Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zsn pro Türkiye fiyatı şu an 150 TL. Aliexpreste daha uygun sanırım.
    V30da wifi direct ile nasıl paylaşım yaparım hala bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 5 Ocak 2020; 0:50:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • v30 u kapalı şarja koyunca kendi kendine açılıyor, kablosuz şarjda da aynı. çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaladin

Zsn pro Türkiye fiyatı şu an 150 TL. Aliexpreste daha uygun sanırım.
    V30da wifi direct ile nasıl paylaşım yaparım hala bulamadım
    Modele bakacağım teşekkür ederim

Ikinci cihazı görüyorsa ve paylaşmaya çalıştığınız şey copyright icermiyorsa sorun olmamalı.

LG g5 ten wifi direct yapmaya çalışmıştım ilk Android'de bu özelliği gördüğüm zaman o zamanlarda da çok sağlıklı çalışmadığını söyleyenler çok oldu.

Bir uygulama vasıtası ile wifi direct ile yollamaya çalışın derim.
    Send wifi direct araması ile play storeda çıkan uygulamalardan deneyip sonucu paylaşır mısınız?

• Oppo reno 2z mi yoksa v30+ mi arada kaldim , htc m9 kullaniyorum biladerde mi9t var kulaklik ses bakimindan m9dan kötü , annemde mate 20 lite var daha kötü tidalda en iyi olarak test ettim hepsinde ayni kulakligimi kullandim , ses tamam ama kamerada guzel olsun kafasindayim malum m9da kamera tirt , gecen media markta telefonlara baktim m9un yaninda ekran bakiminda redmi note 8 bile guzel oppo mukemmel geldi , v30da nasi olur dokunmatigi bilmemnesi mqlum internetten alicam gorme denem sansim yok . Ne dersiniz v30 siparis ediyim mi yoksa oppoyami gireyim. Son guncellemeyle kasma donma var mi m9da hic takilma yasamiyorum ama eskidi bide ekranim bozuldu . Eger kasma donma varsa oppoya yonelicem .

• quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

v30 u kapalı şarja koyunca kendi kendine açılıyor, kablosuz şarjda da aynı. çözümü var mı?
    Bu dediginiz, su an kullandigim Lg G4 te de var. Bir sorun degil. Boyle ayarlanmış diyelim. Kapali kalmasini isterseniz eğer, acildiktan sonra tekrar kapatirsaniz, siz açana kadar açılmayacaktır.

Lg v30+ uzun dönem kullanan var mı aramizda? Pil performansi ve ekran süreleri nasıl? Bilgi verebilir mi acaba. G4 ü degistirmenin zamani geldi de. Yazilim stabilite sorunlari yüzünden xiaomi almaktan vazgectim. V30 almaya karar verdim. Uzun dönem kullanan arkadaşlardan genel bir yorum bekliyorum. Ozellikle de pilin durumu ve ekran süreleri konusunda detay verilirse cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genckaptan -- 5 Ocak 2020; 8:25:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

Bu dediginiz, su an kullandigim Lg G4 te de var. Bir sorun degil. Boyle ayarlanmış diyelim. Kapali kalmasini isterseniz eğer, acildiktan sonra tekrar kapatirsaniz, siz açana kadar açılmayacaktır.

Lg v30+ uzun dönem kullanan var mı aramizda? Pil performansi ve ekran süreleri nasıl? Bilgi verebilir mi acaba. G4 ü degistirmenin zamani geldi de. Yazilim stabilite sorunlari yüzünden xiaomi almaktan vazgectim. V30 almaya karar verdim. Uzun dönem kullanan arkadaşlardan genel bir yorum bekliyorum. Ozellikle de pilin durumu ve ekran süreleri konusunda detay verilirse cok sevinirim.

Alıntıları Göster
    1 seneden fazladır kullanıyorum şu an pie yüklü ve batarya olarak memnunum kullanıma göre değişiyor ben genelde 6-8 saat arası ekran süresi alıyorum. Yazılım olarakta bir sorun yaşamadım gayet stabil.

• zaladin kullanıcısına yanıt
    Eğer bilgisayarla paylaşım yapacaksanız LG AirDrive kullanıyorum ve gayet güzel çalışıyor. Alternatif olarak total commander uygulamasına "android wifi transfer" eklentisi kurularak direk dosya atılabiliyor ilk zamanlar kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

1 seneden fazladır kullanıyorum şu an pie yüklü ve batarya olarak memnunum kullanıma göre değişiyor ben genelde 6-8 saat arası ekran süresi alıyorum. Yazılım olarakta bir sorun yaşamadım gayet stabil.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim, telefonda oyun oynamiyorum. Sosyal medyayi da azalttim zaten. Gun içinde cok bakmam. Aksamdan aksama aklıma gelirse o da. Çoğunluk kullanimim internet ve video film-dizi izleme seklinde olacak. Bir de mesai saatlerinde gun icinde kullandigim bir program nedeni ile ekran cogunlukla acik kalacak ama kısık ışık yeterli bunun için. Sanırım benzer süreler alacagim gibi görünüyor. Mevcut Lg G4 te 120 civari uygulama yüklü. Kasılmalar haliyle var. Zaten islemci sabikali 808 :)

• vertas V kullanıcısına yanıt
    Başka bir telefona hızlı bir şekilde video veya fotoğraflar atmak istiyorum. Aslında daha önce çok ihtiyacım olmadı hiç denemedim. Program indirmeden wifi direct ile atamaz mıyım. Paylaşım seçeneklerinde başka telefonlarda wifi direct işareti çıkıyor v30'da çıkmıyor.

