Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31a tr pie'dan kesinlikle daha akıcı hatta oreo'ya da baya yakın.
    31a sürümü pie ile gelen yeni özellikleri kullanmak isteyen ancak oreo akıcılığını özleyen arkadaşlar için birebir ara bir sürüm bence.

Not:digital wellbeing ve vollte 31a da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

31a tr pie'dan kesinlikle daha akıcı hatta oreo'ya da baya yakın.
    31a sürümü pie ile gelen yeni özellikleri kullanmak isteyen ancak oreo akıcılığını özleyen arkadaşlar için birebir ara bir sürüm bence.

Not:digital wellbeing ve vollte 31a da yok
    Digital wellbeing ne oluyor hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

ben de 31a'yı bu gece yüklemeyi düşünüyorum tr oreo tr pie kullandım bakalım nasıl sonuç verecek
    Sizdende yorumları bekliyoruz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.wellbeing&hl=tr
    Anladım hocam kullandığım bir uygulama değil zaten.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Google firmasının telefon bağımlılığını azaltmak ve kullanıcıyı telefon kullanım alışkanlıkları konusunda bilgilendirmek/uyarmak/sınırlandırmak bahanesiyle kullanıcı hakkında daha da fazla veri toplamasını sağlayan bir saçmalık, kısacası gereksizin önde gideni bir şey hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killing Spree

Google firmasının telefon bağımlılığını azaltmak ve kullanıcıyı telefon kullanım alışkanlıkları konusunda bilgilendirmek/uyarmak/sınırlandırmak bahanesiyle kullanıcı hakkında daha da fazla veri toplamasını sağlayan bir saçmalık, kısacası gereksizin önde gideni bir şey hocam
    bir de neden avrupa romunda yok da türkiye romunda var orası da düşündürücü.

dış minnaklar
  • LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

Pie bende yine şaşırtmadı :D tr veya 31a sürümü fark etmiyor 100den 85-90 civarına çok hızlı düşüyor, beklemede veya kullanımda fark etmiyor. 80den sonrası normal. Performans olarak oreo değil halen ancak tr pie ile karşılaştırma yapmam icin birkaç gün daha geçmesi gerek. Dijital denge ve volte kullanmıyorum zaten yokluğunu hissetmedim. Şimdilik yorumlarım bu kadar

• quote:

Pie bende yine şaşırtmadı :D tr veya 31a sürümü fark etmiyor 100den 85-90 civarına çok hızlı düşüyor, beklemede veya kullanımda fark etmiyor. 80den sonrası normal. Performans olarak oreo değil halen ancak tr pie ile karşılaştırma yapmam icin birkaç gün daha geçmesi gerek. Dijital denge ve volte kullanmıyorum zaten yokluğunu hissetmedim. Şimdilik yorumlarım bu kadar
    Bekliyoruz hocam performans farkı varsa 1 saat kullanımda da belli olur aslında hocam fark hissedemediyseniz o kadarda bariz fark yok demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 18 Mart 2020; 15:26:23 >
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir durum var tr pie'ı iki ayrı zaman dilimde kullandım ben, ilkinde çok kötüydü 5 gün zor durup oreoya dönmüştüm. Birkaç ay sonra ota üzerinden güncelleyip geçtiğimde gayet iyi, kabul edilebilir seviyedeydi. Yine bir oreo değil ancak ilk zamanki pie rezaleti gibi değildi. Yani son tr pie kullanmam ile karşılaştıracak olursam aşağı yukarı aynı seviyede diyebilirim. Kötü değil yani güzel bir kullanım sunuyor.

