Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon servise verdikten sonra android 9 sürümünde iken güncelleme gelmişti kabul etmemiştim. Telefon donunca gücellemek istedim güncelleme yok. Şu an 1 eylül yama yazıyor.telefon otomatik mi güncelledi acaba. Telefon bir gün kendi kendine şarjı bitmişti. Şu an telefon çok kasıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 🙂
  • Daha önce belki yazılmıştır belki, küçük bir bilgi daha vereyim. Kulaklık jack'ini takarken yavaşça yuvaya iterken BAZEN kulaklığın bir tarafından (orjinalinde sağ) "cızırt" diye bir ses geliyor. Anlayınki artık cihaz aux modunda ve ses fazlasıyla yükselmiş.👍
    Yinede sağlık açısından fazla ses açmamakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 5 Aralık 2020; 21:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Kulaklık şimdi geldi. Beklediğim gibi.
    Orjinal gibi duruyor. Sesi yine beklediğim gibi.
    Almak isteyene şiddetle tavsiye ederim!

Hocam kendimle beraber arkadaşa da almıştık kulaklıktan az önce onunkini denedim ilk parçayı açar açmaz farkı anladım bass lar oldukça iyi bana gelen kulaklık sorunlu yani kesin anlaşıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xe09

İçim rahatladı, kulağımdan şüphe etmeye başlamıştım :D

Kulağınızda sorun yok hocam arkadaşa da sipariş etmiştik onu deneyince bana gelen kulaklığın sorunlu olduğu belli oldu. Değişime göndereceğim artık. Bana özelden verdiğin nunarayla görüştüğümde bu kulaklıktan ayda 500-600 tane sattıklarını 1-2 tane arada sorunlu çıkabildiğini söyledi o da bana denk geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Hocam kendimle beraber arkadaşa da almıştık kulaklıktan az önce onunkini denedim ilk parçayı açar açmaz farkı anladım bass lar oldukça iyi bana gelen kulaklık sorunlu yani kesin anlaşıldı.

Alıntıları Göster

Uygun bir dille değişim talep edin. Tabi beğendiyseniz eğer. Birçok kulaklık denedim telefonla verilen. Bir asus'un ki, birde bunu beğenmiştim. Oldukça iyi kulaklıklar.

İlaveten ihtiyacım olmamasına rağmen belki birtane daha sipariş verebilirim. Kalsın kenarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 5 Aralık 2020; 22:33:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Uygun bir dille değişim talep edin. Tabi beğendiyseniz eğer. Birçok kulaklık denedim telefonla verilen. Bir asus'un ki, birde bunu beğenmiştim. Oldukça iyi kulaklıklar.

İlaveten ihtiyacım olmamasına rağmen belki birtane daha sipariş verebilirim. Kalsın kenarda.

Alıntıları Göster

Satıcı ile görüştüm hocam sorun yok iade ya da değişim yaparız dedi. Evet kulaklıklar fena değil bende sizin gibi evde yedek bulunsun diyerek sipariş vermiştim zira V30 un kendi kulaklığından da oldukça memnunum.

• Arkadaşlar benim telefona geçen yıl Eylül ayında en son güncelleme geldi. 15 aydır tık yok. Sizde de durum böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımda yokken bir kulaklık da ben aldım :) (Max 310) gelince izlenimlerimi paylaşırım İnşallah bozuk gelmez de iade ile uğraşmam.
  • ugarb kullanıcısına yanıt

İki yılı geçti, neredeyse her gün 50 ohm altı kulaklık takıyorum, daha bir kere olmadı. Kulaklık mı seçiyor acaba?

• Telefonum durduk yere, "USB bağlantı noktasını kontrole din. Şarj işlemi nem/kir algılandığı için engellendi" uyarısı verdi. Hiçbir sorunu yoktu ne yapmam gerekli şu an bilgisi olan var mı?

