Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    incelemenizi dört gözle bekliyorum hocam.
    hem de ilk sayfaya koyarız herkes görmüş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Hocam o konunun ilk sayfasındaki gcam gibi önemli konulardaki mesajlarınızı silmeden düzenleyip bu başlığa link verseniz uygun olur mu? fikir olarak soruyorum siz bilirsiniz yinede.
    Bir de şu an bakma imkanım yok güvenlik güncellemesi mi gelmiş yoksa pie geri mi verildi?

Alıntıları Göster
    Pie gelmiş. Avustralya sürümüyle aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sadece baştan başlattım telefonu. Bir eksiklik hissedersem format atarım.

@vertas Olabilir aslında. Ben de Gcam konusu açıp link vereyim diyordum ama bunu da yapabiliriz. Sonra belki Gcam konusu da açılabilir. Marka ve modelden bağımsız bir şey zaten. Pie güncellemesi hataları giderilip tekrar verildi galiba. Boyutu 3gb.

Büyük ihtimalle Oreo ile aynı performansı veren bir Pie sürümü olmuştur. O yüzden çok da söylenecek bir şey yoktur ama gözüme çarpan ilginç şeyler olursa söylerim.

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam ses özelliği derken kulaklıkmı hoparlörmü

Alıntıları Göster
    bence her ikisi de . ama özellikle kulaklık
  • konu olmuş da, niye ayrı gayrı oldu ya böyle :(

Kablosuz Şarj için "Hızlı değil, Ultra hızlı şarj cihazı kullanılması gerekiyor." 26 Mayıs'ta diğer konuya yazdığım detaylar şöyle ki;

Bizim cihazın maximum alabileceği kablosuz şarj değeri: 10.5W imiş:https://www.wirelesspowerconsortium.com/products/2209

Buna istinaden Extended Power Profile destekli kablosuz şarj cihazları araştırmama göre, EPP 10W ve üstü şarj cihazları almak gerekiyor.

Bazıları:
    Trust 22900 Cito15 -https://www.wirelesspowerconsortium.com/products/3669 - Vatan'da 188 TL.
    SPIGEN WIRELESS CHARGER (F316W) -https://www.wirelesspowerconsortium.com/products/6603- 22 Mayıs'ta tescil edilmiş, yıl içinde satışta olur sanırım.
    Belkin BOOST↑UP™ Bold Wireless -https://www.wirelesspowerconsortium.com/products/2767 - 400 TL civarı.
    Anker PowerWave 15 -https://www.wirelesspowerconsortium.com/products/3091 - Vergiler dahil 50$'a Amazon'da var.

• Bu guncelleme olayini gorunce aklima geldi.Ilk mesaja temiz kurulum nasil yapilir onu da koymaliyiz bence sahsen ben bilmiyorum bilgilenmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Ben ve birçok arkadaşım forumda böyle bir konu içeriği için konu sahibine defalarca isteğimizi ve ricamızı belirttik ancak kendisi bu isteğimizi görmezden gelip ayrıca ne kadar bilgili ne kadar donanımlı bilmediğim konu sahibi konuyu herhangi birimize de devretmeyi reddedince kendim sadece 1 haftalık kullanıcı olmama rağmen konuyu açma gereği duydum.

Dediğiniz modelleri konu başına ekliyorum ancak sanırım kimse almaz çünkü telefonun şarjı gayet iyi gittiği için çoğu kullanıcı günde 1 kere şarja takıyor ve çoğu kişinin kablosuz şarja 150-200 vereceğini düşünmüyorum.İncelediğim kadarıyla 100 tl bandındaki cihazlar da hızlı şarj yapmadığı için ben kablosuz şarj sevdasından vazgeçtim.İleride aracım olursa sanırım onda bir kablosuz şarj denemesi yapabilirim
  • temiz kurulum anlatmaya gerek bir şey mi emin değilim telefonu fabrika ayarlarını döndürüyorsunuz bu kadar
  • Yeni güncellemeyi kısa süre olmasına rağmen çok başarılı buldum. Eğer batarya performansı iyi çıkarsa kdz olarak indirip saklamayı düşünüyorum nereden indirebilirim acaba. Normalde bu tür güncellemelerde çok değişiklik farketmem ama bu güncellemede benim cihaz bariz akıcı hale geldi. Psikolojik mi bilmiyorum ama sanki ekran bile canlandı önceden %25 parlaklıkta daha soluk renkli ve karanlık görünen ekran şimdi daha canlı sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 16 Eylül 2019; 21:45:51 >
  • [acenter]LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)[/center]
    [acenter][alink]https://forum.donanimhaber.com/lg-v30-rehber-konusu--140001437[/link][/center]
    [acenter]LG V30+ Kullanıcıları[/center]
    [acenter]6.0 QHD OLED"Snapdragon 835"4 GB RAM"128 GB"F1.6 Kristal Lens"Hi-Fi Quad DAC[/center]

