Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlarda oyun ayarları menüsü var ordan yapılıyorsa eğer grafik ayarlarını değiştirin ya da tasarruf modu varsa kapatmayı deneyin.
  • Hepsini denedim son bişey denicem android pie yeniden kurcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androsorun -- 27 Mayıs 2020; 19:45:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    Oreo'dan Pie'a geçen herkese ilk tavsiyem MÜMKÜNSE telefona hard reset atmaları, sonra da pil ayarlarındaki Uyarlamalı Pil seçeneğini devre dışı bırakmaları hocam. Uyarlamalı Pil bazen arayüzde gezerken bile telefonun kasılmasına sebep oluyor, en azından benim deneyimim bu yönde oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil performansı beni etkiledi doğrusu. Daha önce Redmi note 8 kullanıyordum ondan daha iyi diyebilirim.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar öncelikle şunu soluyım bu telefonu oyun için alan varsa alsın her şeyi denedim ama işlemcinin tam performans almasını sağlayamadım.ve youtube da detayi inceleme yaptım anladım ki sorun benim teldeymiş.Artık pubg oynamıyom burama kadar tak etti oncedende gm5plus vardı .Olmuyosa yapacak bişey yok belki sonraya(en az 2 sene sonra)iyi bi tel alırım .yani telefon her yönüyle efsane millet video kayıt alırken bile pubg kasmıyor benim tel sıkıntılı yani bahtsızım bu tel konularında kesinlikle alınabilir bir tel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • optocell O kullanıcısına yanıt
    Kardeş güç tasarrufumu açık yada ekran 2k mı yoksa düşürdün mü.benm max pil çok kullanırsam 7 saat ekran süresi alıyorun ama kullanmadığımda daha çok gidiyor pil garip şeklde.senin suan baya iyi gibi görünüyor hersey full ayarlardamı senin...

• quote:

Orijinalden alıntı: droguzhan

Kardeş güç tasarrufumu açık yada ekran 2k mı yoksa düşürdün mü.benm max pil çok kullanırsam 7 saat ekran süresi alıyorun ama kullanmadığımda daha çok gidiyor pil garip şeklde.senin suan baya iyi gibi görünüyor hersey full ayarlardamı senin...
    Ekran çözünürlüğü en yüksek ayarda. Gece yatarken tasarruf moduna alıyorum. Always on display kapalı. Şuanda telefonu şarj edeli yaklaşık 41 saat oldu 6 saat ekran süresi aldım şarj yüzde 17 de. Bende yaklaşık 7 saat ekran süresi alacağım gibi..

• 00:00-05:00 arası gri tonlama ayarı aktif.

• optocell O kullanıcısına yanıt
    tamam ozaman benimde aynı şeklde gdiyor demekkki şarj...ben herseyi açık bırakıyorum bu sebebten gece yatınca şarj hızlı bitiyor. AOD kapatmak işe yarıyor baya bide tasarruf moduda gayet başarılı...tşk ettim cvp için ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: droguzhan

tamam ozaman benimde aynı şeklde gdiyor demekkki şarj...ben herseyi açık bırakıyorum bu sebebten gece yatınca şarj hızlı bitiyor. AOD kapatmak işe yarıyor baya bide tasarruf moduda gayet başarılı...tşk ettim cvp için ...
    Cihaz tasarruf modu açık olmazsa beklemede çok tüketiyor ama dediğin gibi tasarruf modu çok başarılı. Redmi Note 8 tasarruf modu açık olmasa bile bekleme halinde çok az tüketiyordu ama günün sonunda 4A/h batarya olmasına rağmen bu cihazla benzer ekran süreleri veriyordu. Cihazı alırken pil konusunda tereddütlerim vardı ama incelemelerinde olduğu gibi pil kullanımı gayet başarılı.
  • Arkadaşlar bu telefona Android 10 gelecek mi.

• blkgl B kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek diye biliyorum.

• Arkadaşlar v30 plus cihazımı sattıktan sonra VRS Design LG V30 High Pro Shield Kılıf boşta kaldı. İlgilenenler ilanıma bakabilirler.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-vrs-design-lg-v30-high-pro-shield-kilif--143763365#143763365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 30 Mayıs 2020; 17:48:55 >
  • Herkese iyi forumlar bu cihazın hard reset moduna nadıl giriliyor ses kısma ve açna butonu kombinasyonu işe yaramadı ses açma butonu ilede olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün sıfırının piyasası ne, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 29 Haziran 2020; 15:0:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nco

Ürünün sıfırının piyasası ne, bilen var mı?
    https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-v30-plus-128-gb-fiyati,99043881.html adresinde sayfanın altında görebileceğiniz üzere bu ürün 2,300 TL bandında satılıyordu sonra saçmasapan bir şekilde fiyatı arttı. Bu artış sadece bu telefona gelmedi, mesela Redmi Note 8 32 GB telefon 1,5 ay önce 1,500 liraydı, şu anda 2,300 TL oldu.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Oradaki fiyatlara alan yoktur heralde. Gerçi Türktelekomun sitesinde de benzer fiyat var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vpx1

Herkese iyi forumlar bu cihazın hard reset moduna nadıl giriliyor ses kısma ve açna butonu kombinasyonu işe yaramadı ses açma butonu ilede olmuyor.
    tamamen kapalıyken power+ses kısma basılı halde bekliyoruz lg logosu görününce aynı anda elimizi tuşlardan kaldırıp yine ikisine basılı tutarak bekliyoruz.

• Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.