Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle cevap için teşekkür ederim.Bu dediğinizi ben de biliyorum.Ama bu uygulamayı indirip ses kalitesini seçince eko vb ayarlar deaktif oluyor.Ayrıca ben sırf bu telefon için USB Audio Player PRO adlı uygulamayı satın aldım ve çok memnun kaldım.Yani ben wi 1000x kulaklığımı usb audio plyer programı ile maximum kalitede dinlemek istiyorum.Geliştirici seçeneklerinden bütün ayarları (bluetooth ile ilgili) en üst seviyeye getirdiğimde bariz bir kalite artışı oluyor.Fakat daha önce de belirttiğim gibi,seçeneklerden çıkıp tekrar girdiğimde yine bütün ayarların sistem varsayılanına döndüğünü görüyorum.Bu ayarları ve tercihleri yaptıktan sonra neden kaydolmuyor bunu bir türlü çözemedim.Herseferinde bu ayarı tekrar tekrar yapmak işkence.Bunun da bir yolu mutlaka vardır ama ben çözemedim.Bilen varsa ve yardımcı olursa minnettar olurum.
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Anladım sorununuzu ama yardımcı olan çıkar inş. Buna benzer bir örneği diğer telefonumda yaşıyorum reno 2z. Geliştirici seçeneklerine girip animasyonları 0,5 x yapıyorum. Çıkıp tekrar girdiğimde 1.0 x oluyor. Gıcık bir durum. V30'da da bluetooth ayarları gidiyor demek. İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Ekrana baktıkça açık kalmasını sağlayan göz takibi yokmu ? ayarlar da bulamadım.
  • Arkadaslar lg v30 var bende de sizce netten lg g7 3400 civarında lg v30 ise 2400 1000 tl fark gereksiz değilmi?yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: droguzhan

Arkadaslar lg v30 var bende de sizce netten lg g7 3400 civarında lg v30 ise 2400 1000 tl fark gereksiz değilmi?yorumlarınızı bekliyorum
    G7 bir tık daha iyidir ama 1000 lira fazla vermeye gerek yok bence o kadar farka değecek birşey yok.

• Lg v30 larda renklerde üretiminde sıkıntı olanlar varmıydı...yani gümüş renginde sıkıntılar yaşayanlar var gibiydi hatrladığım...

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    İki yıldır 804 kpzk gümüş kullanıyorum hiç bir yerinde ışık sızması,ekranda siyah dengesizliği yok 0 hata maaşallah ı var şarj hala 7-8 saat ekran alıyorum
    andr 8 le mutlu mesud yaşıyoruz

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Aynı seri gümüş bende de var, birbuçuk yıldır maşallahı var, sorunsuz
  • Tşk ederim arkadaşlar p.tesi gümüş rengini alcam artık evde 2 tane lg v30 plus olcak bakalım :))

• Merhaba arkadaşlar daha önce lg g2 telefonumda ekrana baktığım sürece ekran kapanmazdı bu özellik v30 da var mı?Nasıl açılıyor?

• Merhaba,

Bir hafta önce aldığım LG V30 Plus telefonun ekranının bir yerinde ölü piksel var. Telefonu servise gönderip yeni cihaz ile değişim talep etmeyi düşünüyorum fakat telefonun ekranını değiştirip göndermelerinden endişeleniyorum. Sizce ne yapmalıyım? Öneri ve tecrübelerinize ihtiyacım var arkadaşlar.. Şimdiden teşekkürler..

• Aykırı22 A kullanıcısına yanıt
    Kardeş ilk 6 ay içinde fabrikasyon hata olursa direk değişim yapılıyor...ama kesinlikle ürünü verince ben ürün tamiri değil ürün değişimi istiyorum çünkü 6 ay olmadı dersin...doa kapsamına giriyor değişim yapılır..bende şarj 99 da takılıp 100 olmuyordu değişim yapıldı bendede...

• Aykırı22 A kullanıcısına yanıt
    Ekranda daha önce bahsettiğim homojen olmayan renkler sorunuyla izmirde servise verdim. İlk 6 ay değişim isteyin direkt değişim yapıyorlar. Ben değişim istedim benim cihazımda 1 aylıktı değişime girdi şu an yeni cihaz bekliyorum. İnşallah aynı sorunla karşılaşmam. Bu arada izmir servisinde çalışanlar çok ilgili ve hızlılar. İstanbulda da şengüller baya hızlı. Siz yeni cihaz istediğinizi mutlaka belirtin değiştirirler. Servise verdikten sonra hangi servise verdiğinizi ve gelişmeleri yazarsanız bizde bilgileniriz.

• Telefonun şarjı dolduktan sonra, adaptöründen saçma sapan sesler geliyor. Cırcır böceği sesi gibi. Geceleri iyice rahatsız etmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykırı22

Merhaba,

Bir hafta önce aldığım LG V30 Plus telefonun ekranının bir yerinde ölü piksel var. Telefonu servise gönderip yeni cihaz ile değişim talep etmeyi düşünüyorum fakat telefonun ekranını değiştirip göndermelerinden endişeleniyorum. Sizce ne yapmalıyım? Öneri ve tecrübelerinize ihtiyacım var arkadaşlar.. Şimdiden teşekkürler..
    Evet arkadaşlar, cihazı dün kargo ile İstanbul'daki Şengüller LG yetkili servisine gönderdim, bugün servisten değişim için yeni cihaz beklendiğini bildiren bir mesaj aldım. Hayırlısı inşallah..

• Merhaba Aralık 2019 sonunda Hepsiburada dan almış olduğum lg v30+ telefonumu S9+ a geri dönmek için satıyorum. ilgilenen arkadaş olursa bana ulaşabilir. nokta hatası yoktur. kutu fatura aparatlar herşeyi ile sıfır gibidir.
  • Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Denedim söylediğinizi ancak genişletilmiş yazan kısım pasif gözüküyor. Yanındaki gif ve qlens açıkken o neden deaktif modda acaba? nasıl değiştirebilir onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: croco_16

merhaba,

Denedim söylediğinizi ancak genişletilmiş yazan kısım pasif gözüküyor. Yanındaki gif ve qlens açıkken o neden deaktif modda acaba? nasıl değiştirebilir onu?
    aynen bende de öyle and 9'da. uzatılmış ss alamıyorum ben de bayağı bir süredir.
    varsayılan uygulamayı değiştirmeyi felan denedim, siz denemeyin. ben artık o ekranı bile göremiyorum, galeri ile ilişkileniyor artık.
  • Selamın aleyküm, şuan Huawei p10 kullanıyorum ama kamera hoparlör filan bozuldu yeni cihaz arayışındayım 2500 tlden fazla vermek istemiyorum. Aklımda v30 plus ve meizu16th var meizu servis ve arayüz buglarından biraz korkutuyor benim için önemli olan arka kamera ve pubg de akıcı bir deneyim sizce v30 plusın arka kamera iyi sonuçlar verir mi 2020de alınır mı? Teşekkürler 🌼
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• ugruzmcu U kullanıcısına yanıt
    P10 u epey bi süre kullandım V30 arka kamerası p10 dan sonra çoook iyi gelecek pubg oynamadım ancak akıcı olacağına eminim

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.