Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence gerçek nedenine gelince 16 sı fatura tarihi ilk ilanı 16sında açtı letgo da ilanı var düzgün bir karaketere benziyor ahh gri olsaydı şuan cihazı almış eskitmiştim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir iki sorum olacak yurt dışındakilerde bank and olefsen logosu varken neden tr satılanlarda yok.acaba dac farkından dolayımı? Birde kullanan arkadaşlar bir sorunla karşılaştıklarımı ve son olarak kılıf ve ekran koruyucu tavsiye edebilecek varmı

• Ya diyorum ki Android isletim sistemi oldu mu eger telefon Pixel falan degil ise 2000 liradan fazla verilmez hele ki benim gibi her sene telefon degistirmek isteyen birisi icin. Sonucta guncelleme almalari ya cok gec oluyor ya da maksimum iki tane buyuk guncelleme aliyorlar. Bu da beni LG G6 e yonlendiriyor. Tek handikap i 32 GB olmasi. Sonucta resimleri, muzikleri depolama olarak SD kart kullanilabilir. Uygulamalar ve customization icin yeterli olur mu ki acaba. Ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theman32 T kullanıcısına yanıt
    Kardeş g6 alacağına 2500e gözün kapalı v30 al bu zamanda 32 kime yeterki iki cihaz arasında dağlar kadar fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

Kardeş g6 alacağına 2500e gözün kapalı v30 al bu zamanda 32 kime yeterki iki cihaz arasında dağlar kadar fark var

g6 ve v30 arasında mı ?
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    Evet başta tasarım sonra ekran sonra hız ses aradaki fiyata değer en mantıklısı v30 almak

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

Evet başta tasarım sonra ekran sonra hız ses aradaki fiyata değer en mantıklısı v30 almak

Arada pek hız farkı yok gibi

• Herkese merhaba,

Kuzenim Cezayir'e gidecek ve oradan Lg v30 aldırmayı düşünüyorum. Kafama takılan çok ciddi bir sorun var. Lütfen kullanan veya kullanmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Telefona düz bakmayınca sağdan veya soldan bakınca ekran renkleri bozuluyor deniyor. Bu doğru mu? Geçen gün bir operatörde test ettim çok ciddi bozuldu ama baktım s9+ da bozuldu, farklı bir Lg telefonda. Dükkan da inanılmaz ışıklandırma vardı ışıklar da maviydi galiba. O sebepten bu kadar olabileceğinden şüphelendim. Gerçekten de ekranın renkleri farkı açılardan hemen soluyor mu? Rahatsız edecek derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyrextr -- 7 Nisan 2018; 0:5:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyrextr

Herkese merhaba,

Kuzenim Cezayir'e gidecek ve oradan Lg v30 aldırmayı düşünüyorum. Kafama takılan çok ciddi bir sorun var. Lütfen kullanan veya kullanmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Telefona düz bakmayınca sağdan veya soldan bakınca ekran renkleri bozuluyor deniyor. Bu doğru mu? Geçen gün bir operatörde test ettim çok ciddi bozuldu ama baktım s9+ da bozuldu, farklı bir Lg telefonda. Dükkan da inanılmaz ışıklandırma vardı ışıklar da maviydi galiba. O sebepten bu kadar olabileceğinden şüphelendim. Gerçekten de ekranın renkleri farkı açılardan hemen soluyor mu? Rahatsız edecek derecede.
    Hocam oled ekranlarda hafif eğdimi renk yada görüntü bozulması oluyor maalesef

Oledden kastım samsung un amoled i ve lg nin poled inden bahsediyorum

Oled ekranlar pikselleri tek aydınlatma ile renklendirilir aydınlatma tek ışık üzerinden verildiği için farklı açılardan renk bozulması az da olsa oluyor ve aydınlatma tek ışık üzerinden sağlandığı için pili fazla etkilemiyor tek ışık pil harcıyor ve pil tasaruffu için ciddi bir teknoloji oled ekranlar tek aydınlatmalı olduğu için vede bu nedenle siyah simsiyahdır renk süzmesi asla olmaz ve renkleri bu nedenle koyu verir

Kimi bunu seviyor ben hiç sevmiyorum oled ekranlar bana renk olarak cansız geliyor

Bir ips lcd ekran renk doygunluğu göremiyorum vede bana göre lcd ekranlar daha iyi ve oled lerdeki farklı açılardan bakıp bozulma lcd ekranlarda yok

