Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iyi bir kulaklığın varsa spotify ın leş olduğunu anlayabiliyorsun bu telefonla.
    En iyi ses deneyimi için iyi kaynak( tidal hifi veya mqa yani master) iyi bir kulaklık (kaliteli hifi kulaklık) ve iyi bir müzik çalar ( v30) şart biri olmayınca bile kaliteyi yakalamak imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam iyi bir kulaklığın varsa spotify ın leş olduğunu anlayabiliyorsun bu telefonla.
    En iyi ses deneyimi için iyi kaynak( tidal hifi veya mqa yani master) iyi bir kulaklık (kaliteli hifi kulaklık) ve iyi bir müzik çalar ( v30) şart biri olmayınca bile kaliteyi yakalamak imkansız.
    hi-fi kulaklık için öneriniz var mı peki? 2-3 seferdir bakınıyorum ama bir sonuca ulaşamadım.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Hocam işin uzmanı değilim sadece iyi bir kulaklığım var. Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim ama hangi tür müzik dinliceksin ve en önemlisi bütçen nedir. Bass mı önemli tiz mi midmi flat mı olsun v shape mi bi sürü detay var

benim şu anda ihtiyacım yok merak ettiğim için bakıyorum
    genelde 1 günümü 40-50 şarj ile çıkardığım için bataryayı %80 doldurup kullanıyorum
    ileride özel kendim için bir çalışma masası düşünüyorum ona da kablosuz şarj adöptörünü masanın içine gömüp şarj etme gibi bir düşüncem var

aynen imzaya el atarsanız çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 10 Ekim 2019; 21:20:23 >
    hocam 1 ay sonra deneme bitecek aslında aile hesabı alıp ortaklaşa kullanabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 10 Ekim 2019; 22:11:42 >
  • İlk kez V30'da çalışır halde Android 10 gördüm. LineageOS 17.0 Alpha sürümü yüklenmiş. Şu an için bazı sıkıntılar var fakat geliştirilirse ileride V30'da çalışacak android 10 sürümü olacak gibi görünüyor en azından..https://www.youtube.com/watch?v=p45YAZuL42I
  • telefonun internetini hotspot yapmış bilgisayardan kullandığım esnada bir arama geldi ama karşı tarafın sesi sürekli kesildiği için görüşme sağlanamadı. İkinci defa aradı yine aynı. Üçüncü de hotspotu kapatıp ben aradım ve sorunsuz görüştük. Bunu tekrar deneme şansım yok yalnız yaşayan biri olduğum için. bunu deneyip test edebilirseniz sevinirim.
  • Unlock bootloader yapan var mı cihaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut Salih -- 12 Ekim 2019; 15:20:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

telefonun internetini hotspot yapmış bilgisayardan kullandığım esnada bir arama geldi ama karşı tarafın sesi sürekli kesildiği için görüşme sağlanamadı. İkinci defa aradı yine aynı. Üçüncü de hotspotu kapatıp ben aradım ve sorunsuz görüştük. Bunu tekrar deneme şansım yok yalnız yaşayan biri olduğum için. bunu deneyip test edebilirseniz sevinirim.
    Az önce denedim herhangi bir sorun yok. Hangi sürümdesiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unlock bootloader yapıldıktan sonra cihaz garanti dışı kalıyor relock bootloader ile tekrar cihaz garanti kapsamina giriyor mu ?

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    pie sürümündeyim, otadan güncelledim. siz hangi sürümdesiniz. denediğiniz için tşk ederim bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

pie sürümündeyim, otadan güncelledim. siz hangi sürümdesiniz. denediğiniz için tşk ederim bu arada.
    Rica ederim. Belki factory reset yaparsanız düzelebilir. Pie 30q sürümündeyim Ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)
    LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

