Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
10.898
Cevap
117
Favori
715.634
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Giriş
    1991 Mesaj
    |
    |
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Yarbay
    15527 Mesaj

Ben extra program kullanıyordum bir ara ama telefonun kendi kayıt programının olduğunu bilmiyordum. Nasıl aktif ediyoruz acaba?
    |
    |
    uthec_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyaz ekranda çok bariz belli oluyor
    v30+ da ghost screen yaşayan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ya çok ilginç bende 1 yıldan biraz fazla oldu alalı 1 hafta önce bendede başladı ekrandaki sorun.Özellikle kısık ışıkta daha çok belli oluyor.Beyaz ekranda.Daha önce böyle birşey yoktu.Oled ekranlarda özellikle beyaz renkte bir süre sonra sorunlar oluştuğu malum.Sanırım sorun bu.Bu telefon aynı işlemciyi kullanan telefonların en yavaşı, bunu bu forumdaki herkes biliyor. Ama telefonun şık olması,ekranın çentiksiz olması ve ana özelliklerin sorunsuz çalışması (hoparlör sesi,şebeke vs.) bizim için yeterli oluyordu bugüne kadar. Ama bu ekran sorunu can sıkıcı. Ben tüketici hakem heyetine vermiştim zaten yaklaşık üç ay önce. Telefonun fiyatı artınca bi düşündüm acaba vazgeçip telefonu kullanmaya devam edeyimmi diye. Bu sorundan sonra eminim paramı alacağım bu telefonu iade edeceğim. Yabancı forumlardada birçok kişi aynı sorunu yaşamaya başlamış. Garantisi olan arkadaşlar dikkat etsinler ve haklarını arasınlar.

|
    |
    mert25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2204 Mesaj

bu sorundan dolayı değişim ya da para iadesi yaparlar mı?
    şimdilik bazen çıkıyor, bazen kayboluyor
    biraz daha artınca garantiye göndermeyi düşünüyorum
    |
    |
    birseysoracagım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: auradia

Merhaba 500 liraya kadar kulaklık arıyorum.

Birinci önceliğim müzik ve istediğim şey müzikteki her ayrıntıyı duyabilmek. Ekstra bas gibi şeyler pek umrumda değil, sadece müziği olabildiğince net ve olduğu gibi duymak istiyorum, efektli falan değil.

Telefonun ses potansiyelini gösterecek (HiFi vb.) Bir kulaklık arıyorum. Kablolu, kablosuz fark etmez.

Yardımcı olabilir misiniz?

Daha çok Rock, metal dinliyorum
    Soundmagic e80 veya e80c. 2 yıldır kullanıyorum. Burada bazı doktorlar bu kulaklığı hiç kullanmadan yorum yapıyor. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Bozulsa yine gider aynısını alırım

|
    |

hocam birebir aynı sorunu yaşıyorum.bazen çıkıyor bazen gidiyor.Benim daha önceki tecrübelerime göre belli bir zaman sonra tamamen gidecek. Garanti devam ediyorsa gönderin ve para iadesi talep edin.Ben pil ve bluetooth sorunu için gönderdim. Değişim veya para iadesi istemiştim. 20 iş günü içinde telefonu ne tamir etrlie nede para iadesi yaptılar.Bende tüketici hakem heyetine başvurdum.Onun sonucunu bekliyorum.Eğer olumsuz bir durum olursa tekrar servise gönderip para iadesi isteyeceğim.Ama şunu söyleyebilirim aynı sorundan daha çok göreceğiz gibi geliyor.

|
    |
    mert25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 29 Haziran 2020; 20:16:6 >

bahsettiğim lg v30+ satılmış. salak gibi foto almamışım, burada sormamişım.
    ama şöyle anlatayım:
    soldaki benim note fe, sağdaki mi 9t. benim tel temel ekran modu ayarında, mi 9t soğuk ayarda. benim teli iyice sıcak ayarına aldığını varsay sapsarı olacak. gördüğüm v30 o kadar sarı idi.

tam tersi ekran modları:

ikisi de soğuk:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N4F -- 29 Haziran 2020; 21:26:23 >
    |
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15527 Mesaj
    Arkadaşlar gcam 6.2 versiyonu kulllanan var mı? Yabancı sitelerde herkes sorunsuz kullandığını yazmış fakat ben kurmaya çalıştığımda kurulum sona gelince sonlandırılıyor. 5.1 versiyonunda sorun çıkmıyor ama.
    |
    |

ikinci bir telefon bulduğumda çekip atayım hemen.

|
    |

Ekranın alt tarafında siyah tonlarında bir şey olduğunda ( siyah klavye gibi) ekranın üst tarafı o siyahlıkların doğrultusunda gölgeleniyor. Düşük parlaklıkta ortaya çıkıyor bu. 2 yılı doldurmasına az kaldı telefonun. Bu sorundan garantiye verip işlem gören var mı acaba?@mert25@mert25
    Sizin bahsettiğiniz sorun tam olarak bu mu?

|
    |
    Bahsedilenler: mert25 , birseysoracagım

İnsanlar yavaş yavaş farketmeye başlamış

|
    |

sizinkine benzer bir durum var benim cihazda da
    bazen kayboluyor, bazen çıkıyor
    bir müddet daha böyle kullanayım, artarsa garantiye göndereceğim
    yaklaşık 1 yıl daha var garantisine
    |
    |
    Elitforce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.