Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (471. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.242
Cevap
96
Favori
837.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eliniz yatkınsa en güzeli tabi beklememiş olursunuz :) bakalım nasıl olacak batarya yıpranması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

eliniz yatkınsa en güzeli tabi beklememiş olursunuz :) bakalım nasıl olacak batarya yıpranması
    Hızlı şarj teknolojisi de bataryanın hızlı yıpranmasına neden oluyor diye düşünüyorum ve öyle okudum, ben şu anda LG g5 kullanıyorum onda da hızlı şarj olayı var, orjinal batarya çok tutamamaya başladı deji mucize batarya aldım , şimdi onu Ericsson telefondan kalan adaptör ile şarj ediyorum yavaş şarj oluyor böyle daha stabil ve uzun süre gidiyor.

Telefonda hızlı şarjı kapatma imkanı var mı?

@Makale_Helvetia @hakan0725

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 14 Aralık 2019; 10:18:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    telefon ile gelen adaptörün hızlı şarj etme özelliği var diye biliyordum telefonda ise o özellik kapatma da ancak root ile olur diye düşünüyorum. ne kadar kullandınız eski bataryayı? 2 seneyi geçti mi?
  • arkadaşlar bt kulaklık arayanlara SYLLABLE S101 kulaklığı gönül rahatlığı ile tavsiye etmek isterim. 200 tl bandında sanırım rakibi yok.
    kablolu kulaklıklarınızı unutabilirsiniz. qualcomm çipi ve atpx desteği ile v30da da bulunan atpx özelliğini kullanabilirsiniz. herhangibişey yapmanıza gerek kalmadan atpx ile haberleşiyor otomatik açılıyor. yanlız mutlaka ama mutlaka tidal ile deneyimleyin. eski parçaları defalarca tekrar dinleyeceksiniz.. ben artık spotyi açmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Bu 3.5 mm- 3.5mm aparatı satan TR bir internet sitesi yok mu ben bulamadım.
    Edit: Buldum
    Link alabilir miyim hocam ?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Buyrun: Link
  • İçerik kilidi şifresini kendim koymadığım halde şifre istiyor. Ne olması gerekiyor ilk alınan şifrenin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

arkadaşlar bt kulaklık arayanlara SYLLABLE S101 kulaklığı gönül rahatlığı ile tavsiye etmek isterim. 200 tl bandında sanırım rakibi yok.
    kablolu kulaklıklarınızı unutabilirsiniz. qualcomm çipi ve atpx desteği ile v30da da bulunan atpx özelliğini kullanabilirsiniz. herhangibişey yapmanıza gerek kalmadan atpx ile haberleşiyor otomatik açılıyor. yanlız mutlaka ama mutlaka tidal ile deneyimleyin. eski parçaları defalarca tekrar dinleyeceksiniz.. ben artık spotyi açmak istemiyorum.
    Hocam merhaba,
    Head-fi.org sitesinde birisi karşılaştırma yapmış da orada
    Şu yazıyor
    quote:

The S101 automatically connected using the AptX codec (no current TWS offers AptX HD). With modern Qualcomm chips acting as both source and sink, I was hoping that this would enable Qualcomm's True Wireless Stereo Plus mode with the S101

Aptx hd codecini kullanmamış kulaklık, onun yerine aptx i kullanmış, telefonu pocophone , v30 da durum nasıl hangi codec i kullandığını görebiliyor musunuz HD mı normal mi?

