Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildirimlerde titreşim gücü en sonda olmasina ragmen gelen bildirimlerde az titriyor cihaz pie dan sonra oldu siz boyle bir sorun yaşıyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben dayanamadım artık sürekli mobil veri açık kafam rahat pie de mobil veri açıkken bile standby da pil tüketimi çok düşük olduğundan kafama da takmıyorum.

aslında yabancı kullanıcılara sormak lazım onlarda da var mı bu uyarı acaba?
    Ben lg tr nin pek yardımcı olacagımı düşünmüyorum lg nin global sayfasına yazarsak sonuç alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    bende yok temadan olabilir mi hocam?
  • Arkadaşlar whatsapp grubu kuralım mı?
    daha hızlı yardımlaşabileceğimizi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam bizim cihaz ordaki listede yok ama ayni mantık diyorsun heralde
    https://www.lgdestek.net/lg-v30-stock-rom-kdz-yazilimi-indir-38348/
  • Telefonu bugün sıfırladım ve adaptif pili kapadım geliştirici seçeneklerinden animasyonları 0.5 e çektim bayağ iyi oldu yine. Yalnız hala oreodaki o ışık hızı yok ses hızınınn 2 katı mach2 de gidiyor

• Oreolu ve pie li iki cihazı yanyana koyup menülerde gezinip video çekse de biri aradaki farkı görsek.

• arkadaşlar ben de oreo da kullandım herkes kullanmıştır. ama nedense şuan bir fark görmüyorum. oreo dayken de benzer ağırlığı vardı bu telefonun.
    ayrıca uygulamaların açılış hızı pie da daha hızlı oreo da gecikme oluyordu.
    oreoda da uçuyor kaçıyor değildi yani, hep arayüzünden şikayet ediliyordu. Pie ilk sürümü cidden çok sıkıntılıydı ama atlatıldı şuan.
    benim gibi sosyal medya ağırlıklı kullanıyorsanız ayrıca oreoda ciddi emoji paketi eksikliği vardı. Şuan bir eksiklik yok.

• Arkadaşlar cihazı Spigen kılıf ile kullanan var mı? Varsa, kılıf takılı iken cihazın arka camına toz, kir birikiyor mu?

• Ben kullanıyorum hocam gayet şık ve koruyucu bir kılıf.Zaten telefonu çok güzel sarıyor tozun girmesi pek mümkün değil yani

• Bilgi için teşekkürler, bende de benzer bir kılıf var ama arka cama toz giriyor. İndirime girdiği zaman bir Spigen de ben alayım o zaman.

• Hayırlı sabahlar arkadaşlar,telefonu gece kullanırken fark ettim belki bir sorundur belkide ödenmemesi gerekiyordur.Tam olarak şu:ekranını kapalı ve açma tuşuna basıyoruz ekranda 1 piksel minicik bir nokta direk beyaz oluyor.sadece çok dikkatli bakmak görebilsin ben.bu dediğim olay milisaniyeler içerisinde gerçekleşiyor.Sizce bir ehemmiyeti var mıdır.

• Merhaba Arkadaşlar bendeki G7 çocuğa verdim.
    Bu telefona geçilirmi G7 den sonra fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Merhaba Arkadaşlar bendeki G7 çocuğa verdim.
    Bu telefona geçilirmi G7 den sonra fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    G7 ne ki, ben iPX ve XS kullanıcısıydım. Hatta X'i forum üzerinden sattım. 1 ay önce iki cihazı da elden çıkarıp v30+'a geçtim. Beklentinizi iyi belirlerseniz her cihazdan her cihaza geçilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Hocam tavsiyeyi veren benim. Ben o service menüsünü yaklaşık 7 yıldır disable ediyorum. Hep artı olarak 30-50dk ekler. LG cihaz aldığınızda aklınızda bulunsun ilk iş onu yapın. Hepsinde var çünkü.

Alıntıları Göster
    Tavsiyenizi bulamadım. Bir daha açıklamalı yazsanız bizim gibi bilmeyenler için çok güzel olur. 30-50 dk çok iyi rakam cidden.
  • azadli A kullanıcısına yanıt
    Batarya tasarrıf konusunda mevcut oradan bulabilirsiniz

• Bende de var, herkes de vardır. Double tap ile açarken de öyle oluyor. Dikkatli bakmak gerekiyor sadece.

• LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

Benim piede sorun mu var ya😅Performans olarak baya topladi bunu hissediyorum.Ama oreo ile ayni puani aliyor.200 binlerden bahseden arkadaslar olunca bi sorayim dedim.

Bu arada geçen ay gelen pieyi yükledikten sonra hard reset atmistim fakat yeni gelende atmadim.Bu etkiler mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.