Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ezdi derken OIS'i kastettiniz galiba. Detaylar çok yakın ve hdr olarak bakınca V30 ezmiş ayrıca.

V30 sabitleme konusunda çok başarılı değil. İki telefon da aynı seviyede sallandıysa S8'in sabitleyicisi çok iyiymiş.

Ben gündüzleri geniş açılı kamera ile çekip elektronik sabitleyiciyi açıyorum. Elektronik sabitleyici görüntüyü kırpıyor ama yine de görüntü S8'inkinden çok daha geniş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 31 Ağustos 2019; 13:27:4 >
  • 1 ay beklemeden sonra cihazıma kavuştum. 29 ağustos da sipariş verdim dün resmi tatil olmasına rağmen hepsiexpress kargosu tarafından teslimatı gerçekleştirildi.

Aranıza katılmaktan mutluyum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

1 ay beklemeden sonra cihazıma kavuştum. 29 ağustos da sipariş verdim dün resmi tatil olmasına rağmen hepsiexpress kargosu tarafından teslimatı gerçekleştirildi.

Aranıza katılmaktan mutluyum :)
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a beyler pie sürümüne güncelleme bir ara geri çekilmişti. Şuanda durum nedir tekrar yayınladılar mı? OTA da görülebiliyor mu ben wifi kullanamıyorum şuanda o yüzden en son reddetmiştim. Eğer görülüyorsa, burda çoğu kişi lg bridge den yüklemiş, otadan yüklemekle arasında bir fark var mı? Hangi şekilde daha sorunsuz olur. Pie kullananlar da başta çelitli şikayetler vardı ama şuanda herkes talvim sorunu harici memnun sanırım değil mi? Hala herhangi bir sorun yaşayan var mı?

Benim pie geçmek istememin nedeni pil kullanımında gelişme olacağını ummam çünkü yaklaşık 2 aydır pil kullanımım burada atılan ss lere göre çok düşük. 24 saatte 6 saat ekran süresi alabilirsem şükrediyorum şarj %15-%20 seviyesinde kalıyor bu şekilde genelde 5.5 saat ekran süresini 1 gün olmadan alıyorum ve çoğunlukla sosyal medya kullanıyorum oyun oynamıyorum. En sıkıntı durum ise kılıflı ya da kılıfsız her şekilde telefon şarjda iken bulunduğu zemini dahi ısıtacak şekilde telefon aşırı ısınma yapıyor ne yaptıysam çözemedim. Son olarak yaklaşık 15 saat bekleme süresinde %7-%8 şarj yiyor 5 6 saat lik sürede bile %4 civarı şarj düşebiliyor bunun önüne pie güncellemesi ile geçebilir miyim acaba tavsiyelerinizi alabilir miyim?

• tolyo kullanıcısına yanıt
    tskler hocam

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Bana geniş gibi geldi de ona ithafen yazdım. S8 i de aynı şekilde sallandıysa saygı duymak lazım ama bana gerçekten absürd geldi. Görüntülerin karşılaştırılması açısından, samsung kameralarının çektiği fotoğraflar gerçekten daha keskin oluyor. Fakat renk düzenleri konusunda aynı fikirde değilim. G4 deki gibi gerçekçi renkler alamasam da ufak dokunuşlarla daha doğal renkler alabiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    V30'daki OİS'in yetersiz olduğuna katılıyorum. zaten söylendiği gibi bu konuyu aylar önce tartışmıştık. eğer çok yakın çekim yapılmıyorsa geniş açı +EIS kombinasyonu daha iyi sonuç veriyor bence. fakat şunu belirteyim bu konuyu araştırırken 60 fps de ois devre dışı kalıyor diye bir bilgi okumuştum.
    edit:https://www.youtube.com/watch?v=SaW7DQl72ao&feature=youtu.be&t=308

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 31 Ağustos 2019; 15:31:44 >
  • UV yapıştırıcı jel yapıştırılıp ışıkla uygulanan ekran koruyucular sonrasında sökülmüyor bilginize. Kavisli ekrana sahip telefonlara tam uyum sağlayan koruyucu bu ama sökmesi dert.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
  • Bence acil olarak düzeltilmesi gereken ram konusu. Güncellemeden önce 1.20 MB altında göremediğim boş ram güncellemeden sonra 1 e bile çıkmadığı gibi 500 mb larda geziyo hicbisey yapmadığım halde. Uygulamadan uygulamaya geçiş yapınca diğeri direkt baştan başlıyor maalesef:(
  • Wustii W kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulumsuz Pie kullanıyorum dediğin sıkıntıyı az çok ben de fark ettim. Hele hele ciddi manada multitasking yapınca cılkı çıkıyor, neredeyse her uygulama geçişinde o uygulama yeniden başlıyor. Temiz kurulum için yeni güncellemeyi bekliyorum. Belki temiz kurulum yapmış olsam bu kadar sıkıntı olmazdı. Ama sıkıntının temeli temiz kurulum yapmamam değil çünkü Koreye 10 gün önce filan bu sorun için bi güncelleme geldi. Ama Türkiyeye daha stabil bi Pie bile veremediler Yeni gelecek Pie'de veya Pie'den sonraki ufak bi güncelleme ile düzeltilir. Bu sorunun farkında yani Lg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 31 Ağustos 2019; 18:26:14 >
  • deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    Ben temzi kurulum yaptım güncellemeden sonra yine aynı inşallah en kısa sürede düzelir. Oyundan çıkıp wp ye giriyorum 5 saniyeliğine oyun baştan basliyo hangi oyun olursa olsun ayni:(
  • Ben daha önce 3 tane söktüm hiç iz kalmadı. Çok ilginç geçmiş olsun. Fotodaki tel v30 değil ama herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkdln -- 31 Ağustos 2019; 22:2:27 >
  • Bu cihaz gerçek mi arkadaşlar? Kullandığım en iyi bataryalı cihaz. Üstelik ekran da 2880x1440'ta.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Pie mı Oreo mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Pie mı Oreo mu hocam?
    Oreo. Arka planda AdGuard, kaspersky, mifit, konum, senkron ve Bluetooth devamlı açık. Siyah tema VS kullanmadan mobil veri, WiFi karışık hocam.

• Son durum bu.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Hocam google sorunu dediğiniz olay tam olarak nedir acaba azıcık üstte bir mesaj daha bıraktım sorunlarımla ilgili, benim telefon şarjda çok ısınıyor ve boşta %10 a yakın şarj yiyor yaklaşık 14-15 saatte ekran sürelerimde yaklaşık 2 aydır çok düştü bunun önüne nasıl geçebiliriz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Pizzato P kullanıcısına yanıt
    Google play hizmetleri çok fazla şarj tüketiyordu onu demiştim. Problemi bulamayınca google menşeli ne kadar program varsa hepsini devre dışı bıraktım.

Uygulamaların ne kadar güç tükettiğini gösteren bir ekran var onu da paylaşın.

Edit: mesajları karıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 1 Eylül 2019; 0:33:27 >
  • Arkadaşlar,

Ses tuşlarına basınca ss de gördüğünüz gibi "Erişebilirlik" diye bir şey çıkmaya başladı ? nedir bu dostlar.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
  • lg v30+ mı yoksa xiaomi mi 9t mi?
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.