Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Islemcisi gayet guclu belki 3 sene daha gider.Tasarim olarak eskimez yeni nesil cunku.Yazilim olarak oturmus yazilimi var(lg bu zamanla oturtur).Kamera olarak sizin icin cok onemliyse tavsiye etmiyoruz.Kisaca fiyati cok uygun tambir fiyat performans kacirmayin derim dusunuyorsaniz eger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkozenn kullanıcısına yanıt
    ön kamerası hariç hiçbir eksiği olmayan bir cihaz
    şu anda bu paraya plastik kasalı orta seviye işlemci olan kamerası iyi olmayan cihazlar almak yerine 2 sene öncesinin amiral gemisini almak daha mantıklı
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Kampanyayla 55 liraya almıştık. Yavaş şarj ediyor ama benim istediğim şey bu zaten. Hızlı şarj etmek istersem kablo seçeneğim var, ben bilgisayarın başına oturunca koyuyorum ve kalkana kadar 1 saat içinde %20-25 şarj ediyor. Hızlı şarj çok iyi bir şey değil. Ben telefonu kabloyla en fazla 10 kere şarj etmişimdir, onlar da kısa süre sonra dışarı çıkacağım durumlarda.

Bilgisayarın usb3.0 girişine taktım ben, adaptöre takılsa daha hızlı şarj edebilir belki ama çok da hızlanmaz yine de.

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-f301w-9w-hizli-kablosuz-sarj-cihazi-qi-sertifikali-tum-cihazlar-ile-uyumlu-000ch20727-p-HBV000009KEXU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 16 Eylül 2019; 23:23:2 >

• Ön kamera ile pek işim olmaz. Telefonda tüm istediğim özellikler var almaya karar vermiştim ama işim gereği bazen profesyonel olmasa da fotoğraf ve video çekmem gerekiyor. Şu videodaki video çekim kalitesi vasat gibi geldi bana:https://www.youtube.com/watch?v=F79oiaN-G1w&feature=youtu.be

• mkozenn kullanıcısına yanıt
    kamera diyorsunuz
    mutlaka ois olmalı
    ancak bu fiyata ois li başka cihaz yok sanırım
    ayrıca zaten kameradan anlıyorsanız zaten manuel mod kullanırsınız gcam kullanırsınız

bu telefonun kamera özelliklerinden daha bu fiyata iyi başka bir telefon yok ne yazıkkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 16 Eylül 2019; 23:49:59 >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler cevaplarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Kampanyayla 55 liraya almıştık. Yavaş şarj ediyor ama benim istediğim şey bu zaten. Hızlı şarj etmek istersem kablo seçeneğim var, ben bilgisayarın başına oturunca koyuyorum ve kalkana kadar 1 saat içinde %20-25 şarj ediyor. Hızlı şarj çok iyi bir şey değil. Ben telefonu kabloyla en fazla 10 kere şarj etmişimdir, onlar da kısa süre sonra dışarı çıkacağım durumlarda.

Bilgisayarın usb3.0 girişine taktım ben, adaptöre takılsa daha hızlı şarj edebilir belki ama çok da hızlanmaz yine de.

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-f301w-9w-hizli-kablosuz-sarj-cihazi-qi-sertifikali-tum-cihazlar-ile-uyumlu-000ch20727-p-HBV000009KEXU
    Hiç sorma hocam hızlı şarjda ısındığı kadar oyunda ısınmıyor cihaz. Birde benim sony mdr1r 48 ohm ama cihaz yüksek emphedans a geçiyor(bence) 50 ohm kesin bir değermidir

