Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdide ne twrp ye nede firmware update kısmına giremiyorum. Bir kere twrp ye şans eseri girdim. PixelExperience_Plus_joan-12.1-20220712-0635-UNOFFICIAL.zip kurdum. Fakat telefonda sürekli "G" simgesi var. Başlatıyor gibi görünüyor ama yarım saat bekledim, hareket yok. Çaresiz kaldım.

NOT:Bursa'da ikamet eden bir arkadaş bana yardımcı olursa ücreti ne ise veririm. Yeter ki telefonu artık kullanabileyim.

• Arkadaşlar şu LG v60 alabileceğimiz bir yöntem yokmu acaba. Kaça gelir yurtdışından alsak masraflarıyla beraber. Bende 4 seneyi dolduruyorum az kaldı. Telefonla hergün fix müzik dinliyorum. Bu telefonun kabiliyetinde ses altyapısı iyi olan başka birşey yok gibi.

• Majesthion kullanıcısına yanıt
    2. el temiz bir v30 kovala sarı siteden yurtdışı çok zor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt

ilkerk88 arkadaşım değerli bilgiler için teşekkür ederim.

En sonunda bugün telefonumu tuğla olmaktan kurtardım. Bu forumdan bir arkadaşın desteği ile telefona stock rom kurdum. Şimdi sim kart sorunsuz çalışıyor. Yardımsever bu arkadaşıma burada da çok teşekkür ederim. Telefoncular rom yükleme gibi işlerle uğraşmıyorlar. Anakart değişecek deyip para getirecek arızaları tercih ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 31 Temmuz 2022; 16:57:49 >
    Ben de V60 düşünüyorum. Maalesef bu telefonun başka bir alternatifi yok. OLED ekran, HDR10, LDAC, quad dac özelliğinin bir arada bulunduğu bir telefon yok. V60’ı ben de çok istiyorum. Şu anki donanımıylembile çok yeterli. 3-4 yıl götürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Bunu birisi Türkiye'ye gelirken getirse. Pasaport'a ben kayıt ettirsem. Getirene bir zararı olmaz herhalde.

• Luke Cage kullanıcısına yanıt

Ekran çift tıklamayla uyanma varmı bu romda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yanında getirirken zannetmiyorum ama bazı ülkelerde çıkış yapmadan önce yanında ne götürdüğünün kaydı yapılıyor sanırım. Ama telefonlar için geçerli mi bilmiyorum. Geçerli değilse sorun olmaz. Fakat kendi pasaportuna kaydettirmen için pasaportuna son üç yıl içinde telefon kaydettirmemiş olman gerek ve aktif bir pasaport olması gerekiyor. Yani son altı ayda giriş çıkış yapılmış bir pasaport olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 5 Ağustos 2022; 23:18:13 >
  • Custom rom kurma konusunda rehberlik edebilecek var mı arkadaşlar?

Pixel Experince android 12 rom kurmak istiyorum. Riskleri nelerdir?

BL açıp TWRP kuruyorum daha sonra rom flashlıyorum, kurulum aşamaları bunlar mıdır, ekstra dikkat etmem gereken bir şeyler var mıdır?

Stock roma geçmek istediğimde direkt kdz flashlayabiliyor muyum custom rom yüklüyken?

Yurtdışından getirip satan birinden bulabilirsin ya da giden birine ısmarlayacaksın. Ben oled ekranda 1080p yi yetersiz buluyorum. Pikseller arası boşluklar belli ediyor kendini. LG saçma sapan çift ekranlı modellerle falan uğraşana kadar en azından V serisini devam ettirseydi iyiydi yav.

• ugarb kullanıcısına yanıt

Stock 7.0 da ekranı çift tıklayarak hem uyutup hemde uyandırabilirsiniz. Diğer sürümleri kullanmadığım için bilgim yok.

• arkadaşlar selam, telefonun ekranı bozuldu. gsm iletişimde 1500 TL'ye yenilediklerini yazmışlar. Sizce mantıklı mıdır? yoksa bu telefonun miladı doldu mu? Yeni telefona mı geçeyim

• sıradan1nick S kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz el veriyorsa geçilir. Telefonların başlangıç fiyatı 5000 TL artık. Ekranı yenileyip yolunuza devam da edebilirsiniz 3 sene daha. Sonra uygulamalarda sıkıntı yaşatır muhtemelen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün arkadaştaki Sennheiser HD 25 modelini denedim. Özellikle burada 80 ohm kulaklığı süremediğini söyleyenler vardı. Şunu söyleyebilirim ki 70 ohm kulaklığı gayet de sürdü.

• Mate 10 pro'dan Daha iyidir v30, karşılaştırma videoları var ve kamera konusundada harcar. Note Fe'nin kamerası daha iyi demiş birisi dikkate almayın.

• Pil için marka-satıcı önerisi olan var mı?

Birde ingilizcem olsa bile şu firmware yükleme olayını buraya detaylıca birisi yazsa çok iyi olur.

• merhabalar ben son 4 5 aydır telefonda takılmalar güç tuşuna basınca ekranın geç gelmesi gibi sorunlarla karşılaşıyorum ve telefon boştayken ram kullanımı %70! Bu konuda tavsiyesi olan var mı ne yapabilirim?

• a.bsrn A kullanıcısına yanıt

İlk yapacağın iş yedeklerini alıp hard reset atmak.

• Uzun zamandır v30 ile müzik dinliyorum , dac etkinleştirmek için ufak bir aparat kullanıyorum hiç sorun yaşamadım sorunsuz 1. Kademeyi aktive ediyor. Ara sıra kazayla 2. Kademede aktif olduğu oluyor ve ses artışı gerçekten inanılmaz , bu 2. Kademe son evreyi aktif etmek için nasıl bir aparat almam lazım veya kulaklıgımı ne ile değiştirmem lazım. 32 ohm kaliteli bir kulaklığım var ama fazla anlamam dogal , net ve basları standartların üstünde bir kulaklık kullanıyorum. Son kademeyi etkinliştirecek kulaklık tavsiyesi verenilecek olan varsa minnettar olurum. Aslında son evrenin gereksiz olduğunu biliyorum 50 kademeyi bile geçemiyorum kulaklarım artık 😥 çınlıyor ama kullanmamak içimi rahatsız ediyor😁

• randyman kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz ne kadar ve kafa üstü mü yoksa kulak içi mi arıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.