Nedeni ise lcd ekranların her pikselin kendi aydınlatması var bu nedenle her açıdan bozulma az oluyor ve bu nedenle güç tüketimi fazla birden çok aydınlatma olduğu için güç tüketiyor oledde tek aydınlatmadan ışık verildi için güç tüketimi az oluyor buda farklı açıdan baktımı renk kaybına neden oluyor

Benim tavsiyen Tr cihazı almıcaksanız yurt dışından alıcaksanız yeni nesil cihaz alın

Huawei mate 10 pro p20 htc u11 plus yada htc u12 bekleyin bu saydıklarım lg v30 dan çok çok daha iyi

• LG Türkiye garantili telefonun fiyatı 3.100 TL lere kadar düştü hepsiburada.com'da. Her gün 8-10 TL geri gidiyo ilginç bir şekilde.

3.000 TL'nin altına düşüp, şöyle bir worldpuan kampanyası da olsa yanında artık alınabilir bu telefon bence.
  • LG G3 kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır bende v30 almaya karar verdim yanlız yurtdışından getirteceğim inşsllah bir sıkıntı çıkmaz kullandığım g3 te hiç bir kronik arıza veya bir sorun yaşamadım.

• Hopalyör sesi

Ön kameraya önem vermeyen biri için süper cihaz

Amma bir htc u11 ile yan yana koydumu ve ben u11 kullanıyorum v30 da elimdeydi iki gün

Hopalyör sesi u11 in bariz daha yüksek

Ön kamera bariz daha iyi arka kamera hemen hemen aynı

Ama tasarım derseniz v30 un tasarımı vede pili arayüzü şahane

Hopalyöre kameraya önem vermeyen v30 çok iyi bir tercih

• Teşekkürler bilgi için bende 3 yıldır g3 kullanmamla beraber baya memnunum açıkçası LG den devam edeceğim bi ara sony samsung düşündüm ama LG de kullandığım özellikler diğerlerinde yok V30 iyi bir seçim olacak gibi kamera zaten çok çok önemli değil benim için

@vesselam510

• uyrextr U kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben Cezayir de çalışıyorum buradan Daha önce lg g5, g6 ve v20 almış biri olarak lg telefon almanı tavsiye etmiyorum bende bu üç telefon da sorunlu çıktı ve satıcılar sorunu kabul etmiyor telefon elinde kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara da tarife ile alıp satmak isteyen olursa anlaşıp alabilirim arada ilanlara bakıyorum adamlar almış telefoncuya bırakıp çıkmış 2800 civarı istiyorlar tahminime görede bu arkdaşlar telefonculara 2500e bırakıp çıkıyorlar ben gri istiyorum siyah çok denk geldi ama renkten dolayı almadım
  • v30 un kronik sorunu var mı?Ekran da sorun olacak falan deniliyordu? Pixel 2 ile aynı ekran siyah ekranda renk dağınıklığı var deniliyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

LG Türkiye garantili telefonun fiyatı 3.100 TL lere kadar düştü hepsiburada.com'da. Her gün 8-10 TL geri gidiyo ilginç bir şekilde.

3.000 TL'nin altına düşüp, şöyle bir worldpuan kampanyası da olsa yanında artık alınabilir bu telefon bence.
    en çok hoşuma giden özelliği cine video oldu ,
    acaba bu işi başka telefonlar yapabiliyor mu ?
    arka kamarası ile bokeh etkisi verememesi kötü olmuş.
  • o kadar bekledim şu telefondan gri bulamadım siyah 2500 tl ye kaç tane satıldı tr garantili kapalı kutu neyse bulamayınca bende gidip note fe aldım artık g7 kullanırız
  • Hayırlı olsun güzel telefon oda bende düşünmüştüm önceden 3 yıldır g3 kullanıyorum hala sorunsuz çalışıyor bende V10 V30 G5 veya G6 düşünsüm alıcaktım ama dün iyi fiyata sıfır G4 bılunca aldım. Inşallah pişman olmam bende @caneryendi

• Arkadaşlar elimde V30+ var ilk cihaz kurulumu yapıp müzik dinlemek istediğimde hifi dac seçeneğini sundu 100 seçtim ve mükemmel ses alıyordum ancak sim kartı takip kurulumu yaptıktan sonra müzik dinlemek isteyince dac seçeneği kendi kendine 75 e düşürdü ses seviyesini. Bir daha da 100 e çıkaramıyorum. Bir çözümü var mı bu işin çok can sıkıcı yardımlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.