Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    Kardeş benmde ilk aldığım telde senin sıkıntını yaşamıştım değişim yapıldı suan peder kullanıyor sıkıntı yok gibi bende 2 ay önce bir tane daha aldım kendime 1 ay kalmadı ölü piksel ortaya çıktı THH ye verdim değişim yapılmadı diye ve 2 gündür ise tel şarj yavaş dolmaya başladı bide nedense adana olduğum için mi çok sıcak buralar telefonda baya ısınıyor pederdeki telde sıkıntı yok nese bugunde şarj 100 olmadı 99 da kaldı kabloyu çektim taktım 100 oldu yani eski sorun ortaya çıkıyor yine 3 5 gün daha bakacam eğer takılı kalırsa artık göndercem bıktım bende...yani şunu bil senden daha şansız olanlarıda var :)))

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Bayarya Pie ile gelen yazılımla batarya şarjı 99 a geldiğinde şarjı yavaşlatıyor, orada 5 dakika yazıyor ama %100 olması 15-20 dakika sürüyor. Ben 100 olmadan çekmek için uğraşıyorum ki özellikle ki pil döngü sayısı artmasın diye, yakalarsam 97 98 99 herneyse çekiyorum şarjdan. Ama çoğu zaman yakalayamıyorum %100 olmuş oluyor.
    Sevinsemmi uzulsemmi bilemedim umarım devam etmez

• Makify kullanıcısına yanıt
    Hocam yok sormadım cuma günü kargoya verildi mesajı geldi ben sevinçle bekliyorum ctesi gelir diye nerede hala gelmedi kargo sağolsun binujut bugün neşeden sormadım valla

• Bu telefonun şarjı 98 de 99 da takılıyor servislikmi acaba anakarttanmı kaynaklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vpx1 V kullanıcısına yanıt
    Benim ilk lg v30 da 99 da takılıp kalıyordu bende servise verdim anakart dan dolayı denildi ve doa kapsamında değişim yapıldı... Eğer garantin devam ediyosa gönder...

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Haklısın pie sonrası böyle oldu çoğu kişide ama sıkıntı 99 da takılıp 6 saatte beklesen 100 olmuyor..20 dk flan değil yani..açıkcası pie güncellemesi bu telefonu mahvetti bence..

• dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    Kardeş yapcak bişe yok şans kısmet işte...3 gündür telefon yüzde 20 iken şarj ettiğimde 80 olması 60 70 dk arası olmaya başladı..önceden 50 55 dkda oluyordu...ancak 99 da takılması yok 1 kere oldu çekip takınca 100 gösterdi..suanda 100 oluyor bakalım ne olcak ilerleyen zamanlarda...

• Arkadaşlar benim telefon kendi kendine Google hesabı, Instagram, Whatsapp gibi uygulamalar karanlık moda geçti. Bunu nasıl düzeltebilirim fikri olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 21 Mayıs 2020; 15:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Arkadaşlar benim telefon kendi kendine Google hesabı, Instagram, Whatsapp gibi uygulamalar karanlık moda geçti. Bunu nasıl düzeltebilirim fikri olan?
    Uygulamaların ayarlarından tek tek kapatabilirsin. Sanırım Android'de her uygulamanın karanlık mod ayarına kendine münhasır, iOS'da sistem üzerinden açıp kapatabiliyoruz bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Uygulamaların ayarlarından tek tek kapatabilirsin. Sanırım Android'de her uygulamanın karanlık mod ayarına kendine münhasır, iOS'da sistem üzerinden açıp kapatabiliyoruz bunu.

Alıntıları Göster
    Uygulama ayarlarında yok maalesef. Güncelleme ile mi böyle oldu anlamadım. Daha önce karşılaşan olmadı mı bu durumla? Instagram Whatsapp vb. uygulamalar karanlık moda geçti.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Güç tasarruflarını kapatın ya da geliştirici seçeneklerinde gece modu aktifleşmiş olabilir

Umarım sorun olmaz da az önce geldi telefon batarya da değişmiş sağolsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Güç tasarruflarını kapatın ya da geliştirici seçeneklerinde gece modu aktifleşmiş olabilir
    Allah razı olsun kardeş geliştirici seçeneklerinde gece modu nasıl olduysa her zaman açık seçeneğine geçmiş. Kapattım düzeldi.
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hayırlı günler

• slm arkadaşlar uzun süreli kullanıcılar tavsiye edermi bu telefonu 1500 civarına alınır mı 128 gb modeli çok sorunlu bir model mi yardımcı olursanız sevinirim
    Garanti devam ediyor ama istanbul içi telefona hangi servisler bakıyor onu bulmak lazım hepsi bakmıyormuş sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    Temiz garantili ise alınır

• Vpx1 V kullanıcısına yanıt
    Maltepe'de Şengüller, Ataşehir'de Ouno, Dudullu'da MTV Elektronik bakıyor sanırım Ben Şengüller'i tavsiye ederim. Ouno'nun nasıl bir tamirat yapacağı belli olmuyor, bazen çok güzel iş çıkarıp bazen telefonu katledebiliyorlar MTV Elektronik çalışanları biraz soğuk nevale gibi, telefondaki tavırları pek hoşuma gitmedi. Şengüller'se yıllardır LG servisi olarak hizmet veriyor ve sadece LG'nin telefonlarına bakıyor sanırım. Yani iş yükleri -muhtemelen- Ouno'ya göre daha az, LG marka telefonlar konusundaki tecrübeleriyse daha fazla (zaten Ouno, LG servisi olalı daha 6 ay bile olmadı diye hatırlıyorum). Cihaz değişimi talebi hariç kendileriyle servislik bir işim olmadı şimdiye kadar ama benim ve forumdaki birkaç arkadaşımızın tavsiyesiyle tamir/değişim için cihazını Şengüller'e verenler oldu, hepsi de memnun kaldı diye hatırlıyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 22 Mayıs 2020; 17:4:38 >

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.