fotolari ekledim fena degil tavsiye ederim birde nillkim frosted shield var o elime ulasmadi gelince gosterecegim samsunglarda cok şık duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Benim tavsiye ettiğim sürüm arnova'nın yani aynı geliştiricinin yapmış olduğu daha yeni bir sürüm. @wustii pie ile uyumlumu diye sormuş, uzun zamandır pie ile kullanıyorum bu sürümü ve şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadığım için bunu tavsiye ettim. Yeni sürüm sorunlu ise eskisini kullanmak tabiki mantıklı ama yeni sürüm sorunsuz ve fotoğraf kalitesi olarak başarılı ise yenisini kullanmak daha mantıklı gibi geliyor bana. Sonuçta iki farklı tavsiye gelmiş oldu her hangisi istenirse o kullanılabilir.
    arnovanın 2 sürümüde bende çalışmıyor. arka kamera zaten çalışmıyor siyah hep, ön kameranın çektiği fotolarda yemyeşil.

O yüzden 5.1.018'i kullanıyorum.

Sizde problemsiz çalışması enteresan gibi geliyor telefonlarımızın nesi farklı acaba?

• Çağrı ayarlarında kablosuz arama diye bir özellik var. Tam olarak ne işe yarıyor acaba?
    LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

• Google camera ultrawide seçeneği olan versiyonlar hangileri? Bazısında bütün ayarlar düzgün ultrawide ayarı yok bazısında ultrawide var on kamera yemyeşil.

• Bukullanıcıadıuygunmu B kullanıcısına yanıt
    Ne fark var bilemiyorum. Tek söyleyebileceğim Pie kullanıyorum,
    Arnova's 6.2.030 v2.2: 190716.1800-final.apk sürümü (geliştiricinin en son stabil sürümü) bende sorunsuz çalışıyor. Hem ön hemde arka kamerada sorun yok. Üstelik özelleştirme ve ayar seçenekleri 5 sürümlerine göre çok daha fazla.
    Son olarak geçen gün denemek için arnova'nın en son betasını yükledim o da çalıştı.
    Edit: @Bukullanıcıadıuygunmu sorunuza cevaben yukarıda bahsettiğim sürümde geniş açı çalışıyor. Üstelik menüye falan girmeden ekrandaki ağaç simgesine basarak normal-geniş açı arasında kolayca geçiş yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 13 Ekim 2019; 15:11:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Google camera ultrawide seçeneği olan versiyonlar hangileri? Bazısında bütün ayarlar düzgün ultrawide ayarı yok bazısında ultrawide var on kamera yemyeşil.
    Aynı durum yeşillik bende bundan bahsediyordum işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Ne fark var bilemiyorum. Tek söyleyebileceğim Pie kullanıyorum,
    Arnova's 6.2.030 v2.2: 190716.1800-final.apk sürümü (geliştiricinin en son stabil sürümü) bende sorunsuz çalışıyor. Hem ön hemde arka kamerada sorun yok. Üstelik özelleştirme ve ayar seçenekleri 5 sürümlerine göre çok daha fazla.
    Son olarak geçen gün denemek için arnova'nın en son betasını yükledim o da çalıştı.
    Edit: @Bukullanıcıadıuygunmu sorunuza cevaben yukarıda bahsettiğim sürümde geniş açı çalışıyor. Üstelik menüye falan girmeden ekrandaki ağaç simgesine basarak normal-geniş açı arasında kolayca geçiş yapılabiliyor.
    Bu sürümü denedim en iyisi bu ayarlar olarak ancak ön kamera çekmeden önce yeşil göstermese de çektikten sonra yemyeşil oluyor. Ayarlardan düzeltilebilir sanırım ama bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Bu sürümü denedim en iyisi bu ayarlar olarak ancak ön kamera çekmeden önce yeşil göstermese de çektikten sonra yemyeşil oluyor. Ayarlardan düzeltilebilir sanırım ama bulamadım.

Alıntıları Göster
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-arnova8G2/

Gcam_6.2.030_Advanced_BF_V2.2.1.190822.1145.apk

bu en son sürüm problemsiz şuan deniyorum. Geniş açı yok fakat ön kamera, arka kamera çekimlerinde yeşilleşme yok. Sizde deneyin,

sanırım bunu kullanırım artık

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.