Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markasına bakıyorum koskoca LG yazıyor çöptür efenim geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

Ve cihaz tanıtıldı ;

6 inç Oled Full vision ekran
    4GB ram / 64GB dahili
    kablosuz şarj
    IP68 Sertifika
    F 1.6 Diyafram
    ve fazlası..

Diyafram arAlığı f1.6 değil f1.69

Diğer kAmeranında f1.9 değil f1.99

Ahh lg ahh hala akıllanmadın . Koreden böyle bir firma nasıl çıkmış hayret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 10 Eylül 2017; 7:31:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön kamera f2.2 miş yuh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

Ve cihaz tanıtıldı ;

6 inç Oled Full vision ekran
    4GB ram / 64GB dahili
    kablosuz şarj
    IP68 Sertifika
    F 1.6 Diyafram
    ve fazlası..

Diyafram arAlığı f1.6 değil f1.69

Diğer kAmeranında f1.9 değil f1.99

Ahh lg ahh hala akıllanmadın . Koreden böyle bir firma nasıl çıkmış hayret

Sadece tanıtım cihazlarında böyle olduğu , satışa çıkacak cihazlarda 1,6 ve 1,9 olduğu yönünde LG den açıklama yapıldığı bilgisi vardı.
    bekleyelim derim.

• Diyafram 1.6 degil 1.1 olsun hiç bir anlam ifade etmiyor. İçerisinde mercimek sensör var zaten donanımda sınır var. Oyüzden yazılım önem kazanıyor telefonlarda. Pro lensler genel olarak f/2.8 ile başlar. En kötü 300-500₺ ye alabildigin canon 50mm bokeh efek lensi sabit f/1.8 diyafram sunar. Aps-c sensör var en kötü canon makinede. Yazılımdan çok donanımla fotoğraf çekersin. f/1.6 sadece kağıt üstünde yarış. G4 de f/1.8 vardı mükemmel cihaz yaptık diyorlardı simdi f/1.6 koydular G4 halen mükemmel olarak durması lazım. Buna ne diyecekler. Bu sayılara anca bilmeyen kanar.

• telefonun 4 gb handikapı dışında herhangi bir olumsuz yanı yok. ekran kasa oranını önemseyenler için mi mix 2 ile düşünülebilecek telefonlar arasında.
  • ~pasak~ kullanıcısına yanıt
    Satıs ne zaman baslıcak bır bılgın var mı

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    üzgünüm bilgim yok. ama firmaların ardı ardına boy gösterisi yaptığını düşünecek olursak kasım'a kalmadan ülkemizde de piyasaya sürülür diye düşünüyorum. doğru fiyatlandırma ile g6 yı da unutturur belki.
  • LG v30 tahmini Ekim ortası 3500tl gibi bir fiyatla gelir,,, dac kulaklık ses çıkışı Samsung s8 den yüksek, başkada bir artısı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkınca almayı düşünenlerdenim ben de,sorunsuz G2 maceramdan sonra gözümü kararttım bakalım
  • koreli41 kullanıcısına yanıt
    3500 iyimser bir rakam olmuş :) G6 o fiyatlardan piyasaya girdi. V30 4 ten aşağı olursa 3999 olur diye düşünüyorum.

Edit hatta benim ki bile iyimser bir tahmin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 22 Eylül 2017; 22:53:23 >
  • Francouzska kullanıcısına yanıt
    Elma logosu olmalı yada Samsung.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    LG G4 kullanıcısıyım.Elma olur çünkü benim için stabillik ve görsellik önemli ama pahalı.Samsung sadece ekranı güzel o yüzden çöp oda olmaz.Xiaomi olur ama garantisi yok o açıdan sıkıntılı.En güzeli huawei herşey mevcut...
  • Arkadaşlar cihaz daha Türkiye'ye gelmedi, teknoloji siteleri inceleme testleri yapmadı. Ayrıca dış mecralardaki cihazlar anladığım kadarıyla test cihazları yani final versiyonları değil. Hemen karar vermeyin. Ben V30 dan umutluyum. Hele bir gelsin Mesut Çevik falan da incelesin, son kullanıcılar deneyimlerini paylaşsın o zaman bir karar verirsiniz. Daha konuşmak için çok erken. Benim kuzenim iphone seven ve yıllardır kullanan biri. IFA fuarına gidip benim için cihazı bir inceledi, o bile beğendi. Kamerası ve görünüşü çok güzel olmuş dedi. Hatta birkaç tane foto çekip gönderdi bana V30'un. Bence bu sefer LG sorunsuz denebilecek güzel bir cihaz ortaya çıkarmış.

• Bakıyorum da toplumumuzun ruh hali yorumlara da yansımış.
    Bir firmanın en top amiral bir modeli çıkacak, çıkmadan gömdük.
    Forumdaki insanları bilgilendirecek bilgiler ve yorumlar yapmak daha faydalı olacaktır.
    ...
    Bir araba gibi taşımaktan ve kullanmaktan keyif alacağım bir dış görünüşü olmalı.
    Sonra donanım, arayüz, servis ve fiyat geliyor.....
    Ben en son Note 7 almış ve note serisinden başka model kullanmamış biri olarak V30 dan çok etkilendim.
    G2 den beri LG ye bir sıcaklığım vardır. Arayüzü cok daha sıcak ve görsel. Artı özellikleri de çok fazladır.
    Elime alıp inceleyene kadar sabırsızlıkla bekleyeceğim. Oldu da çok sıkıntılı bir sorun oldu B planı olarak Note 8.
    Hatta 25 Ekim'de nasipse Almanya'ya gideceğim. Kim bilir belki boş dönmeyebilirim!
  • Arkadaşlar hala net bir bilgi yok mu? Bu telefon ne zaman Türkiye'de satışa çıkacak ve fiyat tahmini ne olur? 2 kere Htc u11 aldım ve üretim hatalı defolu çıktığı için ikisini de iade ettim v30 almayı düşünüyorum Aralık ayından bahsediyor o kadar sürecekse beklemem herhalde, ayrıca bir sorum var V30 da bildirim ışığı var mı? .
  • Egemen sen HTC u 11 konusunda ithalat çı siyah renkte ekran kayması olan şahısın,,,http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8712&idPhone2=8505 burdan Led bildirim olmadığı gözüküyor,,, yabancı sitelere Bile inceleme için yeni yolluyorlar almanya'da 750 euro,,, tr de 4000tl ile Ekim sonunda anca çıkar

• acaba bu sefer ne sorun çıkıcak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: koreli41

Egemen sen HTC u 11 konusunda ithalat çı siyah renkte ekran kayması olan şahısın,,,http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8712&idPhone2=8505 burdan Led bildirim olmadığı gözüküyor,,, yabancı sitelere Bile inceleme için yeni yolluyorlar almanya'da 750 euro,,, tr de 4000tl ile Ekim sonunda anca çıkar

Aynen öyle 2. htc u11 ide aynı problemden dolayı iade ettim , 3. kez almaya korkar oldum aynı çıkacak dıye , onun için v30 düşünmeye başladım ama 3000-3500 bandına gelmesı 2-3 ayı bulacak gıbı o kadar beklemem galıba hayırlısı artık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.