Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malesef ekran parlaklığı bu telefonun zayıf olduğu bir iki özellikten biri. Teknik veri ve ölçüm sonuçlarında ortalama parlaklık 400-450 nits . otomatik parlaklıkta ise maksimum 550-600 nits ölçülüyor. günümüzde orta seviye cihazlarda 1000nits üzerine çıkılıyor. sonuç olarak yapılacak pek bir şey yok gibi sadece android sürümünüzü stock android 9 a yükseltmenizi öneririm gayet stabil çalışıyor ve emin olmasam da parlaklık konusunda yazılımsal bir iyileştirme farkı olabilir.

• Arkadaşlar merhaba elimde 2018 lg v30 var kasa 10/9 cam kırık makul bir fiyat söyleyen arkadaşa verebilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • s850

Verdiğin teknik bilgiler için sağolasın. Herşeyiyle sağlam olan bu telefonu bu şekilde kullanmaya devam edeceğim.

• Ekranı kırık LG V30+'ı tamir ettirebileceğim düzgün bir yer var mı acaba? Piyasa da bir çok yere güvenemiyorum.

Tamir ettirdikten sonra DAC olarak kullanmayı düşünüyorum. Ya da bu telefona muadil ses yönünden güçlü başka hangi telefon var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 11 Haziran 2023; 3:27:7 >
  • Arkadaşlar v30 bataryaları gelmiş, bataryadan sıkıntı çekenler bir baksın derim. Şahsen iki ayrı telefonumda kullandım bir sıkıntısını görmedim deji bataryanın.

Bu kendi sitesi: https://www.deji.com.tr/lg-v30-/-v30-plus-mucize-batarya-deji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kablo V30’da çalışır mı?

UGREEN USB C HDMI kablosu 4K 60Hz Thunderbolt 3/Type C UHD MacBook Pro, Galaxy S21/P30, Huawei P40 ile uyumludur.(2m)https://www.amazon.com.tr/dp/B07925J6GY?ref_=cm_sw_r_apin_dp_RBSQ3AP6R1Q14QTFE9HA

Edit: Satın aldım ve çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 3 Temmuz 2023; 0:32:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan farksız, tamir görmemiş v30 satan varsa pm atabilir arkadaşlar.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Hayırdır V30 falan?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Valide çok seviyor bu telefonu :)

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Bende var. Bu telefonun ses kalitesine sahip başka bir markanın telefonu yok. iPhone 14 Proymuş S23 Ultraymış hikaye. Ses konusunda V30 çok başka bir seviye.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Evet hocam öyle. Keşke LG piyasadan çekilmeseydi.

• Arkadaşlar güncelleme açık ama benim LG v30 hala android 9'da kaldı. Bunu 10 ve üzerine nasıl çıkarabiliriz?

Ha bir de MAC adresi nasıl değişir bu telefonda?

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt

A.i.x romda hangilerini kurdunuz ve a.i.x rom hangi versiyonu yüklü sizde ben daha önce kurmuştum çok ısınıp bazen kasıyordu tekrar stock roma döndüm siz gerekli olan hangi uygulamaları yüklediniz acaba ben aroma sayfasına geldiğimde otomatik seçili herşeye evet demiştim

• Batarya var mı şu an. Orjinale yakın

• Yeni telefon almak istemiyorum. Bu kadar sağlam ve estetik ekranı harika olan telefon yok.

• Mehmet5859 M kullanıcısına yanıt

31/12/2021 versiyonu kurulu. Tam hangilerini seçtim hatırlamıyorum ama bu kesin olmalı dediğim birkaç şey dışında başka bir şey seçmedim. Bu bahsettiğim kendi içindeki seçenekler. Bir de ekstra zipte uygulamalar falan oluyor onlara direk hiç dokunmadım zaten. Dediğiniz gibi onları yükleyince çok sıkıntı yaratıyor.

Siz direk boş halini kurun zaten istediğiniz bir şey olursa tekrar aroma sayfasından istediğiniz özellikleri yüklersiniz.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    İçindeki anakarta talibim.

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Komple vereyim hocam çok bi para istemem korkma 😁

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt

Şuanda aynı a.i.x romu mu kullanıyorsun acaba

Ses kalitesine sahip derken hangi anlamda kulaklığa verdiği sesmi yoksa hoparlörden çıkan sesmi

• 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.