İlk imzayı paylaşıma açıyorum arkadaşlar
    parantez içinde yazan acenter içindeki a yı silin,simage ve alink deki a ları aynı şekilde silip imza bölümüne kopyalabilirsiniz.
    Nasıl paylaşılır bilmediğim için böyle denedim bu seferlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 16 Eylül 2019; 21:48:27 >

• Konu hayırlı olsun ,konuyu açan arkadaş p8 in her türlü potansiyelini denemiş arkadaştır bu cihazında suyunu çıkarır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 16 Eylül 2019; 21:52:36 >
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran renk ayarını değiştirmiş olabilirler takvim düzgünmü. Soruna bak ya takvim

• geberit kullanıcısına yanıt
    en son p8 in emmc kartı yandı hocam benim p8 pert oldu :)
    vay be p8 i kaç kere bootlop ettim kaç kere emui-unofficial linage arasında gittim bilemezsin eski ve güzel günlerdi ancak birgün cebimde kapanıp bir daha açılmamak üzere beni terketti
    artık tövbe ettim 2 sene v30 u öyle her tarafını elleyip bozmayacağım :) uslu çocuk olucam artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: agestry

bence her ikisi de . ama özellikle kulaklık

Alıntıları Göster
    Şimdi hocam hoparlörü mono heralde tam bilmiyorum ekstra bişe bekleme. Ancak güzel bir kulaklığın varsa burda bahsettiğim güzel kulaklık mesela seinheiser momentum ne biliyim beyerdynamic sony mdr 1 serisi gibi kalbur üstü kulaklıklar la sana diğer hiçbir telefonda alamıyacağın ses yüksekliği ve kalitesini vericektir kulaklık performansı olarak.

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Takvim düzelmiş. Özellikle otomatik ayarlara aldım sorun var mı diye hiç bir sorun yok takvimde. Dediğim gibi gerçekten akıcılığı arttı telefonun klavyenin açılışı bile hızlandı. bir de yeni gelen dijital denge uygulamasına google playden güncelleme geldi hemen. Bu uygulamadaki düşük ışık ve zaman ayarları tam olarak ne işe yarıyor bile varsa merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Yeni güncellemeyi kısa süre olmasına rağmen çok başarılı buldum. Eğer batarya performansı iyi çıkarsa kdz olarak indirip saklamayı düşünüyorum nereden indirebilirim acaba. Normalde bu tür güncellemelerde çok değişiklik farketmem ama bu güncellemede benim cihaz bariz akıcı hale geldi. Psikolojik mi bilmiyorum ama sanki ekran bile canlandı önceden %25 parlaklıkta daha soluk renkli ve karanlık görünen ekran şimdi daha canlı sanki..
    https://www.mylgphones.com/turkey-lg-v30-h930g-received-android-9-0-pie-update.html hocam görünce aklıma geldin kdz dosyası linkte var indirebilirsin

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Sağol indiriyorum. dediğim gibi batarya performansında sorun çıkmazsa şimdiden arşivlemeye değer buldum..
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar sade ise hic sikinti degil fakat ben diger forumda pc uzerinden diger android surumunu kaldirip(binayi tamamen yikmak) yerine gelen updatei yerlestirmek(binayi 0dan insa etmek gibi) olarak zannediyordum o yuzden rehber olarak istedim.yoksa fabrika ayarlarina dondurmek demek sadece kisisel verilerinizi temizlemek demek gene gelen update olanin uzerine kurulmus oluyor diye biliyorum nacizane.

• lg v30 daki adım sayarı biraz test ettim malesef çok doğru adım sayamıyor, eski telefonum j7 prime daki gibi değil. bu arada kablosuz şarjla ilgili, ben akşam telefonumu padin üstüne koyayım, o yavaş yavaş 2 saatte 3 saatte filan şarj etsin istiyorum. illa hızlı şarj olması şart değil. buna yönelik bir ürün var mı?
  • Arkadaşlar 2 senelik telefon şuan almak mantıklı mıdır? Hepsiburada bittibitiyor satıcısından almayı düşünüyorum 2360 liraya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.