ise mesaj adeta ben geldim diye bağırıyor ve dikkat çekiyor. Şu an tek eksiği uygulamaya göre renk ayarı yapılamaması fakat mevcut ayarlar fena değil mesela whatsapp yeşil uyarı veriyor.
  • arkadaşlar LG bridge üzerinden nasıl yazılım güncellenir diye ufal bir rehber hazırlamak isterim ancak hiç deneyimim yok kim yardım edebilir?

• Arkadaşlar merhaba v30 plus android 9 guncellemesi gelecek mı geldimi geldiyse nasıl yukluyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    ota'dan gelince muhtemelen farklı olan dosyaları sadece indirip yükseltiyor sürümü. 3gb olan demek aynı dosyaları tek parça olarak indirmek demek olur. hiç uğraşmayın ota'dan geleni indirin. aynı şey.
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    lg bridge'de telefonu kabloyla bağladığın zaman yazılım güncellemesi kısmına girip yeni yazılım kontrolü yaptırıyorsun programa. varsa o indirip yüklüyor telefona. bu kadar başka bişey yok

birde imzada ki fotoğraf çok küçük olmuş biraz daha büyük bişey yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanthewhite -- 17 Eylül 2019; 10:35:47 >
  • Cevabınız için teşekkür ederim, biraz yavaş indirse de bridge den hallettim
  • Aslına lg Bridge üzerinden hızlı indirmenin küçük bir yolu var :) öğleden sonra anlatımını yapmış olurum. Sadece rehber konusuna eklenmesini istiyorum. Ana konu sahibi akıllı geçinen arkadaş kafasına göre ekleme yapmasın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ilk konuya bence music player tavsiyeleride ekleyelim mesela ben hepsini denedim ve jetaudio nun en temiz sesi verdiğini düşünüyorum tabi plus versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam ilk konuya bence music player tavsiyeleride ekleyelim mesela ben hepsini denedim ve jetaudio nun en temiz sesi verdiğini düşünüyorum tabi plus versiyonu
    ben hep tidal servislerini kullandım ama lg nin kendi müzik yazılımını çok başarılı bulmuştum. her tür müzik formatını tanıyıp belirtiyordu aac, flac, 7.1, surround falan gibi. birde başarılı bir ekolayzırı var. niye farklı bir yazılım kullanma gereği duydunuz?
  • Ben pc de farketmiştim bunu ilk winamp kullanırken sonique adında bi programa geçmiştim ses daha hoş gelmişti sonra jetaudio pc sürümü kullandığımda farkın çok daha fazla olduğunu gördüm müthiş ses geliştirmeleri barındıran bir program plus versiyonu. Sonra kafa üstü kulaklığımı alınca mobil sürümünü kullanmaya başladım ve tabi adamlar aynı başarıyı mobildede yakalamışlardı .Benimle alakalı bir durummu diye merak ettim yani placebo sendromu mu yaşıyorum acaba diye ve arkadaşlarıma dinlettim hepside jetaudionun çok daha temiz ve berrak ses verdiğini belirttiler. Flac destekliyor bu arada

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    bana özelden atabilirsen iyi olur hocam konuda sayfa sayısı çok artmasım konu şişmesin pek

• Ekran koruyucu için tavsiye alabilir miyim? 15 gündür arıyorum düzgün bir şey bulamadım bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.