Şimdi Ara

LG V30 PLUS BURN-IN HAKEM HEYETİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar öncelikle sorunumu belirteyim. Ekim ayında Şengülleri aradım V30 Plus'ın ekranında izler kaldı diye şikayetimi belirttim onlar da izler geçiciyse değişim kabul edilmiyor ama kalıcıysa ediliyor dediler. Ben de oled ekranda izler kalıcı olduğu için telefonu Şengüller'e yolladım ekranı garanti kapsamında değiştirdiler. 1.5 ay sonra ekranda yine izler belirmeye başladı ekran değişimi talebiyle tekrar yolladım. Bu sefer ekran değişim talebim reddedildi. Hemen Şengüller'i aradım ilk seferde aynı arızayı giderdiniz şimdi niye gidermiyorsunuz dedim. Telefondaki hanımefendi Oled ekranın karakteristik özelliği bu değişse bile tekrar olabilir dedi. O zaman her arıza tekrarlayabilir hiçbir arızayı gidermeyin dedim. Ayrıca madem öyle ilkinde neden burn-in olan ekranı değiştirdiniz de şimdi aynı arıza olmasına rağmen ekran değişimi yapmıyorsunuz dedim. Ne dese beğenirsiniz? İlk gönderdiğimde burn-inden dolayı değil ekranda renk dalgalanmasından dolayı değişim yapmışlarmışmış (karşılarında aptal var ya) şimdi genel merkezden onay gelmemişmiş. Para pul hepsini geçtim en çok da insanı aptal yerine koymaları kanıma dokunuyor. Bu kadar da yalancı bunlar!!!! İlkinde neden burn-inden dolayı değil de başka sebeple ekranı değiştirdik diyor biliyor musunuz? Çünkü ilkinde burn-inden dolayı değiştirdik dese madem öyle ikinci sefer neden burn-inden dolayı değişimi reddettiniz diye hesap sorma hakkım olacak. Bundan kaçınmak için utanmadan yalan söylüyorlar. Neyse kendileri bilir hakem heyetine başvurumu yaptım. Sonucu burada paylaşırım dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunç1903 -- 2 Ocak 2019; 10:31:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ee son durum nedir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.