Suyla teması olmadı, kir için de kürdanla temizledim olabildiğince ama bir şey çıkmadı. Uyarı sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croco_16 -- 6 Aralık 2020; 13:50:17 >
  • croco_16 C kullanıcısına yanıt

Anakart arizasi hemen hemen hepimiz yasadik garanti varsa servise verin.. Yakinda kapanmalar kitlenmeler basliyacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

İki yılı geçti, neredeyse her gün 50 ohm altı kulaklık takıyorum, daha bir kere olmadı. Kulaklık mı seçiyor acaba?

Bendeki 3 kulaklıkla da geçiyor, bazen uğraştırıyor. Takarken yavaşça itiyorum, bazen biraz eğimli bir şekilde, kulaklığın bir tarafından dediğim garip ses gelince anlıyorum hemen modun değiştiğini. Çok yüksek çıkıyor ses, kulağı rahatsız edecek cinsten.

Hocam böyle bir şeyin mümkün olduğu hiç aklıma gelmiyordu ama denedim ve oldupunu gördüm. Kulaklığımın direnci çok küçük 10 ohm bile değil galiba. Geçtiğini de şöyle anladım, normalde quad dac seçeneğimi açtığımda şarkının bariz bir şekilde sesi daha az çıkmaya başlıyor. Detay konusunda da pek fark olmuyor. Siz dedikten sonra deneyeyim dedim 2 veya 3 denemeden sonra küçük bir çıt sesi geldi sağ taraftan(demek ki çıtırtı ses yüksekliği herkeste farklı olabiliyor) Sonra şarkı quad dac açtım ve sesin biraz daha yükseldiğini fark ettim. Normalde yüksek empedans moduna geçenlerin de söylediğine göre böyle olması lazım galiba. Şimdi de biraz dinleyip ayrıntılara bakacağım ne kadar etkilemiş.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 6 Aralık 2020; 20:44:12 >

Benim geçmese de olur aslında yine de merak etmiyor değilim:) 40-50 civarı ses bana fazla bile geliyor. 75 e kadar hiç yükseltemedim, kulaklarım biraz hassas sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Hocam böyle bir şeyin mümkün olduğu hiç aklıma gelmiyordu ama denedim ve oldupunu gördüm. Kulaklığımın direnci çok küçük 10 ohm bile değil galiba. Geçtiğini de şöyle anladım, normalde quad dac seçeneğimi açtığımda şarkının bariz bir şekilde sesi daha az çıkmaya başlıyor. Detay konusunda da pek fark olmuyor. Siz dedikten sonra deneyeyim dedim 2 veya 3 denemeden sonra küçük bir çıt sesi geldi sağ taraftan(demek ki çıtırtı ses yüksekliği herkeste farklı olabiliyor) Sonra şarkı quad dac açtım ve sesin biraz daha yükseldiğini fark ettim. Normalde yüksek empedans moduna geçenlerin de söylediğine göre böyle olması lazım galiba. Şimdi de biraz dinleyip ayrıntılara bakacağım ne kadar etkilemiş.

Teşekkürler

👍

• Bu arada kablosu kulaklıktan ayrılabilen kulaklıklarda önce boş kabloyu takıp sonra baş kısmı takınca da bu moda geçiyormuş onu da yeni öğrendim.

• Vay be gerçekten güzel ince bir özellik 🙂
  • Arkadaşlar telefonuma sms gelmiyor ve gitmiyor. Hattım Vodafone, hattımı başka telefona takınca sms sorunu olmuyor. Ama hattımı v30+ telefonuma geri takınca bu sorun devam ediyor, ne yapmam gerekiyor
  • apo424 A kullanıcısına yanıt

Hocam daha evvelsi gün bu problemi yaşadım bende turkcellim. Turkcelle görüştüm kod verdiler ayarları sıfırladık, onlar ordan birkaç değişiklik yaptı falan fayda etmedi. Başka telefona takınca çalışıyodu bende de. Sms uygulamasının verilerini falan sildim o da fayda etmedi. Telefonu fabrika ayarlarına çevirince ancak düzeldi.

Bu arada sorun devam ederken biri bana mesaj gönderdiğinde iletildi görünüyordu ama sms bana gelmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 7 Aralık 2020; 14:43:18 >
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.