Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar wifi hotspot'u intermet paylalımı açılmıyor benim cihazdamı sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz tr cihazı olup satmayı düşünen varsa özel mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vpx1

Herkese iyi akşamlar wifi hotspot'u intermet paylalımı açılmıyor benim cihazdamı sorun
    Ne tür bir sorun veriyor? Ben arada wifi hotspot'u kullanıyorum nedense macbook'um direkt modeme bağlanınca hız dalgalanması yaşıyor, ben de telefondan wifi hotspot açıp macbook'u telefona bağlıyorum.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Hiç bir hata vermiyot açma butonu soluk boton tıklanmıyor açmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vpx1 -- 15 Mayıs 2020; 23:19:3 >
  • Vpx1 V kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufu veya özellikle veri tasarrufu falan açıksa kapatmayı deneyin

• Makify kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim sorun veri tasaruf modunun açık olmasındanmış.

• Arkadaşlar öncelikle herkeee iyi forumlar. 2-3 aydır konuyu takip edemedim telefondan memnunum 1.5 seneyi geçti hala sorunsuz kullanıyorum. Android 10dan bir haber var mı gelecek gelmeyecek bayağı konuşuluyordu. En son güncelleme hangisi bana v30c sürümünden sonra başka güncelleme gelmedi. Son olarak da Gcam 6.2den sonra daha iyisi geldi mi yenisi varsa güncellemeye gerek var mı? Bu arada almayı düşünüp kararsız kalan varsa durmasın iyi fiyata bulursanız kaçırmayın hala taş gibi telefondur v30.

• smalhero kullanıcısına yanıt
    Android 10 gelmeyecek Türkiye içinde en son sürüm v30c. Google camera için 6.2 kullanmadım ama 7.2 ve 7.3 te arka kamera ile urnyx v2.3 ten daha iyi resim çekenine denk gelmedim. Urnyxin 7.3 versiyonları daha kötü çekiyor 7.2den. Zaten dikkatli olun gcamde bir developer versiyonunda virüs çıktı. Ultracam, urnyx, arnova versiyonları güvenli kendim tarattım.
  • beyler bu telefonda fotograf çekerken çıkan sesi kapatmanın yolu yok mu?
    Gene anakart değişti kargoda pazartesi gelir inşallah

• dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    Allah Allah sordunuz mu peki nedir neyden kaynaklanıyormuş ?

• Artık LG telefonların amiral gemileri ülkeye gelmiyor malum.Yalnız bu LG'ye mahsus bir durum değil.Telefon piyasası çok hızlı evrim geçiriyor.Bir zamanlar Ericsson, Nokia, Siemens, Panasonic, Alcatel, Blackberry modası vardı.Sonra bunlar sahneden çekildi Sony, HTC, LG, Samsung, Asus, Motorola, Lenovo bayrağı devraldı.Şimdilerde ise eskilerden sadece Samsung yine olmakla birlikte Xiaomi, Huawei, Oppo, Realme, Meizu, Oneplus moda.Apple ayrı kategori elbette.Çağa ayak uyduranlar yaşıyor, uyduramayanların nesli tükeniyor.Doğal seleksiyon kanunu işliyor...
    Sağol hocam. Keşke android 10 da gelseydi. V30s e getirip plusa getirmemek de pek anlamlı gelmedi ama yapacak birşey yok.

Bunu yeni duydum . arasındaki fark sadece ram galiba. Biri 6gb miş..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    V30S de dahil olmak üzere hiçbir V30 modeline (H930, H930G, H932, US998 vs) Android 10 verilmedi, resmi olarak da hiçbir zaman verilmeyecek hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 18 Mayıs 2020; 12:21:10 >
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam internette gördüğüm kadarıyla v30s dışındakiler uygun değil yazıyordu. Zamanında muhabbeti de geçmişti benim de aklımda öyle kalmış. Kaynak varsa gönderebilir misin? Ben de okumak isterim neden and10 vermeyeceklerini.

V30, V30+ ve V30S aynı telefon hocam. Bölgeye göre desteklenen bantlar ve operatörler değişiklik gösterebiliyor ancak bunu bir kenara koyarsak 3 modelin -ve bu modellerin bütün alt modellerinin- RAM ve depolama alanı boyutu hariç birbirinden farkı yok Amerika gibi bazı operatörlerin kendilerinden alınan telefonlara verilen güncellemeleri bizzat kontrol ettiği -ve bazen engellediği/onaylamadığı- yerler hariç bu modellerden birine güncelleme gelirken diğerine gelmemesi için hiçbir sebep yok. Daha önce "V30'a Android 10 güncellemesi gelebilir" gibi haberler çıktı bir ara; ama daha sonra LG'nin güncelleme takvimi açıklanınca aslı astarı olmadığı ortaya çıktı maalesef. Şu an kaynağı hatırlamıyorum ama bizzat baktığıma eminim, zaten bu konu XDA'da filan da tartışıldı. Yani resmi olarak Android 10'u alamayacağız. LG güncellemeler konusunda yavaş/zayıf bir üretici maalesef. Örneğin bu telefon Android Enterprise Recommended programı kapsamında olduğu halde en son güvenlik güncellemesi Aralık 2019'da verildi, halbuki şimdiye kadar en azından Şubat 2020 güvenlik güncellemesinin verilmesi lazımdı Aslında Android 10'da sistem çapında karanlık modu desteği hariç önemli bir değişiklik olmadığı için çok da umrumda değil. Bu saatten sonra LG'nin Pie'daki ufak tefek performans problemlerini çözüp telefona 3 yıl güvenlik güncellemesi vermesinden başka bir beklentim yok benim açıkçası ama şu an onun bile gerçekleşeceğinden şüpheliyim

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Dostum gsmarenada v30s için 6 gb ram yazıyor. 6 gblik versiyonuda varmıydı v30un. Bende gsm den özelliklere bakarken farketttim. Ve çkış yılı2018 belirtilniş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Var ama maalesef ülkemize resmi olarak hiç getirilmedi hocam Birileri yurtdışından kaçak veya pasaport kayıtlı olarak getirdiyse onu bilemeyiz tabii

• arkadaşlar resim üzerine resim binmesi neden olur ki? şu an galerideki bir resim böyle.
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.