• Redditte pie sürümü için always ona bildirim ışığı görevi gören bir yenilik eklenmiş diyorlar. Tr sürümünde de var mı?
    LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de sevmiyorum hızlı şarjı baktım alev gibi yanıyor şarj olurken çıkarttım kabloyu şarj aletinin ucundan taktım eski telefonun 1 amperlik adaptörüne kafam rahat :) %50 şarjı 1 saat 40 dk da doluyor gerçi ama olsun en azından içim gitmiyor hızlı şarj olurken ısınmasına
  • Elitforce kullanıcısına yanıt
    İlk Pie güncellemesinde AOD ayarına girip bakmıştım ve bunu göremeyince hayalkırıklığı yaşamıştım ve şimdi baktım yine yok. Sizin attığınız görselde Notificaçoes breves diye görünce bildirimlere girip aynı anlama gelen kısa bildirimlere baktım ve oradaymış meğerse bu özellik. Muhtemelen ilk Pie güncellemesiyle de gelmişti. Teşekkürler.

Bana birisi cevap yazsın da göreyim nasıl olduğunu :) DH uygulamasını aktifleştirdim bu bildirim tipi için.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    ben yazarım nasıl oluyor screenshot atsana hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

hocam ben de sevmiyorum hızlı şarjı baktım alev gibi yanıyor şarj olurken çıkarttım kabloyu şarj aletinin ucundan taktım eski telefonun 1 amperlik adaptörüne kafam rahat :) %50 şarjı 1 saat 40 dk da doluyor gerçi ama olsun en azından içim gitmiyor hızlı şarj olurken ısınmasına
    Hocam gerekli değerde olmayan şarj aleti pile kötü yönde etki etmiyormu

Güzelmiş. Ayarlar bildirimlerin içinde.

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

İlk Pie güncellemesinde AOD ayarına girip bakmıştım ve bunu göremeyince hayalkırıklığı yaşamıştım ve şimdi baktım yine yok. Sizin attığınız görselde Notificaçoes breves diye görünce bildirimlere girip aynı anlama gelen kısa bildirimlere baktım ve oradaymış meğerse bu özellik. Muhtemelen ilk Pie güncellemesiyle de gelmişti. Teşekkürler.

Bana birisi cevap yazsın da göreyim nasıl olduğunu :) DH uygulamasını aktifleştirdim bu bildirim tipi için.
    İlkinde gelse illaki birileri fark ederdi diye düşünüyorum bence yeni gelmistir :D nasıl olmuş iş görüyor mu?

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası etkisi uzun süre sonra görülecek bir şey için öngörüde bulunmak zor.
    Lakin quick charge hem bataryaya hem de diğer devrelere yarattığı sıcaklık ile daha çok yıpratıyordur diye düşünüyorum
    Sabitse ekranı yakar bu

Hocam kucuk bir arastirmadan sonra bilgilerimin dogru oldugunu fark ettim.(https://babakart.blogspot.com/2017/10/guncellemeler-nasl-yuklenir-temiz.html?m=1) Zaten bu yazida da arkdas aciklamis genis genis size ozet geceyim belki benim gibi bilmeyen birilerine faydasi dokunur.
    Buyuk guncellemeleri herzaman temiz kurulum ile yapmak faydali olacaktir( android 8 den 9 a gecerken).Bunun yaninda ufak hatalari gidermek icin yazilim guncellemesi olur (8.2) gibi.Bu tip kucuk guncellemeleri normal bir sekilde guncellemekte hicbir sıkınti yok.
    Bu temiz kurulum olayi da pc ile 5 dakika da halledilebiliyormus oyle okudum.Bu asamalari bir ilk mesajimiza eklersek kullanmak isteyenlere faydasi dokunabilir.

• Güzel olmuş bence. Sürekli AOD kullanıyorum ve böyle bir değişiklik de hoş. Sabit olsa ekrandan çok bataryayı yakar :)

Bu arada AOD kapalı olsa da çalışıyor, ondan bağımsız bir şey zaten.

Şu şekilde (1:50'den sonra):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 17 Eylül 2019; 0:13:11 >
  • Tidal'da hi-fi üyeliğe mi sahipsiniz?

Diğer konuya artık yazmadığım için buradan cevaplayayım dedim.
    Evet hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.