Şimdi Ara

LG V30+ incelemesi 'Zarif bir kamera ve ses uzmanı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasil usb 3.0 quick charge3300mah 1saat50dakikada sarj oluyor?g4 3000mah 1saat 15 dakka surmuyor
  • 2016 da çıkmış olan s7 edge nasıl oluyor da 4 yıldır kullandığınız telefon oluyor burak bey ?
    @burakesan
  • Yorumlar telefondan çok Burak üzerine. Burak incelenmiş sanki. İlginç.
  • Merhaba,
    Kulaklık ses çıkışı konusunda HTC U11 ile kıyaslama şansınız oldu mu? İkisi de sese önem veren ve dahili DAC bulunduran telefonlar. HTC'nin de kutudan çıkan kulaklığında empedans yüksek ve harici yüksek empedanslı kulaklıklarda iyi iş yaptığını duydum. Ancak birebir bir karşılaştırmayı ne kendim yapabiliyorum, ne de böyle bir karşılaştırma mevcut. Keskinlik ve frekans genişliği konusunda V30+ sanki bir tık daha iyi gibi geliyor şimdiki ve daha önceki (mi kulaklık) incelemenize istinaden. Eğer bir kıyaslama şansınız olursa ya da olmuşsa sizden bir yorum bekliyorum. Bu telefon tercihimde önemli bir kıstas olacaktır.
  • hi-fi bir telefon edinmek istiyorum.
    cihazın kulaklıklı ses performansı B&O aparatı ile kullanılan LG G5 e göre farklılıkları nasıl?
  • V30'la ilgili bilmeniz gereken tek şey pahalı olduğu.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    LG V30 şuan piyasadaki en iyi kulaklık çıkışını veren modeldir. Daha iyisi yok.
  • Merhaba,

Yazıda "Üst barda özçekim kamerası, çok renkli bildirim LED’i, yakınlık sensörü, metal ızgaralı ahize var." çok renkli bildirim LED'i var denmiş, ancak inceleme videosunda sanırım yok dendi. Kafam karıştı açıkçası. Bir bilen var mı?
  • LG kadar gerizekalı bir firma daha olamaz
    1- cihazı çıkarıp 10 ay sonra piyasaya sürersen
    2- v30 un üzerine v30 plus çıkarıp sadece hafıza 128gb tutarsan ve ram i 6 yerine 4 gb koyarsan
    3- ghost ekran sorununu g3 den bu yana çözemezsen
    4- fiyatını samsung ve apple gibi firmalarla yakın tutarsan

.ah satarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: amicus.humani.generis

Merhaba,

Yazıda "Üst barda özçekim kamerası, çok renkli bildirim LED’i, yakınlık sensörü, metal ızgaralı ahize var." çok renkli bildirim LED'i var denmiş, ancak inceleme videosunda sanırım yok dendi. Kafam karıştı açıkçası. Bir bilen var mı?
    bildirim ledi yok malesef kardeşim, arkadaş ya başka incelemeden kopyala yapıştır yapmış ya da ön kamerayı led sanmis..
  • ahmet. kullanıcısına yanıt
    hocam kafa üstü kulaklıkları besleyebilir mi acaba bu telefon ?
  • Besler neden beslemesin 2012 yılında aldığım xperia z bile destekliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Besler neden beslemesin 2012 yılında aldığım xperia z bile destekliyordu.
    hocam desteklemek mesele degil . ses vermesi mesele degil . iphone haricinde android vs telefonlar kafa üstü kulaklıkları pek besleyemiyor istenilen ses yüksekligine çıkmaıyor. telefonların jak çıkış güçleri var . iphonelar bu konuda çok ileri . s7 edge 100 liralık sony kafa üstü kulaklıgı bile süremiyordu demek istiyorum
  • LG V30+ hakkında bilgi daha detaylı bilgi edinmek için araştırma yaparken şunu farkettim ki; LG bitmiş..

Ben LG hiç kullanmadım ve geçmiş modellerinin hepsinde neredeyse kronik sorunlar olduğunu bildiğim için pek üstüne düşmedim. Ancak bu aralar 2700 lira seviyesinde satıldığı için bu modeli araştırırken fark ettim; LG' nin kendi servisi yok ve hatta kurumsallaşmış bir servis desteği de yok sanırsam. KVK veya Teleservice gibi. Bu yüzden benim görüşüm; eğer bir marka kendi servisini sağlayamıyorsa veya kurumsallaşmış bir firmayla çalışmıyorsa, o marka piyasadan silinecektir er yada geç. Fiyat göz önünde bulundurarak alınabilecek bir telefon ancak genel durum göz önünde bulundurulursa benim tarzım değil. Samsung , Huawei ve Apple ile yola devam şimdilik.
  • marka da le-ge diye okunacak o zaman bence elci vi törti pılas telaffuzu daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

LG V30+ hakkında bilgi daha detaylı bilgi edinmek için araştırma yaparken şunu farkettim ki; LG bitmiş..

Ben LG hiç kullanmadım ve geçmiş modellerinin hepsinde neredeyse kronik sorunlar olduğunu bildiğim için pek üstüne düşmedim. Ancak bu aralar 2700 lira seviyesinde satıldığı için bu modeli araştırırken fark ettim; LG' nin kendi servisi yok ve hatta kurumsallaşmış bir servis desteği de yok sanırsam. KVK veya Teleservice gibi. Bu yüzden benim görüşüm; eğer bir marka kendi servisini sağlayamıyorsa veya kurumsallaşmış bir firmayla çalışmıyorsa, o marka piyasadan silinecektir er yada geç. Fiyat göz önünde bulundurarak alınabilecek bir telefon ancak genel durum göz önünde bulundurulursa benim tarzım değil. Samsung , Huawei ve Apple ile yola devam şimdilik.
    selamlar; markaların kendi teknik servisleri olması iyi bir durum tüketiciyi düşündüğünün kanıtı fakat birde şöyle bir durum var; kendi teknik servisi olup da adam gibi hizmet alamıyorsan ve üstüne kullanıcı hatası olmayan hatayı tüketiciye yıkıyorsan bence buda teknik servislik değildir! siz eğer satın aldığınız ürünün karşısında bir garantör bulabiliyorsanız ve kendi teknik servisi olmasa bile memnun kalabiliyorsanız bence o marka yaşamaya devam eder keza; tüketici kanunlarına göre aynı arıza 3 kez nüks ettiğinde ya para iadesi alıyorsunuz yada aynı ürünün sıfır kutusunda talep edebiliyorsunuz saygılar iyi forumlar

• Merhaba,

Telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesini almada veya karşı tarafa giden seste boğukluk vb. sıkıntısı yaşanmakta mıdır?
  • İncelemeniz çok güzel olmuş. Daha önceki "Eski LG kullanıcıları V30 alır mı?" videonuzu da izlemiştim.
    Peki son durum nedir, yeniden LG aldığınız için hiç pişman oldunuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

İncelemeniz çok güzel olmuş. Daha önceki "Eski LG kullanıcıları V30 alır mı?" videonuzu da izlemiştim.
    Peki son durum nedir, yeniden LG aldığınız için hiç pişman oldunuz mu?
    Merhabalar,

daha önce de söylemiştim, G2, G3, G4 severek kullandığım telefonlardı. G7 ThinQ ve V30 inceleme ürünü olarak geldiler ve 2 hafta içerisinde geri gittiler, uzun kullanım deneyimim yok maalesef.
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışım o zaman. Sanki kendi telefonunuzu incelemişsiniz gibi anlamıştım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.