Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim telefonda navigasyonda kopmalar yaşıyordum. Sonra eşimin samsung m20 telefonla deneme yaptım bariz uyduları bulmuyor. İstanbul avrupa yakasında garantiye vereceğim sevis var mı. Google lg telefonlarda bu sorunun yaşandığını öğrendim. Lg üretimi asus telefonumdada aynı sorun vardı. Benşm için gps çok önemli. Hatta bu sorun nedeniyle kaza yapmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • V30+ telefonumda uzun zamandır gcam kullanıyordum fakat bir şey farkettim. Flash açık olmadan fotoğraf çekebiliyor ama flashı açınca fotoğraf çekiyor sesi çıkıyor ama fotoğraf galeriye gelmiyor(muhtemelen çekmiyor). Çözümünü bilen var mı? Gcam 6.2 sürümünü kullanıyorum.
  • bende mail whatsap vb. açıkken ekranı direk kapatırsam 15 dk. sonra ekranı açınca direk en son bıraktığım uygulama geliyor normal olarak. Anca home tuşuna basinca tepki vermiyor 5 6 saniye sonra ana ekrana geçiyor. webde baya bunu yaşayan kişi var sebebi ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hattım türk Telekom. volte açık görüntülü görüşme yapmak isteyip birini aradığım zaman karşı taraf açınca sesli konuşmaya dönüyor görüntülü konuşamıyorum. karşıda da bu özellik aktif. bu neden olur ve nasıl düzelir bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

arkadaşlar hattım türk Telekom. volte açık görüntülü görüşme yapmak isteyip birini aradığım zaman karşı taraf açınca sesli konuşmaya dönüyor görüntülü konuşamıyorum. karşıda da bu özellik aktif. bu neden olur ve nasıl düzelir bilen var mı?
    Bu özelliğin lisansi sadece samsung da. Diger tüm markalarda 3. Parti yazılım kullanmak zorundasınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

Bu özelliğin lisansi sadece samsung da. Diger tüm markalarda 3. Parti yazılım kullanmak zorundasınız.

Alıntıları Göster
    lisans sadece samsungta ise bizim cihazimizda neden görüntülü arama var? ve karşı taraf açana kadar ön kameram açılıyor onizlemede görebiliyorum.

• Panoramik foto çekiminde telefonu dik tutarsam yatay boyutta hareketli çekim, yatay tutarsam dikey boyutta çekim yapıyor. Sizinde öylemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

lisans sadece samsungta ise bizim cihazimizda neden görüntülü arama var? ve karşı taraf açana kadar ön kameram açılıyor onizlemede görebiliyorum.

Alıntıları Göster
    Evet kamerayi açar ama görüşme yapamazsiniz.

• Pixel experiance rom kuran var mı ? Daha önce mi5imde kullanıyordum. Güzeldi.

• Yaklaşık 6 aydır kullandığım cihazımda alttan çekerek menüye girerken bariz bir takılma yaşıyorum. Aynı şekilde programları açarken de hafif takılıyor. Bazen menüde gezerken bile kasma yaşıyorum. Telefonu kapatıp açınca menüde gezinti düzeliyor ama alttan çekerek menüye girme esnasındaki takılma düzelmiyor. Şimdi aklıma geldi ekran kaydı yapıp deneyeceğim orda da gözükürse buradan paylaşırım.

Ekleme: Buyrun video linki

https://www.youtube.com/watch?v=gOy_1OMy_5Q&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 27 Ocak 2020; 6:53:7 >
  • zaladin kullanıcısına yanıt
    Telefonda yaptığınız özelleştirmelerden kaynaklı diye düşünüyorum. Pie kullanıyorum ve ayarlar dışında kasma olan bir durum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışan kaspersky'dan veya mi fit uygulamasından da olabilir mi?

• zaladin kullanıcısına yanıt
    Bende ikisi de yok.

• Makify kullanıcısına yanıt
    Şu zifiri karanlık denemelerinizi bir de bununla denemek istersiniz belki. Manuel modda graphy'nin size sunduğu hızlı ayarlardan ilki ya da ikincisi. ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Şu denemelerini bide bunla yap bakalım gibi imalar yapmanıza gerek yok. Zaten denedim denemediğim şey hakkında yorum yapmam beni g4ten bilenler bilir. Birşey kanıtlamak istiyosanız kendiniz çekin koyun.

• Makify kullanıcısına yanıt
    Neden herkes artniyetli anlamıyorum. Belki görmediğiniz bir ayardır diye görünce sizi haberdar ediyorum ama karşılaştığım muameleye bak. Ben gecenin karanlığında fotoğraf çekmiyorum, şimdiye kadar ihtiyacım olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaladin

Yaklaşık 6 aydır kullandığım cihazımda alttan çekerek menüye girerken bariz bir takılma yaşıyorum. Aynı şekilde programları açarken de hafif takılıyor. Bazen menüde gezerken bile kasma yaşıyorum. Telefonu kapatıp açınca menüde gezinti düzeliyor ama alttan çekerek menüye girme esnasındaki takılma düzelmiyor. Şimdi aklıma geldi ekran kaydı yapıp deneyeceğim orda da gözükürse buradan paylaşırım.

Ekleme: Buyrun video linki

https://www.youtube.com/watch?v=gOy_1OMy_5Q&feature=youtu.be
    Geliştirici seçenekleri aktif edip içinden animasyonları 3ünüde 0.5x yap yada kapat

Hocam profilime girip bundan önceki tüm mesajlarıma bakabilirsiniz hiç böyle tavır takınmam ama uslübunuz bana çok ters ve imalı geldi. Bir önceki bana yazdığınız mesajın uslübu da aynı şekilde sertti doğal olarak bende bu sefer öyle cevap verdim. Belli ki amacınız bu değildi anlıyorum şu an yanlış anlaşılma oldu sanırım. Teşekkür ederim haberdar ettiğiniz için. Ben g4 kullanırken v30 romu kurup taa o zamanlar bile denemiştim bu özelliği. Bugün tekrar o önayarları deniyim dedim de hava aşırı yağmurlu ve pusluydu beyaz dengesi falan bu hava için hiç uygun değil, ben biraz düşürdüm ama tatmin edici bir fotoğraf yakalayamadım açıkçası yağmur altında pek fazla da uğraşmadım başka zamana kaldı. Google cameranın sevdiğim yanı bu ayarlarla hiç uğraşmıyorum direkt deklanşöre basıp bekliyorum tatmin edici fotoğraflar sunuyor. Ayrıca gün ışığında yaklaştırma yapınca normal kamera uygulamasına göre fark edilir derecede google camera daha net çekiyor. Mesela aynı noktadan ve açıdan 2 resim çektim normal kamera uygulamasında uzaktaki aracın plakası okunmuyorken google camera ile çekilende okunuyor. Böyle uçuk kaçık netlik farkı yok ama farkedilir derecede var yine.

Kaspersky'ı tamamen kaldırınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 28 Ocak 2020; 9:31:36 >
  • Gagavuzz G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kaspersky sebebiyle kasıntı oluyormuş kaldırınca düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.