Ancak işte tr piedaki 100den 90a çok hızlı şarj düşüşü bunda hâlâ devam ediyor. Sanırım benim cihazla da alakalı olabilir, şuan 84 kaldı ve 53dk ekran sürem var. 90dan sonra topluyor biraz :D bir de gün sonunda atarım 6 civarı görebilirsem iyi sonuç veriyor diyebilirim

• quote:

Şöyle bir durum var tr pie'ı iki ayrı zaman dilimde kullandım ben, ilkinde çok kötüydü 5 gün zor durup oreoya dönmüştüm. Birkaç ay sonra ota üzerinden güncelleyip geçtiğimde gayet iyi, kabul edilebilir seviyedeydi. Yine bir oreo değil ancak ilk zamanki pie rezaleti gibi değildi. Yani son tr pie kullanmam ile karşılaştıracak olursam aşağı yukarı aynı seviyede diyebilirim. Kötü değil yani güzel bir kullanım sunuyor.

Ancak işte tr piedaki 100den 90a çok hızlı şarj düşüşü bunda hâlâ devam ediyor. Sanırım benim cihazla da alakalı olabilir, şuan 84 kaldı ve 53dk ekran sürem var. 90dan sonra topluyor biraz :D bir de gün sonunda atarım 6 civarı görebilirsem iyi sonuç veriyor diyebilirim
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam o zaman uğraşmaya verilerden olmaya hiç gerek yok zaten memnunum cihazın performansından.

• Arkadaşlar, telefonu ikinci el olarak almak istiyorum.
    Batarya performansı ve bir yıl sonraki batarya aşınması hakkında görüş belirtebilecek arkadaşlar varsa memmun olurum.
    Konuyu geriye doğru okudum ama günlük performans için tam netleştiremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ermanas22 kullanıcısına yanıt
    Cihazı 2019 ocakta aldım. Oyun oynamadan 20-22 saatlik kullanımda 7-8 saat arası ekran süresi alıyorum. Cihazın kendi performansından da batarya performansından da gayet memnunum.

telefonu hangi amaçlarla kullandığını,gün içerisinde hangi uygulamaları yoğunlukla kullandığını,kaç saat kullanım gerekiyor tarzında ayrıntılı bir şekilde yazarsan daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Gün içinde internet yoğunluklu olarak kullanıyorum. Oyun yok, sadece internet. Sabah sekiz akşam 9

• Arkadaşlar, bu ürünün garanti durumunu nasıl sorguluyoruz.
    Özellikle imei numarasıyla.
    Lg sayfasında makbuz no ile var ama bu makbuz no nedir nerededir bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanas22

Arkadaşlar, bu ürünün garanti durumunu nasıl sorguluyoruz.
    Özellikle imei numarasıyla.
    Lg sayfasında makbuz no ile var ama bu makbuz no nedir nerededir bulamadım
    Fatura tarihinden itibaren 2 yıl

• quote:

Fatura tarihinden itibaren 2 yıl

Alıntıları Göster
    İki yıl durumunu anlıyorum fakat benim öğrenmek istediğim şey, bu telefonun distribütör garantili olup olmadığı.

Sony akıllı telefonlarda uygulama üzerinden garanti durumunu felan öğrenebiliyorsun. LG lerde öyle bir şey yok mu?
    Ben ithalatçı garantisi ile satılan v30 görmedim hocam
    Zaten kutunun altında brightstar garanti belgesini göreceksin ki V30 u türkiye satan başka bir ithalatçı yok
  • Arkadalar bildiğiniz gibi cihazın belli koşullar altında beelli bir basınca kadar su geçirmezlik özelliği mevcut. Bu özelliğin hatasız bir şekilde çalışıp çalışmadığını test modu dediğimiz telefon özelliğiyle test etmemiz mümkün.edit(mümkün mü bilmiyorum)
    Daha önceki telefonlarımda yapabildiğim bir şey ama bunda testi doğru bir şekilde gerçekleştiremiyorum.
    Deneyen var mıdır acaba bu testi?

Test modu için tuşlanması gereken numara ve simgeler aha bunlar ;
    *#546368#*930#

Device Test
    Saat
    Service manual test
    Barometr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanas22 -- 22 Mart 2020; 15:36:44 >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.