Şimdi Ara

LG V30 PLUS 128GB 2797 TL (HEPSIBURADA) FIYAT HATASI İÇERİR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
16.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şurda kaç sene öncenin geyiği bootloop falan yazan var. Ekranda yanma oluyor falan diyenler de var. Her led panelin yanma sorunu vardır. Gidip 7/24 son parlaklıkta açık bırakın her led panel yanar. Bunu bi teknoloji mağazasına gidip kontrol edebilirsiniz tvler ve telefonlar sürekli açık olduğu için hepsinde yanma vardır istisnasız. O yüzden aşırı belli olmadan teşhir ürünü olarak çok büyük indirimlerle satarlar kısa sürede. Onun harici Mi8 falan yazan delikanlılar her şey kaputun içindeki motor değildir , sırf daha güçlü bir işlemcisi var diye bir telefon daha iyi olamaz. Mi8 fakir Hindistanlıların ve Çinlilerin güçlü telefon kullanmaları için üretilmiş bir model. Ne teknik servisi servistir ne kullanılan malzeme dayanıklıdır. 2-3 seneden uzun Xiaomi kullanan göremezsiniz ama Lg'nin Samsung'un Apple'ın ürünlerini senelerce kullanana rastlamak hiç zor değil. Daha masrafı çok olmayan ipx7 veya ipx8 bile koymuyorlar telefona , sonra yağmurda telefonu çıkarınca ıslanmasın diye şekilden şekile giriyor bizim AliExpress fanboylar.

Bu kadar laftan sonra söyleyim , fırsat sıcak değil ben 2800e indirimsiz aldım bi kaç ay önce sıcak fırsat olması için en azından 2600 falan olması lazım diye düşünüyorum. Bu arada Xiaomi fanboyluğu yapan liseli arkadaşları çok takmasın almak isteyen. Hi-fi quad dac zaten müzik olayını bitiriyor bu telefon için üstüne bir de geniş açı lensi çok iyi. Ama ön kamerası bu paraya vasat. Eğer her gün kendi fotoğrafınızı çekip instagrama atan bir ergen değilseniz ve yüksek kalite kulaklık kullanıp yüksek kalite müzik dinleyecekseniz kesinlikle çok memnun kalırsınız. Telefonun şarj performansı ise olağanüstü ben şuana kadar bu kadar iyi bir performans görmedim şarj konusunda. Samsung ve iPhone telefonlarımda gün ortasında sıkılınca 30 dk oyun oynamak 1 saat video izlemek vs. hayaldi çünkü akşamı çıkarmazdı. Şimdi eve giriyorum gece 12de hala %30 şarjı oluyor aşırı kullanımda bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesHırsızı -- 10 Şubat 2019; 15:24:8 >
  • Ben kullandım iade ettim aslında iyi telefon ama tavsiye etmem çoğunda kronik sorun var ekranda belli olan gölge şeklinde çizgiler vardı ayrıca kasa ekran arası ışık sızması var,ön kamera çok kötü,ama hız performans çok iyiydi batarya performansı vasat

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Hala LG kullanan var mı ?
    ben kullanıyorum hocam lg g3
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

Ya şurda kaç sene öncenin geyiği bootloop falan yazan var. Ekranda yanma oluyor falan diyenler de var. Her led panelin yanma sorunu vardır. Gidip 7/24 son parlaklıkta açık bırakın her led panel yanar. Bunu bi teknoloji mağazasına gidip kontrol edebilirsiniz tvler ve telefonlar sürekli açık olduğu için hepsinde yanma vardır istisnasız. O yüzden aşırı belli olmadan teşhir ürünü olarak çok büyük indirimlerle satarlar kısa sürede. Onun harici Mi8 falan yazan delikanlılar her şey kaputun içindeki motor değildir , sırf daha güçlü bir işlemcisi var diye bir telefon daha iyi olamaz. Mi8 fakir Hindistanlıların ve Çinlilerin güçlü telefon kullanmaları için üretilmiş bir model. Ne teknik servisi servistir ne kullanılan malzeme dayanıklıdır. 2-3 seneden uzun Xiaomi kullanan göremezsiniz ama Lg'nin Samsung'un Apple'ın ürünlerini senelerce kullanana rastlamak hiç zor değil. Daha masrafı çok olmayan ipx7 veya ipx8 bile koymuyorlar telefona , sonra yağmurda telefonu çıkarınca ıslanmasın diye şekilden şekile giriyor bizim AliExpress fanboylar.

