Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalado

Paket ayırıştırmasında bir sorun oluştu diyor

Alıntıları Göster
    Hmm demekki oreoya yüklenmiyor ve buda demek oluyor ki oreoya dönmüyorum :) teşekkür ederim dostum yardım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Guncelleme derdiniz yoksa 2500 tl bandinda alinabilecek tek telefon bu.. Hb de herkes bitti bitiyor saticisindan almisti ve sorun yasamamisti.. Cihaz fiyatini fazlasiyla hak ediyo.. Guncelleme alsin kalite sorun degil temiz kullanirim dusurmem su degmez vs diyorsaniz da baska markalarin orta segmentlerine bakabilirsiniz
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flaşım çalışmıyor sanıyordum fakat bendeki kamera uygulaması flaşı çalıştıramıyormuş bunu gördüm. Çünkü üstteki bildirim çubuğunu çift kaydırınca çıkan menüdeki "flaş ışığı" simgesi ile flaşımın çalıştığını farkettim. Sorun bendeki LG'nin kamera uygulaması büyük ihtimalle. Bir ara google kamera uygulaması yüklemiştim sonra kaldırmıştım, acaba sistem ayarlarını mı değiştirdi.

Sorunum nasıl çözülür fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Mart 2020; 13:8:20 >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    HDR kapalı ya da otomatik olarak ayarlamayı dene. HDR açık ise flaş butonu pasif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgs38 -- 3 Mart 2020; 15:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgs38

HDR kapalı ya da otomatik olarak ayarlamayı dene. HDR açık ise flaş butonu pasif oluyor.
    HDR "on" durumdaymış dediğin gibi, ana ekran başlatıcımın kamera erişimini de kapatmışım, flaş vidget'ım da bu yüzden cevap vermiyormuş. Tüm bunları zaman aralıkları ile yapmışım heralde, flaş cevap vermeyince bozuldu diyordum kendi kendime. İlgin için teşekkür ederim.

Android 8 oreo(21H-global) kullanıyorum ve kamera uygulamasını aşağıdaki linkteki sürüme güncellemiş oldum bu arada ama uygulama ingilizce oldu bilginize . İlgilenen için link vereyim.

https://www.apkmirror.com/apk/lgelectronics/lg-camera/lg-camera-7-0-191-release/lg-camera-7-0-191-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Mart 2020; 22:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gltsry2000

Aynı durum bende de var ve bu ayrı kesinlikle bulamıyorum kafayı yedirdi, lütfen bilen biri yardım etsin nerede bu göz takibi veya smart stay ayarı, ekranda göz işareti çıkmıyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar bu ayarı hiç kimse kullanmıyor mu?Ya da yok mu bu özellik?

• Bir de telefonu kapattığım halde kendi kendine açılıyor neden olur bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dahlia

Merhaba arkadaşlar bu ayarı hiç kimse kullanmıyor mu?Ya da yok mu bu özellik?

Alıntıları Göster
    Yok.

• LG V30 + TELEFONUMUN EKRANI KIRILDI ORJİNAL EKRAN NEREDEN BULABİLRİM ACABA ?

YADA ÇIKMA EKRAN ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 4 Mart 2020; 13:18:36 >
  • dahlia kullanıcısına yanıt
    Ekranın açık kalması için göz takibi ayarı yok sanırım, niye bulamıyoruz komik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kolay gelsin..whatsapp karanlık mod güncellemesi gelmiş ancak ben play store bakıyorum 18 şubat son güncelleme sizde güncelleme geldi mi...

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Beta yüklemen gerek o da play storeda yok beta kullanıcı sınırı tamamlanmış. apk olarak google dan aratırsan whatsap beta diye yükleyebilirsin. Kullanıyorum karanlık mod güzel hele oled ekranda.

Bende size göz takip ayarını sorayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    Göz takip ayarı yok lg v30 da malesef...

• göz takibi yok. keep screen diye bir uygulama var göz takibi gibi değil ama işinizi görebilir.
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    Bugun geldi yeni whatssapp koyu tema özelliği güncellemeyle...

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Bu haberden sonra telefona Whatsapp yükleyesim geldi
  • dahlia kullanıcısına yanıt
    Kapatıp prize taktığında açılıyorsa ayarlardan kapatabilirsin

• whatsapp sitesinde son sürüm mevcut

www.whatsapp.com/android/?lang=tr

ayarlar > sohbetler > tema koyu seçerek deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sup3rNatural -- 5 Mart 2020; 0:17:47 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Aslında telegram daha iyi bence...:))

• Klavye. Rengi değiştirebiliyormuyuz ?yoksa sadece beyazmı var..

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.