• zaladin kullanıcısına yanıt
    Evet o şekilde paylaşmayı bende yapamadım. Aslında ayarlardaki paylaşım panelinde "yakındaki cihazlar" ve "doğrudan paylaşım" seçeneklerini açtıktan sonra samsung telefondan bir video seçip wifi direct ile paylaş dediğimde V30 telefonum görüp bağlanıyor ama dosyayı aktaramıyorum.
    Edit: Sanırım V30 dan gönderirken paylaş dedikten sonra "smartshare beam" seçeneği wifi direct demek oluyor. Ama dediğim gibi sonuç alamadım aktarmada.

Edit 2: Ekranın sol üst köşesinde görüldüğü gibi diğer telefona bağlanınca "wifi direct" simgesi çıkıyor ama dosya aktaramıyorum. Bu arada ayarlardan "gelişmiş wifi" ayarlarında wifi direct arama var onu da denedim. Bu konuyu çözmek farz oldu

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 5 Ocak 2020; 13:22:41 >

Ayarlardan Smartshare beam ile birlikte Medya Sunucusu içerik paylaşımının da açık olması gerekiyor.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam o durumda DLNA kullanmış olmuyor muyuz? Yanlış bilmiyorsam DLNA paylaşımı için iki cihazın aynı ağa bağlı olması gerekiyor. wifi direct ise aynı ağa bağlı olmadan bile transfer sağlıyor. Yani ikisi farklı şeyler değil mi çünkü eski cihazlarda DLNA olmasa bile wifi direct özelliği olabiliyor. Yoksa bu dediğiniz şekilde DLNA kullanmadan sadece dosyaları paylaşıma açmak ise amaç o zaman sorun yok.
  • merak ettim neden internetten almak istemiyorsunuz? fiziki mağazalarda v30 bulmanız çok zor

ben de bittibitiyor satıcısından aldım, hiç sorun yaşamadım jelatinli kapalı kutu olarak geldi. memnunum
  • HarleyDavidson kullanıcısına yanıt
    V30 kamerası mükemmel değil. Gündüzleri iyidir ama gece iç mekanlarda birşey beklemeyin. Onun haricinde dokunmatik ve stabilite sorunu yok. Memnun kalırsınız.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    kz zsx öneririm hocam çok kaliteli kulaklık,fiyatına göre çok üstün iş yapıyor.

daha düşük fiyatlı modellerini önermem pek, çoğunda sibilans sorunu var. tiz seslerde aşırı parlama.

zsn pro veya zs10 pro da tercih edebilirsin zsx yerine. ama benim de şu an favorim zsx :)
    Evet tam da anlattığınız gibi. Wifi direct bağlanıyor fakat paylaşım yapılamıyor. Uzmanlardan çözüm bekliyorum 🙂

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi de yaptım herşey açık hem wifi direct hem de dlna paylaşımına samsung s7 bağlandı ama nasıl dosya paylaşacağımı hala bulamadım. Çünkü paylaşım seçeneklerinde smart share beam haricinde farklı olan bir şey yok. O da sanırım sadece lg cihazlar arasında paylaşıma izin veriyor.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 5 Ocak 2020; 15:13:15 >
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    Tamam bir deneyeyim ama uygulama olmadan çözmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeRoux03

Herkese selamlar,
    İki akıllı telefon kullandım şimdiye kadar ve ikisi de HTC idi.(M8 ve 10) Hem malzeme kalitesi, hem de ses kalitesi olarak ikisinden de memnun kaldım. Ancak son modellerde HTC 3,5 mm girişi kaldırdığı için yeni markalara bakıyorum. V30'u bayadır araştırıyorum ama kullanan insanlara sormak en iyisi. Odyofil değilim ama kendi çapımda ses kalitesine önem veriyorum. Öyle flac falan işlerine girmedim hiç, Spotify premium kullanıyorum sadece. Temel düzeyde bu telefon bana gelir mi yoksa HTC'yi aratır mı ?
    Cevap verebilecek birisi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeRoux03 -- 5 Ocak 2020; 16:35:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeRoux03

Cevap verebilecek birisi var mı ?

Alıntıları Göster
    Ses önemliyse Meizu 16th'ye yönelin. Her iki telefonu da aktif kullanıyorum. Ses konusunda Meizu iki fersah önde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.