Bu kadar laftan sonra söyleyim , fırsat sıcak değil ben 2800e indirimsiz aldım bi kaç ay önce sıcak fırsat olması için en azından 2600 falan olması lazım diye düşünüyorum. Bu arada Xiaomi fanboyluğu yapan liseli arkadaşları çok takmasın almak isteyen. Hi-fi quad dac zaten müzik olayını bitiriyor bu telefon için üstüne bir de geniş açı lensi çok iyi. Ama ön kamerası bu paraya vasat. Eğer her gün kendi fotoğrafınızı çekip instagrama atan bir ergen değilseniz ve yüksek kalite kulaklık kullanıp yüksek kalite müzik dinleyecekseniz kesinlikle çok memnun kalırsınız. Telefonun şarj performansı ise olağanüstü ben şuana kadar bu kadar iyi bir performans görmedim şarj konusunda. Samsung ve iPhone telefonlarımda gün ortasında sıkılınca 30 dk oyun oynamak 1 saat video izlemek vs. hayaldi çünkü akşamı çıkarmazdı. Şimdi eve giriyorum gece 12de hala %30 şarjı oluyor aşırı kullanımda bile.
    Hocam dediklerinizin altina imza atarim. Lg, lenovo, Samsung, general mobile, xiaomi.hepsinin telefonlarini kullandim. Fiyat performans hangisi isime gelirse kullanici olarak onu alirim. Ama g2, g3, g4 diye 5-10 sene evvelinin telefonlarini simdiki telefonlari gormeden kotulemek icin kullananlar var. Hem de servisi olmayan, nfc ozelligi bile bulunmayan cin telefonlarini savunan arkadaslar bunlar. Bu telefonun fiyati pahali olmasi ayri bir konu. Ama maalesef elestirdikleri bu degil. Neymis g3, g4 bootloop, ekran yanmasi sorunu bla bla. Aldigi xiaomi'nin servisi bile yok. Lg boyle bir telefon yapmis, umurlarinda degil, dinlemek anlamak bİle istemiyor aliexpress fanboy'lari..

• abisi g7 ile arasinda en az binlira fark olmaliki alinsin

• xiaomi fanboylarına, xiaomi'nin teknik desteği yok diyorsunuz da xiaomi cihazlar ile Lg cihazların arıza (özellikle donanımsal arıza) oranlarına bakmak lazım. alanlar bu riski göze alıyor. babasının malı gibi LG savunan, rakip firma imiş gibi xiaomi kötüleyen arkadaşlar bilsin ki hatta hatırlasın ki ülkemizde teknik servis hizmeti, Apple hariç tüm firmalardan berbattır. Yolunuz düşerse anlarsınız ne demek istediğimi.

Telefona gelince, klasik olarak yüksekten açıp aylar sonra epey aşağılara düşen bir model daha.

• nedense lg yi peugeot a benzetiyorum.

neyse fiyatları böyle devam etsin. ben memnunum lg g4 den. sonraki telefonum da lg olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 4 aydır kullanıyorum..henüz bir sorun donma kasma erken pil tüketme yavaş şarz olma gibi bir sorun görmedim..tek sorunu ön kamerası loş ışıkta çok vasat.. iyi selfy isteyen uzak dursun..arka kaamera samung s8+ dan daha iyi test ettim..gece gündüz çekim müthiş..en zzorlu oyunları oynadım hiç sıkıntı görmedim...her türlü bağlantı destekliyor..ekran paylaşımı wifi nfc gayet iyi..gps gördüğüm en iyisi.kapalı ortamda çok iyi görüyor..5 farklı uydu sistemini görüp anında konum belirliyor samsungda görmedim böylesini..ekran parlaklığı iyi..askeri standart dayanınklılığa güvenmemek gerek yinede arka slikon klıf aldım gayet güzel oturuyor.. televizyonumda lg 4k. 3.5 yıldır hiçbir sorun çıkartmadı şimdiye kadar..inşallah bir sorun çıkmaz lg cihazlarımda..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama v30+ ile mi8 kıyaslanmaz ben v30+ yı 2650 tl ye alırken mi 8 3200 değilde 2800 olsa muhakkak tercihim mi8 olurdu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanık ekran isteyen kaçırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

xiaomi fanboylarına, xiaomi'nin teknik desteği yok diyorsunuz da xiaomi cihazlar ile Lg cihazların arıza (özellikle donanımsal arıza) oranlarına bakmak lazım. alanlar bu riski göze alıyor. babasının malı gibi LG savunan, rakip firma imiş gibi xiaomi kötüleyen arkadaşlar bilsin ki hatta hatırlasın ki ülkemizde teknik servis hizmeti, Apple hariç tüm firmalardan berbattır. Yolunuz düşerse anlarsınız ne demek istediğimi.