Bende şu anda qcy T1 pro var, onun chipseti ve kullandığı codecler ile ilgili bilginiz var mı?
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahsildar06

İçerik kilidi şifresini kendim koymadığım halde şifre istiyor. Ne olması gerekiyor ilk alınan şifrenin ?
    İlk alinan sifre yok kendin olusturuyosun ve cozumu cihazi sifirlamak

• bluetooth cihazı alıyorsanız veya bluetooth kulaklık ldac desteği olmasına dikkat edin. v30'un desteklediği en üst seviye bt kodeki ldac'dır. aptx ve aptx hd ile müzikte pek fark hissetmezsiniz..tidal hele boşa zaman kaybı olur :)
  • quote:

bluetooth cihazı alıyorsanız veya bluetooth kulaklık ldac desteği olmasına dikkat edin. v30'un desteklediği en üst seviye bt kodeki ldac'dır. aptx ve aptx hd ile müzikte pek fark hissetmezsiniz..tidal hele boşa zaman kaybı olur :)
    Bildiğin modeller hangileri hocam? Fiyatlarına bakayim

Bendeki qcy T1 pronun destekledikleri bunlar
    HSP, HFP, A2DP, AVRCP

• quote:

telefon ile gelen adaptörün hızlı şarj etme özelliği var diye biliyordum telefonda ise o özellik kapatma da ancak root ile olur diye düşünüyorum. ne kadar kullandınız eski bataryayı? 2 seneyi geçti mi?
    G5 in bataryasını 2 seneyi geçirdim ama zaten bataryası v30 dan daha düşük kapasitede bu nedenle de daha çabuk döngüsü bitiyor.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    v30 2 seneyi rahat devirir o zaman :)

valla tam model bilmiyorum hocam ama btr3 de ldac desteği var, keza bizim v30lar da ldac destekliyor o yüzden tam performans ile kullanabiliyoruz. ldac supported bluetooth modules diye aratırsanız belki bir liste çıkar karşınıza
  • Efsanenin ölmediğini görmek güzel 1.5 yıl olacak ilk günkü keyifle kullanmaya devam

• Bildirim isigi disinda hersey cok iyi telefonda ben cok begendim hepsiburada 12 gune gonderdi tabi ona uyuz oldum. Simdi yorumlara baktim da tidal kullananlar memnunmu acaba ? Tlf daki sisteme gore tidal alayimmi ? Suanda yutup premyum kullaniyrm ona gore onu da alayim. Gavurca dinliyrm genelde. Ana baci sovmeli cinslerden turkce muzik cok yokmus orada. Ses kalitesi degisiyor derseniz alcam bende .

• spotify üyeliğim vardı zaten bu indirimde tidal aldım
    aux modunda kullandığım 150tl lik (24 ohm) sony kulaküstü ile bile ciddi kalite farkı var aralarında
    aynı şarkıyı spotifyda ve tidalde açıp aralarında geçiş yapıyorum.
    tidalde çok fazla ayrıntı kulağa geliyor

bir türlü alamadım çok zamanım olmuyor diye ama tidal nedeniyle
    closed back 50ohm üstü kaliteli bir kulaklık arayışım var
    tavsiyesi olanlar özelden yazabilirse bana sevinirim.

• Bu ram işi problem olan var mı benim gibi? Multitasking yaparken kasıyor telefon çok belli oluyor.
  • Bukullanıcıadıuygunmu B kullanıcısına yanıt
    Multitasking olayını kullanmıyorum pek telefon baya uygulama yüklü tabi 128 gbde olunca ne var ne yok yüklü bende ara geçişlerde bile kasıyor mutitaskingi kullanmadığım halde Ama ramdan olduğunu düşünmüyorum kardeşimde g7 thinq var onda böyle bir sorun yok. Sanırım samsung'un exynos işlemcisi en stabil işlemciler. Samsung note 4 vardı daha bu sene sattım halen stabildi yalan yok v30+ kadar iyiydi.
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    epey fark yaratıyor. ancak tidal'ı kendi uygulaması yerine usb audio player pro ile kullanmanızı öneririm. telefonun dahili dac'ını daha verimli şekilde kullanıyor. kendi uygulaması ile arasında da ses farkı oluyor.

spotify zaten düşünmeyin maksimum 320kbps veriyor. tidal hifi ile kıyas kabul etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Bu ram işi problem olan var mı benim gibi? Multitasking yaparken kasıyor telefon çok belli oluyor.
    android kaç kullanıyorsunuz ?@hakan0725
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.