Telefona gelince, klasik olarak yüksekten açıp aylar sonra epey aşağılara düşen bir model daha.
    bu dediğinizi defalarca anlattım ama başkalarına fanboy mudur neyse onu deyip duruyorlar ama aslında kendilerinin öyle olduğu görülüyor :)
    var kardeşim xiaomi telefonunda servisleri ama neye yarar ,genelde garantiden gönderdiğinde kullanıcı hatası diyorlar (diğerleri gibi)

hatta apple için dahi kaç tane konu var servislerden şikayeti olan

hakkınızı ancak thh. ile alabiliyorsunuz (bu meşhur öve öve bitiremedikleri markalarda dahil)

üstelik burada marka yarıştırmaktan ziyade gerçekten sıcak fırsat mı ,bunun konuşulması lazım
    ve konuşulup karar verilmiş

bırakın sıcak fırsatı ,fırsat dahi değilmiş :)
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben firma kötülemiyorum , umrumda değil açıkçası benden zengin ikisi de ama tüketici olarak fiyat karşılığı alacağıma bakarım. Türkiye'de bir VW bir Xiaomi övülüyor bu kadar gereksiz. "Mi8 varken bunu alan enayidir" yazarsa liselinin biri ben de cevap yazarım "Sen anlamazsın aslanım kenara geç" diye. Ben LG'nin telefon hariç çok ürününü kullanmış biri olarak teknik servise hiç işim düşmedi ama o "bootloop" olaylarında vs. ellerinde yeni g3 kalmadığı için bir miktar para karşılığı g4 bile verildiğini duyduktan sonra müşteri memnuniyetine önem verdiklerini anladım. "Şu çıktı bu çıktı" diye ağlayanların hepsine sorsan telafi edilmiştir sorunlar hele bazı denyolar kendileri yakıyor anakartını yeni telefon almak için vs. ona rağmen verilmiş yani herkese yeni telefon veya hasar onarılmış. Ama Xiaomi'nin ithalatçı "garantisi"ni veren teknik servisin adını Google'a yaz önüne çıkanlara bir bak. Adamlar sağlam telefonu bile bozup yolluyorlar , kasasında çizik var değişmeden servis sağlamayız vs. dolandırıcılıkla yasal limitlerin arasındaki çizgide yürüyorlar.
  • LG kalitesiz işçiliktir, LG bootlooptur, LG pişmanlıktır..
  • şu an hepsiburada siyah rengi 2.699,90 TL
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt
    ne derseniz diyin ekranları yanıyor üstelik normal kullanımda öyle dediğiniz gibi ekran vs açık olayı değil
    kronik olarak sorunlu.... kısa ve net
  • ques1 kullanıcısına yanıt
    Ekran sürekli açıksa daha kısa sürede yanar , bahsettiğim olay o. Açın her hangi bir led panelli telefonu , 2 saat son parlaklıkta aynı ekranı açık tutun onda da yanık olacaktır. Ha birisi 2 saatte yanar birisi çok kalitelidir 4 saatte yanar ama sonuçta hepsi yanar. O yüzden Samsung genelde Amoled ekranlı telefonlarında siyah arka planlı ve sürekli değişen tanıtım reklamları koyuyor. Anakart arızası vs. kronik sorun derseniz anlarım (ki V30'da daha duymadım anakart arızası sorunu) ama gidip "ekranı yanıyor bunun" derseniz "patlıyomuş bunlar" diye elektronik sigarayı gösteren dayıdan farkınız kalmaz.
  • LG SORUNLU ALMAYIN ALDIRMAYIN. BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞAN BİZDEN DEĞİLDİR SICAK FIRSATLAR AİLESİ.
  • Bu saatten sonra iPhone un üzerine LG yazsan satmayacak sanırım. G3 alıp 1 sene keyifle kullandım. Akrabaya verdim. O da 3 senedir kullanıyor. Arada diyorum telefon kapanmadan şarj et yoksa elinde kalır. Bazen ucuz olduğu için ikinci el G3 almak istiyorum.Letgo da bootloop olmuş cihazlari yanyana 3er 3er koyduklarini görünc vazgeciyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.